fbpx Dar duše - Žena, která mluvila s medvědy - Šamanka z města

Dar duše – Žena, která mluvila s medvědy

Někdy se v rámci šamanského léčení ukáže i dar duše-třeba nějaká činnost, kterou dotyčná bytost vykonávala v minulém životě. Ať už na téhle planetě, nebo jinde. Díky bubnu se obvykle dostávám hluboko-do časů před záznamy naší civilizace, kdy nebylo písmo, lidé měli vytříbené jasnosmysly a byli napojení na Matku zemi i vesmírnou moudrost. Do doby, kdy se stíral rozdíl mezi lidmi, zvířaty a rostlinami, protože vše bylo jedním. Takový příběh se otevřel u jedné úžasné klientky. Byla (a stále je) to žena, která mluvila s medvědy.

Tato žena žila ve své komunitě, kde byl brzy odhalen její potenciál – práce se strachem. Od mala byla tedy posílána za hranice svého tábora do míst, kde žili medvědi. Těch se ostatní báli jakožto největšího predátora v okolí. Dívku ale medvědi mezi sebe přijali, cítili, že tam patří. A tak se dívka učila mluvit s medvědy, naučili jí mnohé o strachu a ona sama překonala kolektivní strach svého kmene tím, že tyto zvířecí bytosti navštěvovala.

Když skončila její doba učení a ona byla mladá žena, mohla se vydat na cestu léčení. Setkávala se s lidmi a léčila jejich největší strachy. Dokázala nechat strach svobodně promluvit. Dostala se k jeho jádru, k prvotnímu strachu vůbec. K síle, která pod ním byla skryta. Rozmlouvala se strachem a zjistila, jak ho může utěšit, zjemnit. Mluvila s tímto obřím medvědem tam dlouho, dokud se nezjemnil, nezmizel a zůstal po něm jenom dar, který měl člověku přinést.

To je dar mé klientky a je jenom na ní, kdy se ho rozhodne rozvíjet. Dobří a soucitní duchové ale potřebovali, aby se o svém talentu dozvěděla. Pokud vás také láká šamanské léčení, kde se můžeme dostat takto hluboko, napište mi na email konzultace@samanka-z-města.cz a domluvíme si sezení.  


Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 14:08 13. 10. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog