fbpx Příběhy duše - Šamanka z města

Příběhy duše

Zajímá vás, jaké příběhy si vaše duše prožila? Jaké jsou její dary, co v minulosti dělala? Přijďte to zjistit na seminář Příběhy duše.

Každá duše má svůj dlouhý příběh. Takový, který přesahuje tento život a svět, jaký známe. Příběh z jiných životů a realit. Pojďme se spojit s částí příběhu, který nám nejvíce pomůže v tomto životě. Který bude léčit, přinášet informace, vysvětlovat.

Nejedná se o klasickou regresní terapii, spíše se do duše ponoříme jako do knihy a budeme zkoumat, jaké příběhy nám přináší a co nám chce sdělit. Cesty do duše se budou otevírat pomocí šamanských cest provázené mým bubnem.

Co vám seminář přinese?

silové zvíře

Do jakých příběhů se podíváme, jaké budou naše hlavní záměry?

Naplněný lidský život

Jaký byl váš lidský život, který jste prožili v naplnění a spokojenosti? V jaké jste byli krajině, zemi, co jste dělali za činnost? Jaké lidské činnosti vás dělaly šťastnými? Kde a kdy jste se cítili šťastní ve svém těle, znali jste své poslání a věděli, proč jste přišli na Zem?

Naplněný duchovní život

Tady se ukazuje příběh, který si duše nemusela prožít pouze na této planetě. Jakou duchovní práci jste prováděli? Spolupracovali jste s hvězdami, bylinami, symboly, vytvářeli portály, zpívali, byli jste vypravěči těch nejstarších příběhů? Jak jste léčili sebe a svou komunitu? V čem jste se cítili nejlépe?

Traumata/strachy duše

Co náročného si duše prožila? Co si stále pamatuje a těžko se s tím vyrovnává? Většinou je to něco, co vás trápí i v tomto životě. Duše si to chce znovu prožít, aby se tentokrát vyléčila. Může to být ale i něco, o čem na vědomé úrovni netušíte a stejně vás to podvědomě trápí. Strach a smutek, který neumíte přiřadit.

Léčivá cesta a přepsání příběhu

Po této cestě ke strachům duše se podíváme na možnosti léčení. Zjistíte, proč se vám tento život ukázal v kontextu toho vašeho současného. Naladíme se na to, co duše potřebuje k léčení a tento náročný příběh přepíšeme.

Dar duše

Na závěr se Podíváme se na příběh spjatý s darem duše, který můžete používat i v tomto životě.

Po celou dobu vás bude doprovázet váš duchovní průvodce na toto téma, kterého si najdeme na začátku semináře.


Pamatujte, že na tento život jste se připravovali a školili celé jiné životy.

Seminář je spíše vhodnější pro ty, kteří už umí přijímat informace během meditací a šamanských cest. Pokud cítíte, že takové napojení zatím nemáte, vyzkoušejte seminář propojení s duchovním průvodcem, kde se všechno naučíte.

Organizační informace:

Kdy: 25. 2. 2023

Kde? Praha, Hostivař

Délka: Zhruba 7 hodin

V případě zájmu o místo na setkání mi prosím napište na email konzultace@samanka-z-mesta.cz a ráda vám pošlu pozvánku.

Obsazenost: 0/5

Níže se můžete podívat na různé typy darů:

Bytost božského zpěvu

Převoznice

Léčitelka samoty duše

Pavoučnice

Práce s energií Matky země

Nevyhovuje vám práce ve skupině, nebo chcete seminář zažít se svými přáteli? Podívejte se na možnost individuálního sezení.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog