fbpx Propojení s duchovním průvodcem - Šamanka z města

Propojení s duchovním průvodcem

Silové zvíře máme u sebe od narození. Pomáhá nám překonávat různé překážky, utěšuje nás a radí. V dnešní době však nejsme zvyklí na přítomnost duchovních průvodců a často nevíme, že s nimi můžeme komunikovat kdykoliv. Tak, aby naše vzájemná spolupráce přinášela to nejlepší.

Silová zvířata jsou vždy připravena pomáhat a jenom čekají, až je o to požádáte. Průvodce vám může poradit v našem fyzickém světě a zároveň vám ukazovat místa k léčení duše, cestovat s vámi napříč různými světy a časovými osami. Společně může přijít na různé rodové programy, které vás zdržují a zlepšíte si díky nim i meditační techniky.

Vaše silové zvíře vám dovolí se na problém podívat z více perspektiv a navíc vám ukáže, že nikdy nejste na nic sami.

Co se bude dít?

Během našeho setkání se naučíme techniky šamanského cestování a prozkoumáme světy podle tradičního rozdělení. Vydáme se do Středního světa, odkud půjdeme dolů, hluboko do Dolního světa za svým silovým zvířetem.

Budete mít čas se seznámit se svým silovým zvířetem a navázat komunikaci. Podíváme se na základy šamanského cestování a další techniky, které vám pomohou v rozvoji.

Také se podíváme na místo léčení duše, získáte od svých průvodců dary a podnikneme šamanské cesty praktického charakteru.

Během setkání se naučíte uvolňovací techniky, díky kterým vám půjde proces šamanských cest snáze.

Zároveň vám popíšu všechny způsoby, jak lze čerpání informací a síly z takového zážitku procítit a zažít.

Součástí kurzu bude:

Propojení s duchovním průvodcem

Kdy: 18. 5. 2024

Kde? Praha, Hostivař

Cena: 1700,-

V případě zájmu o místo na setkání mi prosím napište na email konzultace@samanka-z-mesta.cz a ráda vám pošlu pozvánku.

Délka: Zhruba 7 hodin

Obsazenost: 3/5

Nevyhovuje vám práce ve skupině a chcete být sami? Nebo chcete seminář prožít se svými přáteli, v kruhu známých lidí? Podívejte se na Individuální sezení na propojení s duchovními průvodci.

Chcete si seminář projít sami, podle svých časových možností? Využijte ONLINE SEMINÁŘ Sám sobě šamanem.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog