fbpx Silové zvíře velryba - Šamanka z města

Silové zvíře velryba

Jak chápat symboliku velryby ve vašich šamanských cestách nebo meditacích? Velryba se může ukázat jako vaše silové zvíře, které vás bude doprovázet dlouhodobě. Velryba jako silové zvíře má znalosti, zkušenosti a dovednosti jako všechny velryby, které žili, žijí nebo budou žít. Zároveň ale přináší konkrétní poselství přímo pro vás. Je to jeden konkrétní soucitný duch, duchovní průvodce, který se vás rozhodl doprovázet a přinášet vám to, co vy na své cestě potřebujete.

Pokud se vám velryba ukázala na šamanské cestě nově, i když už své silové zvíře máte, tak to může být váš specialista na určité téma – tedy krátkodobý průvodce, jedno z totemových zvířat, které vám po časově omezené období pomůže s něčím, co zrovna řešíte. Pomůže vám v situaci, ve které se zrovna nacházíte.

silové zvíře velryba 1

Když se na vaší cestě objeví velryba…

Noříte se hlouběji a hlouběji. Do temných, neprobádaných vod. Jdete níž, i když cítíte, že se propadáte do neznáma. Touha po poznání je silnější, než strach. Jste rozhodnuti se nořit do hlubin, protože s každým překonaným kouskem jste blíž poznání, ke kterému směřujete. Bez kterého už to nejde. Oddělujete se od známého světa nahoře, podnikáte léčivou cestu k sobě. A v tu chvíli se objevuje velryba, jako váš průvodce, jako silové zvíře.

Silové zvíře velryba – provádí nebezpečnými proudy až k cíli

I když v naší fyzické realitě většina lidí velrybu na vlastní oči nikdy nespatří, v nevšední realitě, během šamanských cest se tento průvodce ukázat může. Bude nás provázet naší cestou k nitru, ponoukat nás k cestě do vlastního nitra, i do prozkoumání vlastní temnoty. Dostane náš hlouběji, než bychom od sebe očekávali. Provede nás skrze složité podvodní proudy až do cíle. Nepotřebuje mapy.

Ukazujeme potenciál, který můžeme prozkoumat. Protože kolik toho i my sami víme o velrybách? Jenom zlomek. Co když si sami nedovolujeme vidět svoji hloubku? Svoje nadání. Je čas začít používat i jiné smysly. Vnímat jinak. Pokud k vám přijde velryba, je čas se napojit na starou moudrost, která v nás je. Vědění, které přesahuje náš život. Není to jenom tento život, který dnes žijeme. Byly a budou tu mnohé životy další. Co si z nich přinášíme?

Velryba nás učí trpělivosti. Sama překonává dlouhé vzdálenosti napříč oceánem. Stovky i tisíce kilometrů. Ukazuje, že dosažení cíle je možné, i když cíl je zatím v nedohlednu, vypadá ztracený.

 Může se ukázat jako průvodce v případě, že máme dlouhodobé plány. Sny, na jejichž naplnění si budeme muset počkat a pořádně pracovat. Ne všechno jde udělat za víkend, nebo týden. Na něčem musíme pracovat měsíce nebo roky. Zavolejte si velrybu, pokud potřebujete její jemné vedení tam, kde vás mohou strhnout silné proudy, okolo se pohybují dravci, a musíme proplouvat v temnotě. Velryba vás bezpečně dovede k cíli, ať je jakkoliv daleko.

silové zvíře velryba 2

Silové zvíře velryba – mudrci starých písní a harmonie

Po všech našich zkušenostech a času stráveném ve svém nitru a temnotě nás velryba dovede k tomu, jak nahlédnout svoje nitro, svoje autentické já. Velryby chtějí, abyste našli svůj hlas a začali ho opravdu používat. Nechte ho konečně rozeznít. Napojte se na píseň své duše a z plna hrdla jí začněte konečně zpívat.

Velryby zpívají písně staré jako lidstvo samo a ještě starší. Učí, že správná slova a písně mají vycházet z našich srdcí. Stavějí mosty mezi ostatními bytostmi, umí skvěle komunikovat i mezi sebou.

Velrybu můžete potkat i ve svých snech, kde vám může pomáhat. Možná vám ukáže, že je čas se postavit za sebe, že si můžete dovolit udělat ve svých životech změny, které povedou k naplnění vašich tužeb.

Silové zvíře velryba – posel z jiných sfér?

Někteří lidé věří, že velryby, kosatky a delfíni přišli k lidem z vodní planety Sirius B už v období Lemurie, aby jim přinesli frekvence lásky a harmonizovali planetu pomocí svých krásných písní. Jejich fyzická přítomnost ovlivňuje magnetické pole Země a jejich zpěv je pro nás výzvou, abychom se opět napojili na píseň své duše.

Nechte na sebe přítomnost tohoto krásného tvora působit. Možná své průvodkyni nebudete na začátku rozumět, ale to nevadí. Načerpejte tuto léčivou energii, nechte se inspirovat a užívejte si její přítomnost. Napojte se na pocity a své tělo.

Pokud se chcete na svého zvířecího průvodce podívat blíže, naučit se s ním komunikovat, setkávat se s ním, poprosit o léčení, tak se podívejte na odkazy níže.  

Nabízím vám seminář na Propojení s duchovními průvodci, nebo se objednejte na individuální propojení s duchovními průvodci, pokud nemáte rádi skupiny, nebo si tuto zkušenost chcete užít s přáteli.

Nehodí se vám ani jedna varianta a chcete si průběh semináře přizpůsobit svým časovým možnostem? Můžete se přihlásit na ONLINE SEMINÁŘ Sám sobě šamanem.

silové zvíře velryba 3

Podívejte se na další silová zvířata


Kategorie: Práce se spojenci, Silové zvíře

Publikováno: 11:16 11. 1. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog