fbpx Nora zachraňuje svoji duši - Šamanka z města

Nora zachraňuje svoji duši

Vítejte na stránkách věnovaných mé knize Nora zachraňuje svoji duši, kterou vydalo nakladatelství Alferia. Najdete zde bližší informace o ději, postavách, inspiraci a především nahrané šamanské cesty a aktivace. Ty vám, jako začínajícímu cestovateli i zkušenějšímu praktikovi, budou inspirací a přinesou sílu. Jsem moc ráda, že jste tady a zvu vás k bližšímu čtení. Pojďme na to.

Nora zachraňuje svoji duši

Anotace knihy Nora zachraňuje svou duši

Den po dni z Nory vyprchává síla a životní energie. Cítí vnitřní prázdnotu a stesk po něčem, co sama neumí pojmenovat. Nezvládá svou práci a necítí se doma nejen ve svém bytě, ale hlavně ani sama v sobě. Její duše si ve slabé chvilce stihne zavolat o pomoc, na což reagují její duchovní průvodci. Poté se Nora portálem v pražském Starém Městě dostává do tajemného antikvariátu, kde nalézá knihu léčení. Tam se také setkává se svérázným mluvícím holubem Karlem. Ten jí začne seznamovat s šamanismem a jí i čtenářům předá léčivé techniky včetně přivolání silového zvíře a návratu ztracené části duše. Cesta napříč prostorem a časem za záchranou duše může začít.

Nora postupně zkoumá sebe, své bloky a traumata. S pomocí Karla, svého silového zvířete a andělů postupuje cestou léčení a přichází na to, co opravdu chce. Přitom odhaluje povrchnost některých „duchovních“ lidí a prochází si náročnými momenty spojenými s procesem transformace. Jak její cesta za záchranou duše dopadne?

KNIHU MŮŽETE KOUPIT V NAKLADATELSTVÍ GRADA.

Vyzkoušejte si šamanské cesty z knihy nebo si přečtěte víc o vzniku knihy:

Nora zachraňuje svoji duši 5
Nora 1

Chcete se naladit na energii knihy? Poslechněte si playlist, který jsem k ní vytvořila:

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog