fbpx Dar duše - Žena, která mluvila s medvědy - Šamanka z města

Dar duše – Žena, která mluvila s medvědy

Někdy se v rámci šamanského léčení ukáže i dar duše-třeba nějaká činnost, kterou dotyčná bytost vykonávala v minulém životě. Ať už na téhle planetě, nebo jinde. Díky bubnu se obvykle dostávám hluboko-do časů před záznamy naší civilizace, kdy nebylo písmo, lidé měli vytříbené jasnosmysly a byli napojení na Matku zemi i vesmírnou moudrost. Do doby, kdy se stíral rozdíl mezi lidmi, zvířaty a rostlinami, protože vše bylo jedním. Takový příběh se otevřel u jedné úžasné klientky. Byla (a stále je) to žena, která mluvila s medvědy.

Tato žena žila ve své komunitě, kde byl brzy odhalen její potenciál – práce se strachem. Od mala byla tedy posílána za hranice svého tábora do míst, kde žili medvědi. Těch se ostatní báli jakožto největšího predátora v okolí. Dívku ale medvědi mezi sebe přijali, cítili, že tam patří. A tak se dívka učila mluvit s medvědy, naučili jí mnohé o strachu a ona sama překonala kolektivní strach svého kmene tím, že tyto zvířecí bytosti navštěvovala.

Když skončila její doba učení a ona byla mladá žena, mohla se vydat na cestu léčení. Setkávala se s lidmi a léčila jejich největší strachy. Dokázala nechat strach svobodně promluvit. Dostala se k jeho jádru, k prvotnímu strachu vůbec. K síle, která pod ním byla skryta. Rozmlouvala se strachem a zjistila, jak ho může utěšit, zjemnit. Mluvila s tímto obřím medvědem tam dlouho, dokud se nezjemnil, nezmizel a zůstal po něm jenom dar, který měl člověku přinést.

To je dar mé klientky a je jenom na ní, kdy se ho rozhodne rozvíjet. Dobří a soucitní duchové ale potřebovali, aby se o svém talentu dozvěděla. Pokud vás také láká šamanské léčení, kde se můžeme dostat takto hluboko, napište mi na email konzultace@samanka-z-města.cz a domluvíme si sezení.  


Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 14:08 13. 10. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog