Propojení s duchovním průvodcem

Duchovní průvodce máme u sebe od narození. Pomáhají nám překonávat různé překážky, utěšují nás a radí. V dnešní době však nejsme zvyklí na jejich přítomnost a často nevíme, že s nimi můžeme komunikovat kdykoliv. Tak, aby naše vzájemná spolupráce přinášela to nejlepší.

Naši spojenci jsou vždy připravení pomáhat a jenom čekají, až je o to požádáte. Průvodce vám může poradit v našem fyzickém světě a zároveň vám ukazovat místa k léčení duše, cestovat s vámi napříč různými světy a časovými osami. Společně může přijít na různé rodové programy, které vás zdržují a zlepšíte si díky nim i meditační techniky.

Vaše silové zvíře či jiný průvodce vám dovolí se na problém podívat z více perspektiv a navíc vám ukáže, že nikdy nejste na nic sami.

Co se bude dít?

Během našeho setkání se naučíme techniky šamanského cestování a prozkoumáme světy podle tradičního rozdělení. Vydáme se do Středního světa, odkud půjdeme dolů, hluboko do Dolního světa za svým průvodcem.

S ním budete mít čas se seznámit, nechat si ukázat jeho svět a život. Řekne vám, s čím vám chce pomoci a předá informace, které máte vědět.

V druhé části setkání se znovu spojíte s průvodcem, který vás vezme na místo léčení duše.

Během setkání se naučíte uvolňovací techniky, díky kterým vám půjde proces vytělesnění snáze.

Zároveň vám popíšu všechny způsoby, jak lze čerpání informací a síly z takového zážitku procítit a zažít.

Součástí kurzu bude:

Po kurzu:

Propojení s duchovním průvodcem

Datum setkání: 20. 2. 2021 v 15:00TENTO SEMINÁŘ JE ZRUŠEN

Cena:  800,- za osobu (platba na místě)

Délka: 3-4 hodiny

V případě zájmu o místo na setkání mi prosím napište na email konzultace@samanka-z-mesta.cz a ráda vám pošlu podrobnější informace.

POZNÁMKA: Setkání se bude konat pouze za příhodných podmínek podle Protiepidemického systému ČR (PES alespoň ve 4. stupni)

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Blog