fbpx Příběhy duše - Bytost božského zpěvu - Šamanka z města

Příběhy duše – Bytost božského zpěvu

Tento nádherný dar duše se ukázal v rámci příběhů duše, které přijímám pro své klienty.

Klientka dala souhlas ke sdílení, proto se s vámi mohu podělit. Doufám, že bude aktivační a inspirativní i pro někoho z vás.

Zpěv klientka ve svých minulých životech používala nejen pro zábavu, ale také ke komunikaci s krajinou kolem, k jejímu léčení.

Díky zpěvu se napojovala na živly, komunikovala s nimi a skrze zpěv se stávala sama součástí Matky země. Dokázala se napojit na energii místa a přinést tam skrze zvuk, správná slova a melodii léčení. Uměla zvýšit místu vibrace. To byl jeden z darů její duše.

Jednotlivá místa mohla připravovat na důležitou ceremonii, setkání, svátky, nebo naopak léčit, pokud se na nich udála nějaká traumatická událost.

Spolupracovala takto s krajinou a všemi jemněhmotnými bytostmi v ní, se všemi proudící energiemi.

Klientka v minulých životech také věděla, jak šířit zvuk krajinou. Jak zpívat k vodě, aby zvuk dosáhl co nejdál. Jak překonat skály a využít je k ozvěně. Jak mohla mít co největší dosah, což bylo i velmi užitečné v rámci komunikace se vzdálenými kmeny a komunitami. Také uměla své lidi včas upozornit na blížící se nebezpečí. Mohla hlídat před útokem a dát své komunitě vědět desítky kilometrů předtím, než se nebezpečí přiblíží.

Klientka během svých životů používala hlas na mnoha úrovních. Ať pro léčení krajiny, komunikaci se zemí, zkrátka čistě duchovní práci, tak k praktickému použití.

Spojenci jí byl jako aktivační prvek doporučen zpěv severských žen – tzv. kulning, kterým svolávaly dobytek z dalekých hor. Pokud s vámi tento dar rezonuje, poslechněte si jej také a zkuste se svým hlasem další typy práce.

Zajímají vás příběhy vaší duše? Co si zažila, jak je naladěná? Podívejte se na odkaz Příběhy duše a napište mi na email konzultace@samanka-z-mesta.cz.


Kategorie: S láskou k sobě

Publikováno: 21:43 17. 5. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog