Proč používají šamanky a šamani buben?

Šamanský buben sladí mozek se zemí

Buben je pro šamana jedním z největších spojenců. Díky jeho rytmu se šamanky a šamani už tisíce let dostávají do nevšední reality a v rámci náhlé změny rytmu se z ní zase vědomě odpojují.

Tlukot srdce země

A proč zrovna buben? To vysvětluje Sandra Ingerman ve své knize Záchrana ztracené duše.

„Mnozí domorodí Američané hovoří o bubnování jako o tlukotu srdce země. V tomto ohledu je pozoruhodné, že frekvence elektromagnetické rezonance země, jež byla změřena na 7, 5 cyklu za sekundu, je stejná s vysokými théta/nízkými alfa vlnami mozku. Zdá se, že bubnování umožňuje šamanům sladit jejich mozkové vlny s pulsováním země.“

buben
šamanský buben
šamanské bubnování
Buben spojuje všední a nevšední realitu.

Šamanské bubnování

Práce s bubnem je práce jako s kterýmkoliv jiným duchovním spojencem a průvodcem. Buben má svou duši, která je v rámci šamanského bubnování silně cítit. Většinou si bubnuje po svém a vede mě na cestě. Někdy se stává, že pokud danou šamanskou cestu nemám vykonávat, tak mi bubnování ani nedovolí. Takovou sílu má. Jako s každým spojencem, i s ním postupně buduji vztah a on mi ukazuje, co všechno umí.

Buben dokáže léčit, přinášet sílu, vlévat svým zvukem a vibracemi energii do těla. Dokáže vyčistit prostor, pomáhá při extrakci, čistí a harmonizuje.

Buben je spojenec i pracovní nástroj v jednom. Používám ho kdykoliv, když nemusím mít v rámci léčení volné ruce. Zkuste si někdy pustit nějaké šamanské bubnování i z YouTube, naladit se na sílu bubnů zatančit si.

A pokud chcete poznat sílu bubnu na vlastní kůži a máme pocit, že šamanské léčení a rady od duchovních spojenců je to, co právě potřebujete, tak mě neváhejte kontaktovat. Budu se moc těšit na setkání.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Blog