fbpx Propojení s duchovním průvodcem - Šamanka z města

Propojení s duchovním průvodcem

Duchovní průvodce máme u sebe od narození. Pomáhají nám překonávat různé překážky, utěšují nás a radí. V dnešní době však nejsme zvyklí na jejich přítomnost a často nevíme, že s nimi můžeme komunikovat kdykoliv. Tak, aby naše vzájemná spolupráce přinášela to nejlepší.

Naši spojenci jsou vždy připravení pomáhat a jenom čekají, až je o to požádáte. Průvodce vám může poradit v našem fyzickém světě a zároveň vám ukazovat místa k léčení duše, cestovat s vámi napříč různými světy a časovými osami. Společně může přijít na různé rodové programy, které vás zdržují a zlepšíte si díky nim i meditační techniky.

Vaše silové zvíře, učitel či jiný průvodce vám dovolí se na problém podívat z více perspektiv a navíc vám ukáže, že nikdy nejste na nic sami.

Co se bude dít?

Během našeho setkání se naučíme techniky šamanského cestování a prozkoumáme světy podle tradičního rozdělení. Vydáme se do Středního světa, odkud půjdeme dolů, hluboko do Dolního světa za svým silovým průvodcem. Poté se vydáme ho Horního světa za učitelem, který nám pomůže v otázkách životních vizí.

S oběma budete mít čas se seznámit, nechat si ukázat jeho svět a život. Řekne vám, s čím vám chce pomoci a předá informace, které máte vědět.

Také se podíváme na místo léčení duše, získáte od svých průvodců dary a podnikneme šamanské cesty praktického charakteru.

Během setkání se naučíte uvolňovací techniky, díky kterým vám půjde proces šamanských cest snáze.

Zároveň vám popíšu všechny způsoby, jak lze čerpání informací a síly z takového zážitku procítit a zažít.

Součástí kurzu bude:

Propojení s duchovním průvodcem

Kdy: 30. 9. 2023

Kde? Praha, Hostivař

Cena: 1700,-

V případě zájmu o místo na setkání mi prosím napište na email konzultace@samanka-z-mesta.cz a ráda vám pošlu pozvánku.

Délka: Zhruba 7 hodin

Obsazenost: 3/6

Nevyhovuje vám práce ve skupině a chcete být sami? Nebo chcete seminář prožít se svými přáteli, v kruhu známých lidí? Podívejte se na Individuální sezení na propojení s duchovními průvodci.

Chcete si seminář projít sami, podle svých časových možností? Využijte ONLINE SEMINÁŘ Sám sobě šamanem.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog