fbpx Příběh duše - Práce s energií Matky země - Šamanka z města

Příběh duše – Práce s energií Matky země

Se svolením klientky sdílím jeden z příběhů její duše. Doufám, že pro ty, kterých se to týká, bude tento příběh aktivační a inspirující v jejich tvorbě. Takto jsem příběh přijala:

„Máte nadání na komunikaci se Zemí, jste vyzývána, abyste ponořila ruce hluboko do hlíny. Zkuste i více procítit vaše kroky po zemi, až se budete cítit, že chcete chodit bosa. Hlína a země k vám může promlouvat mnoho způsoby, chození je jen jeden z nich.

Ve vaší přirozené energii je předat zemi energii, která jí pomůže k růstu, k obnově. Vyměňujete si léčení vzájemně, stačí se na to naladit. Pracujte opět s rostlinami, s hlínou. Země vám touto cestou chce předat i informace, vzpomínky, staré příběhy, které nemají upadnout v zapomnění.

Položte své ruce na zem a přijímejte, co vám chce říct. Můžete tyto příběhy a léčení předávat dál, vnášet do tohoto světa. Nemusíte tyto informace přijímat pouze formou slov. Může k vám přijít melodie, píseň. Můžete najednou vidět symbol, obrazec, obraz. Možná budete chtít najednou tančit. To jsou všechno způsoby, jak dostat tyto energie ven a přenést do kolektivního vědomí. Rozproudit tuto energii Matky země. Vyslyšet, co země chce říct a předat to dál- jakoukoliv formou. Jakoukoliv cítíte jako vhodnou a v tu chvíli nejlepší. Můžete třeba i něco vyrábět. Z hlíny, nebo jiných přírodnin.

Naladit se na to, že chcete vyslyšet Zemi, má nám toho mnoho co říci a předat. Vzpomínky, moudrost.  Budete to léčivé pro vás i pro ostatní. Může tyto informace „vyhodit“ do prostoru energeticky, nebo předat-říci někomu, kdo je ochoten naslouchat.

Nebojte se tedy zabořit ruce hluboko do hlíny a naladit se. Je to něco, si duše i Země žádá, co bude pomáhat.“

Chcete také poznat příběhy své duše? Přijďte na můj seminář Příběhy duše.

Začínáte a ještě si nejste jistý, zda umíte přijít informace z jemněhmotných světů? Přijďte na seminář Propojení s duchovním průvodcem, kde se vše naučíte.

Podívejte se na další příběhy duše:  

Duše zpěvu

Duše harmonie domova

Pavoučnice


Kategorie: Duše a my

Publikováno: 11:07 10. 5. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog