fbpx Silové zvíře jednorožec - Šamanka z města

Silové zvíře jednorožec

Co když se na vaší šamanské cestě či v meditaci objeví jednorožec? Jednorožec se může ukázat jako vaše silové zvíře. To znamená, že je to váš dlouhodobý ochránce. Takový jednorožec má znalosti, zkušenosti a dovednosti jako všichni jednorožci, kteří žili, žijí a budou žít. Jeho vědění není omezeno. Zároveň je to ale průvodce přímo konkrétně pro vás, který vám přináší poselství, léčení a sílu. Nebojte se s ním navázat kontakt a poprosit o vedení.

Ale co když už své silové zvíře máte a ukázal se vám nově i jednorožec? Může to znamenat, že je to váš specialista na určité téma, se kterým vám bude omezený čas pomáhat. Totemové zvíře.  Oslovte a také se ho zeptejte, s čím vám chce pomoci. Není náhodou, že vám do cesty přišel tento krásný duchovní průvodce.

silové zvíře jednorožec 1

Silové zvíře jednorožec – seznámení

Jednorožec přichází jak ze sna. Je jemný, přesto silný a hrdý. Je považován za měsíční bytost – krásný, moudrý, jemný, mírný. Představuje ochranu a čistotu. Cynismus, siláctví a všechny ochranné štíty jsou vám u něj k ničemu. Prokoukne vás a svým rohem prosvítí až do jádra, do samé vaší podstaty.

Podle starých pověstí dokáže jednorožec zničit jakýkoliv jed. V tom je síla jeho léčení. Pokud přijde jednorožec, nebo si ho chcete zavolat, zkuste v tu chvíli ukázat svou zranitelnost. Nechte ho, aby vyléčil vaše stará zranění. Taková, která jsou způsobena lidskou agresí, zlobou, šikanou, přehlížením, když jste potřebovali pomoci. Jednorožec pomáhá, aby se vaše srdce neproměnilo v kámen, když opakovaně narážíte na lidskou omezenost a zlobu. Připomíná, že ne všichni jsou takoví.

Svět může být i krásné místo, když se tomu otevřete. Není to tak pořád, na růžovém obláčku člověk nemůže být věčně, na druhou stranu není přínosné se zatvrdit proti celému světě a vybudovat si neprodyšné brnění.

Přichází k vám jednorožec

K naladění si můžete pustit tuto hudbu.

Pohodlně se usaďte. Představte si duhu, nebo jemný mrak krásné barvy. Pomalu vstupujete do tohoto prostoru. Všechno je nadýchané, třpytivé, vláčné. Žádné překážky, jenom svoboda, volnost a ryzí čistota.

Vstoupíte do této třpytivé brány, ať ji vnímáte jakkoliv. Za ní se objevuje jednorožec a čeká na vás. Už okolo něj je nádherná záře, do které můžete vstoupit a nechat, ať světlo obalí i vás. Můžete se dotknout jednorožcova rohu a nechat se léčit. Léčit stará zranění ještě z dětských let. Pustit všechno, co vás tíží a trápí. Všechno, co vám brání vidět svět jako kouzelné a magické místo. S jednorožcem můžete trávit tolik času, kolik jen chcete. Můžete ho požádat o pomoc kdykoliv, když budete potřebovat podporu. Je tu pro vás.  

Symbolika jednorožce

Jednorožci tu nejspíš za starých časů běhali s námi i ve fyzickém světě. Věřím tomu. Avšak jako jiná zvířata, i oni byli časem vyhubeni. Dnes tu s námi zůstávají aspoň jako duchovní průvodci a kdo ví, třeba tu pro ně opět bude tak čisto, že se k nám vrátí. Ale pouze v případě, že stoupnou vibrace a my lidé upustíme od svých her a násilí.

Zatím se na ně můžete obrátit v duchovní formě. Možná přijdou sami, když je budete potřebovat, ale můžete se na ně i aktivně obrátit, pokud cítíte, že je potřebujete ve své blízkosti. Já jejich přítomnost poznala podle krásných snových barev, které jsem začala v mé přítomnosti vidět. Růžová, světle fialová, bílý třpyt… Nikdy jsem to nezažila. A pak se ukázal jednorožec a já za ním mohla vyrazit na šamanské cesty a zjistit, co mi chce předat.

Jednorožci se objevují v mnoha kulturách napříč celým světem, od Severní Ameriky, přes Afriku, Evropu a až v Asii. V Číně se bytost podobná jednorožci nazývá Zhi nebo Xiezhi je spojena se spravedlností. V Africe patřil jednorožec k uctívání boha Slunce. V římské mytologii je spojen s bohyní Dianou, která jezdila v kočáru taženém osmi jednorožci.

silové zvíře jednorožec

Jednorožec a ženství

Citace z knihy Rudý měsíc od Mirandy Gray:

„Muži nebyli nikdy schopni jednorožce ulovit, protože představoval lunární síly ženství, ale jakmile byl uchvácen dívkou, mohl vedle ní v bezpeční ulehnout, protože byl v tu chvíli její součástí. Lov na jednorožce mohl připomínat honbu za svatým grálem, který mohli muži najít pouze s pomocí žen. Podle jedné legendy se pokaždé, když zemře jednorožec, ztratí ze světa trochu kouzla. V současném světě, kde jsou energie ženství potlačovány, žije pouze málo jednorožců. Možná je načase přivolat je zpět.“

Pokud k vám přijde jednorožec

Tak vám chce pomoci s léčením. Kdy jste na své cestě ztratili svou nevinnost a možnost se na svět podívat opět dětskýma očima? Kdy jste přišli o dar vidět svět jako kouzelné místo? Jednorožec vám pomůže zvednout vibrace. Vyčistí vás od všeho, co vás pouze stahuje dolů. Pokud mu to tedy dovolíte. A pokud si to dovolíte vy.

silové zvíře jednorožec 3

Jednorožec vás přichází chránit, když se vám otevírají nové dary, které nejste připraveni ještě sdílet se světem, ale chcete si je vyzkoušet. Nejste na to sami. Silové zvíře jednorožec vás podpoří v náročných časech, kdy ve své upřímnosti, pravdě a čistotě srdce stojíte proti většině.  

Bude vaši podporou, pokud se rozhodnete odstřihnout ze života toxické lidi a události, které vás stahují dolů, i když budete možná v očích ostatních za blázna. Jednorožec ve vás najdu tu zapomenou část, která pořád věří na kouzla a zázraky.

Nechte se tedy léčit silou tohoto úchvatného spojence, nebojte se požádat o jeho pomoc, i když působí vznešeně.

Chcete se naladit na své průvodce, komunikovat s nimi a nevíte zatím jak?

Nabízím vám seminář na Propojení s duchovními průvodcinebo se objednejte na individuální propojení s duchovními průvodci, pokud nemáte rádi skupiny, nebo si tuto zkušenost chcete užít s přáteli.

Nehodí se vám ani jedna varianta a chcete si průběh semináře přizpůsobit svým časovým možnostem? Můžete se přihlásit na ONLINE SEMINÁŘ Sám sobě šamanem.

Já i duchové se na vás už těšíme!

silové zvíře jednorožec 4

Kategorie: Práce se spojenci, Silové zvíře

Publikováno: 11:25 22. 5. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog