fbpx  Silové zvíře medvěd - Šamanka z města

 Silové zvíře medvěd

Jak chápat symboliku medvěda ve vašich šamanských cestách nebo meditacích? Medvěd se může ukázat jako vaše silové zvíře. Medvěd jako silové zvíře má znalosti, zkušenosti a dovednosti jako všichni medvědi, kteří žili, žijí nebo budou žít. Zároveň ale přináší konkrétní poselství přímo pro vás. Je to jeden konkrétní soucitný duch, duchovní průvodce, který se vás rozhodl doprovázet a přinášet vám to, co vy na své cestě potřebujete.

Pokud se vám medvěd ukázal na šamanské cestě, i když už své silové zvíře máte, tak to může být váš specialista na určité téma – tedy krátkodobý průvodce, který vám po časově omezené období pomůže s něčím, co zrovna řešíte. Pomůže vám v situaci, ve které se zrovna nacházíte. Šamanské léčení začíná.

silové zvíře medvěd

Když k vám přišel medvěd…

Co lze ale v obou případech říci o medvědu všeobecně? Medvěd je oslavován mnoha kulturami. Je to symbol síly, uzemnění, medvěd je znalec cyklů svých i přírody.  Je to kurážný tvor, který nebojí jít do akce. Ale díky své znalosti cykličnosti moc dobře ví, kdy má odpočívat a kdy vyrazit. Medvěd neplýtvá svou energií a počká si na nejlepší příležitost. Jen si vzpomeňte, jak se v zimě uchýlí do svého brlohu a několik měsíců odpočívá, nabírá sílu, aby na jaře mohl vyrazit a stát se králem lesa. Správné načasování, akční kroky v kombinaci s odpočinkem bude učit i vás.

Medvěd se neopírá o sílu smečky. Dokáže si poradit sám. Ukazuje vám, že nemusíte čekat na schválení ostatních, ale můžete se do akce pustit sami, pokud to tak intuitivně cítíte. Není třeba čekat na povolení jiných lidí, neustále se někomu snažit zavděčit. Nebo čekat, až se odhodlají ostatní. Můžete vyrazit do akce sami.

Co vám přinese spolupráce s medvědem

silové zvíře medvěd 2

Silové zvíře medvěd – léčitel

Toto majestátní zvíře je uctíváno napříč celým světem. S šamanskou tradicí je silně spjat na Sibiři i Severní Americe. Podle tradice Inuitů se lovec, kterého sežral medvěd, stal v dalším životě šamanem a měl sílu tohoto zvířete.

Vikingové nosili kožešiny z medvěda, aby vystrašili své protivníky. Zároveň vzývali před bojem s nepřítelem medvěda, aby se naladili na jeho sílu.

Přijměte sílu medvěda, nepřišla k vám náhodou

Medvěd je mistr načasování, nepřichází k vám zbytečně, ale nabádá ke kroku vpřed. K akci, i když se budete muset na další cestu sami. Ukazuje, že je vhodná doba na léčení a zároveň uzemnění.

Nalaďte se na jeho energii a zavolejte si ho i na svých dalších šamanských cestách či meditací. Může vám předat hodně zajímavých informací a léčení.

Příběh z praxe

Během šamanského léčení pro klientku se mi ukázal její minulý život, ve kterém působila jako léčitelka a její učitelé byli právě medvědi. Pro celý příběh klikněte na tento odkaz o ženě, která mluvila s medvědy.

Chcete se spojit se svým průvodcem?

Chcete blíže prozkoumat možnosti napojení na vašeho průvodce? Naučit se šamansky cestovat a orientovat se ve vašich vizích? Zjistit, kdo je vaše silové zvíře a naučit se s ním komunikovat?

Zvu vás na svůj seminář Propojení s duchovním průvodcem. Pokud si chcete dopřát soukromé sezení, tak vám nabízím Individuální sezení na propojení s duchovními průvodci.

Nehodí se vám ani jedno? V tom případě si můžete přizpůsobit seminář svým možnostem a zvolit online formu Sám sobě šamanem.

Já i duchové se na vás těšíme!

silové zvíře medvěd

Podívejte se na další silová zvířata


Kategorie: Práce se spojenci, Silové zvíře

Publikováno: 22:24 29. 5. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog