fbpx Totemové zvíře - Šamanka z města

Totemové zvíře

Máme tady silové zvíře, ale co je tedy totemové zvíře?

V článku o silových zvířatech jsem zmiňovala, že každý máme více duchovních průvodců. Silové zvíře je náš dlouhodobý společník a rádce. Je s člověkem celý život, nebo na nějaké delší časové období v řádu let, desetiletí.

Pak tu máme tzv. specialisty na určité téma. Takového zvířecího specialistu vnímám jako totemové zvíře. Věnuje s námi jednomu tématu (rod, léčení, minulé životy, apod.) nebo nám pomáhá se vypořádat s určitými náročnými zkouškami v životě (rozchod, smrt našich blízkých, stresové situace, transformace…)

Totemové zvíře jako dočasný společník

Příklady pomoci totemového zvířete

Řekněme, že se nacházíte v náročnější životní situaci a máte pocit, že „chodíte ve tmě“. Nemůžete najít východisko, nevidíte svou cestu, nevíte, kam vykročit. Bloudíte v kruhu, bez vize a možnosti úniku. A najednou se k vám přidá sova, která vám propůjčí svůj bystrý zrak a schopnost vidět ve tmě.

Situace se stává jasnější, najednou vaši zapeklitou situaci můžete lépe prohlédnout a najít malinkatý plamínek, světlo, za kterým můžete putovat. Až se z kruhu vymotáte a situaci nahlédnete jako pozorovatel, tak se s vámi sova rozloučí a bude se věnovat opět svým záležitostem.

totemové zvíře

Spojení s totemovým zvířetem

Jak najdu svoje totemové zvíře? Tady platí to samé, jako spojení se silovým zvířetem, akorát si dáte předem záměr, že se chcete setkat se specialistou na určité téma.

Podívejte se na seminář Propojení s duchovním průvodcem.

Nevyhovuje vám práce ve skupině, ale přesto se chcete sejít osobně? Podívejte se na možnost individuálního propojení s duchovním průvodcem.

Chcete si seminář přizpůsobit svým časovým možnostem a vyhovuje vám více formát na dálku? Podívejte se na online seminář Sám sobě šamanem.

Totemové zvíře jako ochránce vztahů, rodin, komunit

Šamanismus nás učí, vše kolem nás má duši. Dobří a soucitní nepomáhají pouze jedincům, ale i rodinám, komunitám, spolkům…

Proto má každé menší nebo větší společenství svého ochranného ducha, obvykle své totemové zvíře, které se rozhodlo vzít tyto lidi pod svoje ochranná křídla (nebo tlapy..nebo ploutve.) Kolik národů má ve své symbolice zvíře? Nemusíme chodit daleko, když u nás je to lev a orlice. Skotsko chrání jednorožec, apod.

Asi ani není potřeba připomínat všechny přírodní národy, kmeny a indiány, kteří mají svůj totemový systém zvířat a ochránců.

Pokud vás zajímá například ochránce vaší rodiny nebo komunity, doporučuji si k tomuto duchovi udělat šamanskou cestu nebo meditaci. Můžete zjistit, jaké informace vám chce předat, aby společenství fungovalo.

Doufám, že pro vás tyto informace byly užitečné a třeba se potkáme na nějakém semináři nebo šamanském léčení.

Duchové i já se na vás už těšíme!

totemové zvíře 2

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog