fbpx Silové zvíře had - Šamanka z města

Silové zvíře had

Jak chápat symboliku hada ve vašich šamanských cestách nebo meditacích? Had se může ukázat jako vaše silové zvíře, které vás bude doprovázet dlouhodobě. Had jako silové zvíře má znalosti, zkušenosti a dovednosti jako všichni hadi, kteří žili, žijí nebo budou žít. Zároveň ale přináší konkrétní poselství přímo pro vás. Je to jeden konkrétní soucitný duch, duchovní průvodce, který se vás rozhodl doprovázet a přinášet vám to, co vy na své cestě potřebujete.

Pokud se vám had ukázal na šamanské cestě nově, i když už své silové zvíře máte, tak to může být váš specialista na určité téma – tedy krátkodobý průvodce, který vám po časově omezené období pomůže s něčím, co zrovna řešíte. Pomůže vám v situaci, ve které se zrovna nacházíte.

silové zvíře - had
A jak působí had na vás?

Když k vám přišel had…

Málokterý silový průvodce vzbuzuje tolik emocí. Mnoho lidí se ho bojí, někdo si říká, jestli jeho sílu zvládne, pro někoho je to posvátné znamení a pro jiného zase špatné. Had je spojen s kulturami po celém světě.

Na Krétě byly objeveny sošky Hadí bohy z minojské kultury – ženy držící hady. Hadi zdobili i tehdejší chrámy a znázorňovali uctění plodnosti a sexuality. Bůh Šiva je také zobrazován s hady, kteří symbolizují nekončící cyklus života a smrti. Had je uctíván v rámci hinduismu, buddhismu i džinismu. Samozřejmě i zobrazením životní energie kundalini.

Najdeme ho v Egyptě, kde hrdě sedí na korunách bohů a bohyň a pomáhá vidění 3. oka. V Egyptě byl také nalezen nejstarší Urobos – had požírající svůj vlastní ocas. Obraz odkazující k cykličnosti, k novým začátkům a koncům. K tomu, že čas není lineární, jak ho můžeme dnes vnímat my, ale cyklický.

V Jižní Americe je had jeden ze čtyř hlavních archetypů a představuje určitý druh vědomí pomáhající nám v přežití a nalezení životní síly. Více informací naleznete v knihách Alberta Villolda, který se učení amazonských šamanů věnuje.

 Bůh léčení Asklépion měl hadem obmotanou svůj hůl se symbolikou životní síly a zdraví. A samozřejmě se had objevuje i v Bibli, kvůli které získal tak špatnou pověst a člověka západní kultury tak spíše odrazuje. To je opravdu velmi stručný a strohý výpis toho, co had pro určité kultury znamenal. Pojďme se na něj nyní podívat jako na silové zvíře přicházející do vašich šamanských cest.

silové zvíře - had 1
Had je spojen se základní životní energii.

Co přináší had?

Had se plazí po zemi a je s ní spojen celým svým tělem. Představuje základní životní energii a napojení na ní. Životní sílu, kterou vám přinese. S hadem je spojená silná transformace. Taková, která už musí přijít, jinak se budete dusit ve své staré kůži a nové se nedostane na povrch. Pokud k vám přišel had, tak si můžete být jistí, že s ním přichází i výzva k transformaci. Teď je ten moment. Už není na co čekat. Nejvyšší čas se posunout, najít svoje dokonalejší a celistvější já. Už tam je, jenom k němu nakročit. Dovolit si to.  

Had také přináší silné léčení. Někdy i rychlé, jako jeho kousnutí. Možná i ve chvíli, kdy to nečekáte. Hada totiž nebaví chodit kolem horké kaše.

Co vám přinese spojení s hadem

silové zvíře - had 2
silové zvíře had 3

Had je připraven pomoci, pokud jeho sílu přijmete

Je čas na to, věnovat se sobě. Přijmout léčení a péči. Zamyslet se nad tím, jak se k sobě chováte i ve hmotě, jak se chováte ke svému fyzickému tělu. Posloucháte ho? Vnímáte, co vám tělo říká a jak v určitých situacích reaguje? Ukazuje vám tělo, že něco opravdu nechce?

V jakém prostředí se pohybujete, co do těla dáváte? Co můžete zlepšit? Čím více se něčemu budete bránit, čím intenzivněji se vám to bude neustále vracet.

Had symbolizuje příležitost

Nenechte si něco ujít jenom kvůli tomu, že máte strach ze změny. Navnímejte energii hada, seznamte se s ním, nechte ho k vám promlouvat a učit vás.

Pokud vás téma průvodců zajímá více, přijďte na můj seminář na Propojení s duchovními průvodci, nebo se objednejte na individuální propojení s duchovními průvodci, pokud nemáte rádi skupiny, nebo si tuto zkušenost chcete užít s přáteli.

Nehodí se vám ani jedna varianta a chcete si průběh semináře přizpůsobit svým časovým možnostem? Můžete se přihlásit na ONLINE SEMINÁŘ Sám sobě šamanem.

silové zvíře - had 5
Doba se mění, silová zvířata zůstávají.

Budu se na vás těšit a podívejte se na další články o silových zvířatech


Kategorie: Práce se spojenci, Silové zvíře

Publikováno: 20:56 8. 6. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog