O mně

Kdo jsem?

Vítejte na mých stránkách. Moc si cením každého okamžiku, který tu strávíte. Jmenuji se Martina a věnuji se šamanismu. Jelikož bydlím v Praze soustředím se na městský šamanismus, tedy hlavně na to, jak lze uplatnit tisíce let staré léčivé techniky na dnešního člověka, který už dávno vyměnil zelenou džungli za betonovou.

V čem jako šamanka pomáhám nejvíce

Stejně tak jako doktor má svou specializaci, má jí většinou i šaman. I když je jeho práce samozřejmě komplexní, jsou oblasti, ve kterých se cítí nejjistější. V mém případě je to přivádění síly do klientova života. Síly pomocí silového zvířete, rady a podpory od předka, doplnění síly ke změně, přinesení ztracené části duše nebo posilnění pomocí odstranění těžkých energií. Všechny techniky mám blíže sepsány v sekci Šamanské léčení.

Tato síla vám může pomoci:

O detailech toho, jak jsem se k šamanismu dostala, si můžete přečíst na mém blogu.

Jsem vděčná, že můžu skrze tyto techniky objevovat starou moudrost a být součástí něčeho, co mě přesahuje. Že můžu objevovat staré rituály, dostávat se hluboko k sebe sama a díky duchovním spojencům pomáhat nejen sobě, ale i ostatním.

šaman Praha

Kde se učím

Každý má svou cestu, jak získat v tomto oboru znalosti. Já osobně navštěvuje semináře vedené Nadací šamanských studií (FSS) působící celosvětově. S konkrétními technikami mi pomáhají moji duchovní spojenci a radí, jakým způsobem se ubírat a jaký má být záměr mé práce. Kromě kurzů se soustavně sebevzdělávám a pracuji na sobě.

šamanka Praha

Propojovat ostatní s jejich silou, vracet je zpátky ke své duši, ke svému já a zdroji síly.

Pokud tedy cítíte, že jste někde na své cestě ztratili sílu a nyní se točíte bezcílně v kruhu tak vězte, že síla od duchovních spojenců vás posune dál, zbaví vás nepotřebných programů a zbytečných vzorců, pomůže vám nahlédnout sama do sebe, do tužeb duše a obohatí vás na vaší budoucí cestě.

Pokud se mnou chcete šamanovat nebo se třeba poradit, tak mi zavolejte či napište.

Spojení

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Zajímává vás, s kým spolupracuji, s kým mám dobré zkušenosti a mohu jejich služby či výrobky doporučit dál? Rozhodla jsem se přidat sekci o lidech, kteří si zaslouží být vidět. Podívejte se na moje

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Blog