fbpx Seminář Návrat ztracené části duše - Šamanka z města

Seminář Návrat ztracené části duše

Ztráta části duše. Jev, který znaly staré národy a kterému dnes moderní psychologie říká disociace. Pojďme se na to podívat z pohledu šamanismu.

Podle šamanského učení od nás může po náročném emocionálním či fyzickém zážitku odejít část duše. Každý jsme citliví jinak – co je pro někoho těžká životní situace může být pro jiného člověka pouze menší krize. Proto nelze takový náročný zážitek definovat přesně.

Části duše navíc odchází nejčastěji v dětství či pubertě, kdy jsme na vnější okolnosti nejcitlivější a dokážou nás nejvíc zasáhnout. Část duše v těchto momentech utíká, protože je to na ní prostě moc, je to obranný mechanismus, který nás pomáhá udržovat při životě.

My přežíváme, ale zůstává v nás „díra“. Tuto díru mohou pak vyplnit nemoci, deprese, závislosti, sebepoškozování, vnitřní démoni. Ztrácíme životní sílu a svou celistvost. Jsme oslabení. Proto šamanské léčení nabízí metodu návratu ztracené části duše.

Je to pokročilá metoda šamanského léčení, ale díky zkušenostem ze seminářů na Propojení s duchovním průvodcem vím, že lidé už tuto techniku s pomocí svých silových zvířat a duchovních průvodců zvládnou provést. I proto cítím silné volání tento kurz otevřít.

Co vám seminář dá?

Co se bude na semináři Návratu duše dít?

Jako první si najdeme duchovního průvodce, který nám bude pomáhat během celého procesu. Pak si řekneme, kde se duše může skrývat a jak to celé můžete navnímat. Dostanete instrukce, jak si části duše nalézt a vyzkoušíme různé metody, které léčení podpoří.

Bude to intenzivní jednodenní seminář. Pokud vás zajímá více informací o ztrátě duše, podívejte se na stránku Návrat ztracené duše.

Pro koho je seminář vhodný?

Seminář je spíše vhodnější pro ty, kteří už umí přijímat informace během meditací a šamanských cest. Pokud cítíte, že takové napojení zatím nemáte, vyzkoušejte seminář propojení s duchovním průvodcem, kde se všechno naučíte.

Organizační informace:

Kdy: 3. 8. 2024

Kde? Praha, Hostivař

Délka: Zhruba 7 hodin

Zaváděcí cena: 1500,-

Obsazenost: 2/5

V případě zájmu o místo na setkání mi prosím napište na email: konzultace@samanka-z-mesta.cz a ráda vám pošlu pozvánku.

Já i duchové se na vás už těšíme!

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog