fbpx Návrat ztracené duše - Šamanka z města

Návrat ztracené duše

Podle šamanské tradice od nás může po větším emocionálním či fyzickém traumatu odejít kus duše. Je to jedním z obranných mechanismů, který nám pomáhá přežít těžké okamžiky. Duše utíká od těla, protože je toho na ní příliš. Utíká od bolesti a bere si s sebou všechno špatné, abychom my nesnesitelnou událost přežili. V takovém okamžiku je dobré provést techniku zvanou návrat ztracené duše.

duše
motýl
léčení
Bolest je tak velká, že jí duše nemůže dál snášet.

Ztráta duše má svou dobrou stránku – díky jejímu odchodu přežijeme zásadní životní otřes. Zároveň nás ale opustí životní síla, součást nás samých, esence, která udržuje naši celistvost. V energetickém centru člověka tím pádem vznikne „díra“ kterou můžou naplnit nemoci, deprese, splíny, chronická onemocnění a další oslabující faktory. Na ztrátu duše se můžete podívat i z psychologického pohledu.

Co může způsobit ztrátu duše?

Důvodů ke ztrátě duše je spousta a nejčastěji o kusy své duše přicházíme v dětství, v období největší bezbrannosti.

léčení
dívka
duše
Duše se utíká schovat do bezpečí.

Jaké jsou příznaky ztráty duše:

Jak probíhá návrat ztracené duše?

Šaman se vydá do nevšední reality, ve které poprosí o pomoc své duchovní spojence. S těmi se vydává hledat klientovu ztracenou duši. Během cesty může odstraňovat různé překážky, dokud se nedostane k duši. V tomto případě ale práce nekončí. Ne vždycky se chce duše dobrovolně a hned vrátit ke svému člověku.

Duše se zdráhá, protože se bojí návratu – pamatuje si, co zažila a nechce se jí zpátky. V tu chvíli šaman vysvětluje, že traumatická situace už odezněla.

„Neboj, teď už jsi velká a nikdo na tebe nebude křičet.“

„Ten, kdo tě týral, už ve tvém životě není.“

„Už nemusíš mít strach, dávno nejsi v nemocnici.“

Častokrát si duše dá podmínky, za kterých se vrátí zpátky.

„Půjdu zpátky, ale nechci, abys dál lhal otci.“

„Přijdu, když se o sebe začneš konečně lépe starat.“

Zvláště dětské duše mívají skvělé požadavky:

„Vrátím se, když začneš jezdit na koloběžce a skákat panáka v parku.“

„Půjdu jedině v případě, si pořídíš srandovní žluté boty.“

Pokud šaman usmlouvá s duší návrat, může se zeptat, jestli může vzít další části duše. Někdy duchovní spojenci souhlasí, jindy řeknou, že v současné situaci to stačí. Poté se šaman s duší nebo dušemi vrací zpět do všední reality, kde získané části vrátí klientovi fouknutím do srdeční čakry a temene hlavy.

Psala jsem i o tom, kam se duše běží schovat. V tomto článku jsme shrnula poznatky z mé praxe.

šamanka
léčení
duše
Šaman přivádí ztracenou duši.

Co se děje po návratu ztracené duše?

Každý pociťuje návrat své ztracené části jinak. Někdo má ihned radost, někdo naopak pocítí nostalgickou náladu. Pokud to máte jako já, tak v první chvíli nepocítíte vůbec nic. Já osobně potřebuji na procítění léčebných účinků několik hodin či dokonce dní. Přichází to ke mě postupně. Každý máme své tempo.

Nepadne na mě zase smutek?

Není to ale tak, že znovu procítíme všechny negativní emoce, které si s sebou duše tenkrát vzala. Návrat duše přispívá k naší celistvosti, ne dalšímu traumatu ve formě negativních vzpomínek.

Co člověk pro duši může udělat?

Toto léčení je pro členy přírodních národů velkým svátkem, kterého se účastní jejich rodinní příslušníci. Po návratu duše se totiž stáváme „jiným člověkem“. Naplněným, celistvým. A to je pořádný důvod k oslavě!

Vy si po návratu duše udělejte radost, myslete při tom hlavně na sebe a nezapomeňte plnit instrukce a přání své navrácené duše.

Pokud se chcete o návratu ztracené duše dozvědět víc, doporučuji skvělou knihu od Sandry Ingerman s názvem Záchrana ztracené duše.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog