fbpx Silové zvíře vlk - Šamanka z města

Silové zvíře vlk

Jak chápat symboliku vlka ve vašich šamanských cestách nebo meditacích? Vlk či vlčice se může ukázat jako vaše silové zvíře, které vás bude doprovázet dlouhodobě. Vlk jako silové zvíře má znalosti, zkušenosti a dovednosti jako všichni vlci, kteří žili, žijí nebo budou žít. Zároveň ale přináší konkrétní poselství přímo pro vás. Je to jeden konkrétní soucitný duch, duchovní průvodce, který se vás rozhodl doprovázet a přinášet vám to, co vy na své cestě potřebujete.

Pokud se vám vlk či vlčice ukázala na šamanské cestě nově, i když už své silové zvíře máte, tak to může být váš specialista na určité téma – tedy vaše totemové zvíře, které vám po časově omezené období pomůže s něčím, co zrovna řešíte. Pomůže vám v situaci, ve které se zrovna nacházíte.

Vlk volá naši duši

Vlk léčí vztah s naší divokou duší. Volá nás k zapomenutému kruhu našich předků, ke starým písním. Písním starších, než si kdokoliv pamatuje. K písním, kde nebyla důležitá slova, ale zvuky, emoce, pocity. K léčivým písním naší duše.

 U vlka můžeme být zmateni, protože si nemusíme vybavit nic konkrétního. To nevadí, nechte se vést vaší duší a srdcem. Nemusíte analyzovat a zkoumat. Vlk se dostává opravdu hluboko do všech vrstev vědomí a dokáže „zabrnkat“ na správnou struhu toho, co má být vyneseno na povrch. Byť to nemusíme umět (zatím) pojmenovat.

Vlk nás dostává do míst, která si pamatuje pouze duše. Do míst, která jsme ani nemuseli navštívit, ale která známe. Je místo, kde je naše síla, která má být ve správný čas objevena. Místo, kam se můžeme vracet. Místo, které pořád existuje, i když se všechno kolem rozpadlo a život se rozložil na malé částečky, které se musí skládat dohromady.

Často se vlk objevuje ve snech, aby se k nám lépe dostal a začal pracovat. Není to náhoda, i v přírodě vlk vyje na Měsíc za temných nocí. Přijměte tedy vlka k sobě, i když se ho na začátku můžete bát.

Zaposlouchejte se do vlčí písně. Jak na vás působí? Co se dere na povrch? Napište si své pocity.

Silové zvíře vlk – V čem jeho síla?

silové zvíře vlk2

Vlk jako psanec na okraji společnosti

Snad žádné jiné zvíře je tak nepochopeno, jako právě vlk. Po staletí se ho lidé snažili na mnoho územích vyhubit. Vlk nám připomíná naši divokost, kterou by „civilizovaný“ svět raději neviděl. Raději zašlapal hluboko, pohřbil navždy. Jsou to ty divoké části, kterých se bojíme. Proto je takovou hrozbou.

Jeho nezkrotnost působí na mnoho lidí děsivě. Na druhou stranu vlčí síla nejde nikdy zcela pohřbít. A pokud se jí pokusíme pohřbít, bude klíčit jako semínko, dokud nebude opět dost silná vyrazit na povrch. Když tyto síly pohřbíme, stanou se z ní naopak základy toho, co bude pomalu růst dál.

Vlčí energie je přesně ta síla, která dráždí lidi, kteří mají na první pohled všechno. Všechno, kromě svobody.

silové zvíře vlk 3

Vlčí síla a ženy

Spisovatelka Clarissa Pinkola Estés se své knize Ženy, které běhaly s vlky zamýšlí nad srovnáním žen a vlků. Jejich vlastnostem a přístupem k nim. „Pro ženy i vlky jsou charakteristické ostré smysly, hravý duch a silně vyvinutý cit pro oddanost. Vlci i ženy jsou si od přírody podobní zvídavostí a darem velké vytrvalosti a síly. Zkušeně se přizpůsobují neustále se měnícím okolnostem. Jsou velice odolní a stateční.

Přesto byly oba tyto druhy pronásledovány a obviňovány z toho, že jsou hltavé, nevyzpytatelné, přehnaně agresivní, jednoduše řečeno: že nejsou hodny stejné úcty jako jejich osočovatelé. Stávaly se obětními beránky pro ty, kteří narušovali nejen divočinu, nýbrž i nespoutané duchovní území a kteří beze zbytku ničili vše instinktivní, zanechávajíce za sebou pustou pláň. Pronásledování vlků a žen lidmi, kteří pro ně nemají pochopení, má překvapivě shodné rysy.“

Když za vámi přijde vlk…

Pokud za vámi přijde vlk, nebo jeho energii potřebujete, tak ho poproste, ať vám ukáže cestu k vaší duši. Co potřebujete objevit, jakou svou divokou stránku si zakazujete.

 Možná přijde v momentech, kdy jsme nepochopeni, kdy máme pocit, že jsme na všechno sami a zbytek světa nás nechápe. Poproste vlka, ať s vámi projde náročnou cestu k volání duše, až do vašeho prastarého domova. On cestu zná. Vaše duše to místo zná. Nebojte se temnoty, která s vlkem přichází. Společně to zvládnete. Už je čas, vlčí vytí na Měsíc vás volá. Už nejde nic skrývat. Je čas se vrátit domů.

Závěrem k vlkovi jako silovému zvířeti

Znovu si vypůjčuji citaci z knihy Ženy, které běhaly s vlky, abychom se s tímto silovým průvodcem mohli důstojně rozloučit:

„Budeš-li pozorně naslouchat, uslyšíš, že při svém vytí dává vlk tu nejdůležitější otázku-neptá se, kde je další potrava, kde je další souboj, kde je další tanec-,

ale dává tu nejdůležitější otázku,

aby viděl dovnitř a dozadu,

aby zvážil hodnotu všeho, co žije.

Kde je duše?

Kde je duše?

Jdi ven do lesů, jdi ven. Nepůjdeš-li ven do lesů, nic se nikdy nestane a tvůj život nikdy nezačne.

Jdi ven do lesů, jdi ven.

Pokud se chcete na svého zvířecího průvodce podívat blíže, naučit se s ním komunikovat, setkávat se s ním, poprosit o léčení, tak se podívejte na odkazy níže.  

Nabízím vám seminář na Propojení s duchovními průvodcinebo se objednejte na individuální propojení s duchovními průvodci, pokud nemáte rádi skupiny, nebo si tuto zkušenost chcete užít s přáteli.

Nehodí se vám ani jedna varianta a chcete si průběh semináře přizpůsobit svým časovým možnostem? Můžete se přihlásit na ONLINE SEMINÁŘ Sám sobě šamanem.

Já i duchové se na vás už těšíme!

Podívejte se na další silová zvířata


Kategorie: Práce se spojenci, Silové zvíře

Publikováno: 11:22 8. 3. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog