fbpx Příběhy duše - Šamanka z města

Příběhy duše

Zajímá vás, jaké příběhy si vaše duše prožila? Jaké jsou její dary, co v minulosti dělala? Přijďte několik těchto příběhů prozkoumat na seminář Příběhy duše.

Každá duše má svůj dlouhý příběh. Takový, který přesahuje tento život a svět, jaký známe. Příběh z jiných životů a realit. Pojďme se spojit s částí příběhu, který nám nejvíce pomůže v tomto životě. Který bude léčit, přinášet informace, vysvětlovat.

Budeme se ladit na to, co nám duše chce sdělit a jaké příběhy přináší. Do stavu změněného vědomí se dostaneme díky dechovým cvičení, svalovému uvolnění a poté vedené meditaci, při které používám aktivační slova na daný záměr. Nejvíce nás samozřejmě mimo prostor a čas přenese zvuk bubnu, jehož údery jsou sladěny s rytmem tlukotu Matky Země.

Co vám seminář přinese?

silové zvíře

Do jakých příběhů se podíváme, jaké budou naše hlavní záměry?

Spojení s duchovním průvodcem – specialistou na toto téma

Hned v úvodu si najdeme duchovního průvodce, který vás bude celým seminářem provázet. Je to z toho důvodu, abyste se měli na koho obracet při vašich dalších cestách. Svému průvodci budete moci klást dotazy a nechat si pomoci. Může se vám ukázat například andělská bytost, předek, silové zvíře aj.

Naplněný lidský život

Jaký byl váš lidský život, který jste prožili v naplnění a spokojenosti? V jaké jste byli krajině, zemi, co jste dělali za činnost? Jaké lidské činnosti vás dělaly šťastnými? Kde a kdy jste se cítili šťastní ve svém těle, znali jste své poslání a věděli, proč jste přišli na Zem?

Naplněný duchovní život

Tady se ukazuje příběh, který si duše nemusela prožít pouze na této planetě. Jakou duchovní práci jste prováděli? Spolupracovali jste s hvězdami, bylinami, symboly, vytvářeli portály, zpívali, byli jste vypravěči těch nejstarších příběhů? Jak jste léčili sebe a svou komunitu? V čem jste se cítili nejlépe?

Propojení s vaším kmenem

Váš kmen mohl kdysi dávno existovat zde v hmotě, nebo máte svůj kmen v nevšední realitě. Ať je to první nebo druhá varianta, je to místo, kde můžete čerpat inspiraci, sílu a nové vize. Jsou tam vaše spřízněné duše, které znáte napříč životy.

Když znovu naleznete místo ve svém kmeni a sedneme si do kruhu podporujících bytostí, pocítíte podporu, můžete získat léčení, nové vhledy a informace.

Pro koho je seminář vhodný?

Seminář je spíše vhodnější pro ty, kteří už umí přijímat informace během meditací a šamanských cest. Pokud cítíte, že takové napojení zatím nemáte, vyzkoušejte seminář propojení s duchovním průvodcem, kde se všechno naučíte.

Organizační informace:

Kdy: 21. 10. 2023

Kde? Praha, Hostivař

Délka: 4-5 hodin

Cena: 1100,-

V případě zájmu o místo na setkání mi prosím napište na email: konzultace@samanka-z-mesta.cz a ráda vám pošlu pozvánku.

Já i duchové se na vás už těšíme!

Obsazenost: 1/5

Níže se můžete podívat na různé typy darů:

Bytost božského zpěvu

Převoznice

Léčitelka samoty duše

Pavoučnice

Práce s energií Matky země

Nevyhovuje vám práce ve skupině, nebo chcete seminář zažít se svými přáteli? Podívejte se na možnost individuálního sezení.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog