fbpx Příběhy duše - Bytost božského zpěvu - Šamanka z města

Příběhy duše – Bytost božského zpěvu

Tento nádherný dar duše se ukázal v rámci příběhů duše, které přijímám pro své klienty.

Klientka dala souhlas ke sdílení, proto se s vámi mohu podělit. Doufám, že bude aktivační a inspirativní i pro někoho z vás.

Zpěv klientka ve svých minulých životech používala nejen pro zábavu, ale také ke komunikaci s krajinou kolem, k jejímu léčení.

Díky zpěvu se napojovala na živly, komunikovala s nimi a skrze zpěv se stávala sama součástí Matky země. Dokázala se napojit na energii místa a přinést tam skrze zvuk, správná slova a melodii léčení. Uměla zvýšit místu vibrace. To byl jeden z darů její duše.

Jednotlivá místa mohla připravovat na důležitou ceremonii, setkání, svátky, nebo naopak léčit, pokud se na nich udála nějaká traumatická událost.

Spolupracovala takto s krajinou a všemi jemněhmotnými bytostmi v ní, se všemi proudící energiemi.

Klientka v minulých životech také věděla, jak šířit zvuk krajinou. Jak zpívat k vodě, aby zvuk dosáhl co nejdál. Jak překonat skály a využít je k ozvěně. Jak mohla mít co největší dosah, což bylo i velmi užitečné v rámci komunikace se vzdálenými kmeny a komunitami. Také uměla své lidi včas upozornit na blížící se nebezpečí. Mohla hlídat před útokem a dát své komunitě vědět desítky kilometrů předtím, než se nebezpečí přiblíží.

Klientka během svých životů používala hlas na mnoha úrovních. Ať pro léčení krajiny, komunikaci se zemí, zkrátka čistě duchovní práci, tak k praktickému použití.

Spojenci jí byl jako aktivační prvek doporučen zpěv severských žen – tzv. kulning, kterým svolávaly dobytek z dalekých hor. Pokud s vámi tento dar rezonuje, poslechněte si jej také a zkuste se svým hlasem další typy práce.

Zajímají vás příběhy vaší duše? Co si zažila, jak je naladěná? Podívejte se na odkaz Příběhy duše a napište mi na email konzultace@samanka-z-mesta.cz.


Kategorie: S láskou k sobě

Publikováno: 21:43 17. 5. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog