fbpx Silové zvíře havran - Šamanka z města

Silové zvíře havran

Co když se na vaší šamanské cestě či v meditaci objeví havran? Havran se může ukázat jako vaše silové zvíře. To znamená, že je to váš dlouhodobý ochránce. Takový havran má znalosti, zkušenosti a dovednosti jako všichni havrani, kteří žili, žijí a budou žít. Jeho vědění není omezeno. Zároveň je to ale průvodce přímo konkrétně pro vás, který vám přináší poselství, léčení a sílu. Nebojte se s ním navázat kontakt a poprosit o vedení.

Ale co když už své silové zvíře máte a ukázal se vám nově i havran? Může to znamenat, že je to váš specialista na určité téma, se kterým vám bude omezený čas pomáhat. Totemové zvíře.  Oslovte a také se ho zeptejte, s čím vám chce pomoci. Není náhodou, že vám do cesty přišel tento moudrý duchovní průvodce.

Silové zvíře havran – seznámení

I přes to, že havran nepatří mezi velké dravce jako třeba orel nebo kondor, působí majestátním a tajemným dojmem. Je hrdinou v mnoha mýtech a pověstech, nedílnou součástí mnoha kultur. Skryt pod rouškou tajemství přináší moudrost, ochranu a transformaci. Potřebujete se podívat opravdu hluboko? Přijmout svoje stíny? Překonat překážky fyzického světa a dostat se do jiných časů, realit, světů? Havran je tu pro vás. Nabízí bezpečné vedení ve tmě a bezčasí. Je spojován s magií, šamanismem, divinací. Je to nesmírně inteligentní zvíře a fascinuje člověka snad od prvního setkání.

silové zvíře havran 1

Havran jako očistná hluboká síla

Většina změn je náročná a přináší velké výzvy. Zvlášť, pokud se týkají intenzivního léčení, transformace a možnosti se posunout dál. Pokud je čas něco do hloubky vyčistit a vynést na povrch různé stíny, tak přichází právě tento černý opeřený průvodce. Navede vás k tomu, s čím se potřebujete dostat do kontaktu a projde s vámi tuto zkušenost.

Silové zvíře havran je citlivý průvodce a ukazuje, že bloky, omezení, přesvědčení a omezující programy jsou často jenom naše ochrana, kterou jsme si vytvořili v náročných momentech jako kompenzační strategii, tedy zvládnutí těžké chvíle. Ale nebude váhat s vámi tyto bloky probrat a ukázat vám je přímo do tváře, abyste je mohli snáze prohlédnout a rozbít. Havran vám může takové situace přihrát i do hmoty, abyste konečně prohlédli. Jak bylo řečeno, je to mistr při přecházení mezi různými světy a jeho působení nemá hranic.

Havran vám ukáže, kdo jste

Na cestě s havranem začnete zjišťovat, kdo opravdu jste. Pomůže vám pod různými nánosy vykopat vaše autentické já. Postupně spolu budete kopat stále hlouběji, dokud k sobě nebudete opravdu upřímní. Najdete plno situací, kdy jste se změnili jenom kvůli potěše a přijetí ostatních, nebo traumatu či strachu. A tuto zradu sebe sama vám pomůže léčit.

Silové zvíře havran jako cestoval mezi světy

Na úrovni ducha je havran spojenec, který dokáže plynule cestovat mezi jednotlivými světy i časy. Dokonce si čas dokáže přizpůsobit – v případě nutnosti ho zrychlí nebo zpomalí. Proto vás může nerušeně provádět různými časoprostory. Dokáže se dostat hluboko do podvědomí a vynáší k nám aspekty, které jsme chtěli vytlačit. Jde do míst, kam se sami bojíme. Upozorňuje na vnitřní démony i stíny. Nabádá vás ke komunikaci s nimi. Jeho záměrem je dostat vás do rovnováhy. Nabízí vám jiný pohled na vaši realitu, ukazuje věci z různé perfektivy. Jako každý pták má dar nadhledu a odstupu. Nechte se na jeho křídlech vynést nahoru a zkoumat všechno z větší vzdálenosti. Nechte si ukázat, co bylo skryto.

silové zvíře havran 2

Havran jako posel

Havran je považován za posla a prostředníka. Umí procházet mezi světy živých a mrtvých. Bez pomoci havranů se neobešel ani mocný bůh Ódin, k němuž patří havrani Hugin a Munin – Myšlenka a Paměť. Tento severský bůh měl u sebe i dva vlky, zajímavé je, že havrani a vlci spolupracují i ve hmotě. Havrani dávají vlkům ze vzduchu vědět, kde se nachází kořist. Vlci zase zvládnou zvíře roztrhat, a když se nakrmí, hodovat mohou i havrani, kteří by jinak svým zobákem takové sousto nerozklovli.

Podle Inutů je dokonce havran nositel světla a zprostředkoval ho lidem, aby se jim na světě lépe žilo. Ve svém zobáku drží slunce a neustále létá kolem Země, aby se lidé ze všech koutů světa mohli potěšit teplem a světlem.

silové zvíře havran 3

Když za vámi přijde havran

Máte u sebe podporu při velké transformaci, stínové práci a léčení. Havran je také spojován se sexuální energií a tím pádem i kreativitou. Zavolejte si havrana, pokud jste v této oblasti zablokování a uvidíte, kam se společně dostanete.

Havran může být pomocníkem u šamanského cestování a kdykoliv, když se budete potřebovat za hranice tohoto světa. Podívá se hluboko do strachů a ukáže, jaké poklady v nich máte. Transformuje nízké energie na vysoké.

Umí být i vtipným průvodcem v okamžicích, kdy jde do tuhého a je potřeba situaci odlehčit. Dodá vám nový vhled, je mistrem divinace a objevování toho, co je skryto.

Chcete se naladit na své průvodce, komunikovat s nimi a nevíte zatím jak?

Nabízím vám seminář na Propojení s duchovními průvodcinebo se objednejte na individuální propojení s duchovními průvodci, pokud nemáte rádi skupiny, nebo si tuto zkušenost chcete užít s přáteli.

Nehodí se vám ani jedna varianta a chcete si průběh semináře přizpůsobit svým časovým možnostem? Můžete se přihlásit na ONLINE SEMINÁŘ Sám sobě šamanem.

Já i duchové se na vás už těšíme!


Kategorie: Práce se spojenci, Silové zvíře

Publikováno: 20:54 19. 6. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog