fbpx Návrat ztracené části duše: Kde se duše schovává? Zkušenosti z mé praxe - Šamanka z města

Návrat ztracené části duše: Kde se duše schovává? Zkušenosti z mé praxe

Kam se běží před náročnou zkušeností schovat část duše, která potřebuje ochranu? Podle psychologického výkladu v prvním článku o ztrátě části duše je to do místa s izolovanou energií v těle a mysli. Šamani ale dokážou tato místa najít a propojit ztracenou část duše opět s člověkem. Někdy je to jednoduché, někdy má duše pro člověka určité podmínky a nároky, jinak se nevrátí. Také se ukazují jenom ty části, které už jsou připraveny na návrat.

Opět jsem si pomohla krásnými obrázky, protože to je pro představu jednodušší a dala jsem ze své praxe dohromady místa, kde obvykle část duše nalézám. Pojďme se na ně podívat:

1. Duši chrání klientovo silové zvíře, předek, světelná bytost

Velmi často část duše hlídá nějaký duchovní průvodce, obvykle silové zvíře, které ji přináší pocit bezpečí, komfort a klid. Při návratu se pak vrací oba dva a přináší tak dvojnásobné léčení.

silové zvíře 5
silové zvíře 6

2. Učí se

Zajímavá varianta-jak kdyby část duše nechtěla zahálet, a před návratem se snaží naučit co nejvíc. Je také obvyklé, že má po tuto dobu nějakého duchovního učitele nebo učitelku. Ten se s ní ale nevrací, neboť předal, co má. Část duše se pak vrací se všemi novými znalostmi, které za tu dobu načerpala a může je předat klientovi, pokud bude ochoten naslouchat.

duchovní učitel
duchovní učitelka

3. Trestá se

Při pocitu studu, nebo náročném zážitku se některá část jak kdyby chtěla sama potrestat, a nacházím jí na ne příliš přátelském místě. Obvykle poté před návratem provedeme se spojenci ještě potřebné léčení a duchovní „SPA“, aby těžké energie netáhla s sebou.

návrat ztracené části duše 1
návrat ztracené části duše 2

4. Najde si sobě podobné  

Občas si duše najde další části, které se schovaly před tím samým, co ona. Jedná se o jiné lidi, takže hledání a ověřování je náročnější. Tohle je těžký moment i pro mě, protože části, které nejsou klienta, tam musím nechat, i když vím, že si také zaslouží pozornost a léčení. 

návrat ztracené části duše 3
návrat ztracené části duše 4

5. Pohádkový svět

Abychom nekončili v tak náročném duchu, tak závěr dáme pohádkový. Někdy si část duše vytvoří magické a krásné prostředí, jako ze snu. Je to její ideální prostředí a tam čeká, až bude vhodný čas na návrat.

návrat ztracené části duše 7
návrat ztracené části duše 6

Pokud vás k tématu zajímá víc, podívejte se do sekce šamanské léčení a návrat ztracené části duše.

Jestli se chcete naučit šamansky cestovat, poznávat své průvodce a léčit se, určitě se podívejte na můj online seminář Sám sobě šamanem.

Já i duchové se na vás už těšíme!

Jestli vás téma zaujalo, podívejte se na další články:

Návrat ztracené části duše: Stesk sám po sobě.

Návrat ztracené části duše: Proč část duše může odejít?


Kategorie: Duše a my, S láskou k sobě

Publikováno: 10:50 14. 12. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog