fbpx Jak chránit svou energii? - Šamanka z města

Jak chránit svou energii?

Ochrana před energetickými upíry je nikdy nekončící téma. Mnoho lidí si myslí, že takový upír používá nějaké sofistikované metody nebo černou magii. Přitom vás může někdo vysát nevědomě, zkrátka proto, že nic jiného neumí, je zvyklý takto jednat. Jak tedy chránit svou energii a nedávat ji dalším lidem, když si to nepřejete?

Jak se po setkání s nějakými lidmi cítíte?  Kdo vám bere energii?

1. Identifikujte problém

Je dobré se zamyslet nad lidmi, se kterými se pravidelně stýkáte a nad tím, jak se s nimi během setkání a po něm cítíte. Cítíte se unavení, jak kdyby na vás dotyčný vylil kýbl svého hnoje? Úplně vám svými problémy zavalil?

Máte mezi svými známými lidi, kteří si pořád stěžují, jsou v roli oběti, ale nechtějí udělat nic pro změnu? Akorát na vás při setkání navalí problémy, aby se jim ulevilo, ale vás se ani nezeptají, jak se máte? A při dalším setkání se situace opakuje?

„Proč platit peníze terapeutovi, když si v práci můžu tři hodiny stěžovat, kolegové nemají kam utéct a musí mě poslouchat?“

-Energetický upír-

Chtějí po vás takoví lidé setkání na poslední chvíli a vy kvůli nim musíte měnit svůj denní program? Chtějí se sejít na místě, které více vyhovuje jim, a vy cestujete přes půlku města? Dokola na vás valí ty samé problémy, se kterými ale nic nedělají? Když si postěžujete vy, tak hned oponují, že „to NIC není,“ protože jejich XY problém je přeci mnohem náročnější a vy vlastně nemáte nárok si stěžovat.

Jak se zbavit energetických upíru?

Jedním z řešení je takové lidi nekompromisně odstřihnout ze svého života. Protože oni na vás chtějí jenom přenést svoji nashromážděnou těžkou energii. Vylít na někoho jiného svůj kýbl (energetických) sraček. Ale už nedělají nic proto, aby takový kýbl vůbec nezakládali a nevláčeli s sebou.

Druhé řešení je říci jim, aby šli z role oběti do akce. Pomohou otázky:

„Proč to, co říkáš mě, neřekneš svému manželovi/přítelkyni/šéfovi… ?“

„Tenhle problém řešíš už dlouho, proč se neobrátíš na odborníka? Proč nejdeš na terapii?“

„A děláš něco pro to, aby se ti to už nedělo?“

Podle mých zkušeností se vám tihle známí už většinou neozvou, protože jim odmítnete dát, co chtějí-vaši energii. Převedete zodpovědnost za jejich život zpět na ně, a to se zlodějům energie nelíbí. Místo toho si najdou na vysávání někoho jiného.

 Častokrát jsou takoví lidé mezi dlouholetými kamarády, takže je těžké si to připustit a začít rázně jednat, abyste se ochránili. 

Je také přínosné jim zkrátka oznámit, že na toto téma se s nimi už odmítáte bavit, nemáte na to kapacitu.

ochrana energie

2. Naučte se říkat NE

Vždycky, když řeknete „ANO“ něčemu, kdy ve vás přitom křičí jasné „NE“ zrazujete sebe sama. Naučte se postupně poslouchat svoje tělo a intuici, jak se k dané otázce staví. Obvykle cítíte už v sobě, jestli se vám do něčeho chce, nebo ne. Nebo vydáte automaticky nějaký nesouhlasný zvuk.

„Naah“ „Hmmm“ „Um-Um“

Dovolte si říkat NE bez pocitu, že někoho zradíte, urazíte, naštvete. Lidé ve vašem okolí by měli respektovat vaše rozhodnutí, ne na vás kvůli tomu zanevřít.

Naučte si říkat NE a nemuset hned vysvětlovat, proč to nechcete udělat. Nemusíte se omlouvat za své rozhodnutí. NE je plnohodnotná odpověď. Nemusíte nic dodávat.

3. Rozhodnout se 

Prostě se rázně rozhodnout a dát si jako záměr, že vám nikdo nebude brát energii. Že jí prostě nebudete plýtvat. Nastavit si to, poslat tuhle zprávy do svého energetického pole. Do éteru. „Moje energie je moje.“ Mně pomůže, kdy se u toho tak trochu naštvu, dávám tak do záměru víc energie.

energetická ochrana

4. Ochrana

Pokud nevíte, do čeho půjdete, nebo cítíte tíživou energii v práci (ve škole) můžete si před vstupem na místo udělat světelnou ochranu ve formě vajíčka, bubliny. Můžete si představit, jak poprosíte Božské světlo o ochranu a ze shora k vám přijde léčivá energie. (Může mít jakoukoliv barvu.) Jde přes temeno, ramena, hrudník, břicho, pánev, až k chodidlům. Hezky vás obalí a vy máte štít. V náročných situacích můžete na chvíli zavřít procítit tento štít a to, jak se od něj všechny útoky odrážejí.

ochrana energie

Doufám, že vám tento článek o tom, jak chránit svoji energii před negativními vlivy z venku pomohl.

ochrana energie

Kategorie: S láskou k sobě

Publikováno: 11:00 28. 1. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog