fbpx Silové zvíře jaguár - Šamanka z města

Silové zvíře jaguár

Jak chápat symboliku jaguára ve vašich šamanských cestách nebo meditacích? Jaguár se může ukázat jako vaše silové zvíře, které vás bude doprovázet dlouhodobě. Jaguár jako silové zvíře má znalosti, zkušenosti a dovednosti jako všichni jaguáři, kteří žili, žijí nebo budou žít. Zároveň ale přináší konkrétní poselství přímo pro vás. Je to jeden konkrétní soucitný duch, duchovní průvodce, který se vás rozhodl doprovázet a přinášet vám to, co vy na své cestě potřebujete.

Pokud se vám jaguár ukázal na šamanské cestě nově, i když už své silové zvíře máte, tak to může být váš specialista na určité téma – tedy vaše totemové zvíře, které vám po časově omezené období pomůže s něčím, co zrovna řešíte. Pomůže vám v situaci, ve které se zrovna nacházíte.

jaguár silové zvíře 1

Jaká je síla jaguára?

Jaguár se prochází džunglí, chodí ve stínech, je trpělivý, připravený. Ví, že v džungli nemá konkurenci. Je největším predátorem a lovcem. Jeho síla je klidná. Když však zaútočí, je to otázka pár vteřin. Útok je rychlý, nekompromisní. Co má zmizet, co zmizí. Stejně silná je jeho transformační síla, pokud vás tento zvířecí spojenec navštíví. Připravte se na pořádnou jízdu.

Když k vám přijde jaguár

Jaguár je jeden z léčivých archetypů původních obyvatel Jižní Ameriky. Síla jaguára symbolizuje smrt a znovuzrození. Připomíná, že stagnace a dlouhé trvání na místě nás může udusit, můžeme hnít zaživa a ani si to neuvědomuje. Co je neměnné, to zanikne.

Zvlášť v přírodě vidíme neustálý koloběh zrození a smrti. Vše se mění, vše se transformuje. Jaguár symbolizuje náhlou proměnu, nutnou životní změnu. Ukazuje, že krize nebo nemoc je příležitostí k potřebné změně.

jaguár silové zvíře

„Dávám za pravdu metafoře, že máme jako kočky devět životů. Někdo by je nazval životními fázemi nebo stádii. Jakmile dospějeme ke konci jednoho z těchto životů, je důležité důstojně pohřbít své staré já, a pak jako jaguár vskočit do toho, kým se stáváme. Jinak strávíme roky záplatováním a opravováním starého já, z něhož jsme už vyrostli,“ píše Alberto Villoldo ve své knize Šaman, mudrc, léčitel.

Síla jaguára pomáhá nechat zemřít to, co je potřeba, aby se mohlo narodit nové. Spojuje s nás s přírodními cykly, s chaosem a řádem, smrtí a narozením.

Jaguár vám také pomůže s transformací energie. Dokáže snížit vliv těžkých energií, medicína jaguára čistí vaše energetické pole i váš prostor a dává možnost léčení a transformaci. Ochraňuje i obřadní prostor proti negativním energiím.

silové zvíře jaguár

Jaké dary vám přináší silové zvíře jaguára?

Symbolika jaguára

Co říká o síle jaguára knížka Šamanské orákulum?

„Jaguár tě volá, abys prozkoumal to, co je za zdmi, které tě vězní. Abys vystoupil ven ze své běžné rutiny, abys překročil své hranice a limity. Přináší ti pování z tvé vlastní budoucnosti k objevení neznáma – k odvážnému vstupu do mystérií a temných míst, které ses zatím zdráhal probádat. Odhoď všechnu opatrnost po větru! Věz, že tvůj jaguáří instinkt ti dobře poslouží.“

Jaguár vám ukazuje, co má být uvolněno, co si v sobě nesete příliš dlouho a už máte nechat odejít. Léčí strach z toho, že se něčeho máte vzdát. Zbavuje toxických vztahů a ukazuje nečestné hry, které s vámi můžou hrát druzí.

Pokud se chcete na svého zvířecího průvodce podívat blíže, naučit se s ním komunikovat, setkávat se s ním, poprosit o léčení, tak se podívejte na odkazy níže.  

Nabízím vám seminář na Propojení s duchovními průvodcinebo se objednejte na individuální propojení s duchovními průvodci, pokud nemáte rádi skupiny, nebo si tuto zkušenost chcete užít s přáteli.

Nehodí se vám ani jedna varianta a chcete si průběh semináře přizpůsobit svým časovým možnostem? Můžete se přihlásit na ONLINE SEMINÁŘ Sám sobě šamanem.

Já i duchové se na vás už těšíme!

silové zvíře jaguár 4

Podívejte se i na ostatní silová zvířata


Kategorie: Práce se spojenci, Silové zvíře

Publikováno: 9:29 22. 2. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog