fbpx Proč používají šamanky a šamani buben? - Šamanka z města

Proč používají šamanky a šamani buben?

Šamanský buben sladí mozek se zemí

Buben je pro šamana jedním z největších spojenců. Díky jeho rytmu se šamanky a šamani už tisíce let dostávají do nevšední reality a v rámci náhlé změny rytmu se z ní zase vědomě odpojují.

Tlukot srdce země

A proč zrovna buben? To vysvětluje Sandra Ingerman ve své knize Záchrana ztracené duše.

„Mnozí domorodí Američané hovoří o bubnování jako o tlukotu srdce země. V tomto ohledu je pozoruhodné, že frekvence elektromagnetické rezonance země, jež byla změřena na 7, 5 cyklu za sekundu, je stejná s vysokými théta/nízkými alfa vlnami mozku. Zdá se, že bubnování umožňuje šamanům sladit jejich mozkové vlny s pulsováním země.“

buben
šamanský buben
šamanské bubnování
Buben spojuje všední a nevšední realitu.

Šamanské bubnování

Práce s bubnem je práce jako s kterýmkoliv jiným duchovním spojencem a průvodcem. Buben má svou duši, která je v rámci šamanského bubnování silně cítit. Většinou si bubnuje po svém a vede mě na cestě. Někdy se stává, že pokud danou šamanskou cestu nemám vykonávat, tak mi bubnování ani nedovolí. Takovou sílu má. Jako s každým spojencem, i s ním postupně buduji vztah a on mi ukazuje, co všechno umí.

Buben dokáže léčit, přinášet sílu, vlévat svým zvukem a vibracemi energii do těla. Dokáže vyčistit prostor, pomáhá při extrakci, čistí a harmonizuje.

Buben je spojenec i pracovní nástroj v jednom. Používám ho kdykoliv, když nemusím mít v rámci léčení volné ruce. Zkuste si někdy pustit nějaké šamanské bubnování i z YouTube, naladit se na sílu bubnů zatančit si.

A pokud chcete poznat sílu bubnu na vlastní kůži a máme pocit, že šamanské léčení a rady od duchovních spojenců je to, co právě potřebujete, tak mě neváhejte kontaktovat. Budu se moc těšit na setkání.


Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 11:29 5. 5. 2020

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog