fbpx Příběhy duše: Převoznice - Šamanka z města

Příběhy duše: Převoznice

Se svolením klientky můžu sdílet její zážitek a uvědomění ze semináře Příběhy duše, kde se jí ukázal tento příběh.

Klientka se vnímala jako někdo, kdo pomáhá duším v časech největší transformace – tedy když opustí fyzického tělo a mají přejít na Druhý břeh. Pomáhala duším dostat se tam, kam mají a usnadňovala jim celý tento přechod a přerod do jiného světa. Vnímala se opravdu jako převoznice na loďce, jak je tato činnost zobrazována.

smrt
Pomáhat duším na další cestě.

Pomáhala duším tímto způsobem a cítila naplnění ve svém poslání. Po návratu z šamanské cesty si klientka uvědomila, jak se tato její zkušenost a schopnost duše propisuje do současného života. Říkala, že opakovaně potkává lidi, kteří v brzké době zemřou. Potkává známé, které neviděla dlouhé roky a najednou se s dotyčným setká třeba několikrát za měsíc na různých místech. Klientka žije v hlavním městě, takže se nejedná o setkávání v malém městečku, kde by to mohlo být běžné.

Po těchto setkáních má silné vize, jak známým oznamuje smrt tohoto člověka, nebo někdo říká o smrti dotyčného jí. Tito lidé ji intuitivně a na nevědomé úrovni vyhledávají se záměrem napojit se na její léčivou energii, která jim v budoucnu pomůže s přechodem na druhou stranu.

Převaděči na Druhý břeh tu byli vždycky…

Klientce jsem řekla, že těmto průvodcům se říká psychopomp a je to jedna z činností šamana, který měl na tuto práci specializaci. Je mezi námi mnoho bytostí, které mají talent na práci se smrtí. Smrti se obvykle nebojí, nevadí jim pohled na mrtvá těla. Naopak cítí potřebu se s nimi rozloučit, požehnat jim na cestu, provést poslední obřad.

Tito lidé intuitivně provází duše do světla a velmi často pracují se zvířaty. Drží v náručí ta, která prožívají své poslední minuty a doprovodí je za duchový most. Obvykle tyto lidi zvířata i sama instinktivně vyhledají a zůstávají v jejich přítomnosti.

Opuštění fyzického těla je pouze další transformace.

Mnoho lidí si tuto schopnost ani neuvědomí, nenapadne je, že to může být dar, protože to dělají úplně přirozeně a nevidí na tom nic zvláštního. V dnešní době, kdy se systém a zdravotnictví snaží stáří a smrt schovat, předstírat, že nic takového neexistuje, jsou lidé s tímto darem opravdu velmi důležití. Jejich práce pokračuje tam, kde pro většinu ostatních končí. Připomínají nám nesmrtelnost duše a péči, kterou si zaslouží. Vrací nás opět k naší podstatě a díky nim tyto obřady nebudou nikdy zapomenuty.

Chcete také zjistit, co vaše duše zažila, jaké jsou její zkušenosti a dary? Přijďte na můj seminář Příběhy duše. Nebo zvolte jeho individuální formu. Těším se na vás!

Přečtěte si další příběhy duše, které pro vás mohou být aktivační:

Práce s energií Matky země

Pavoučnice

Léčitelka samoty duše

Bytost božského zpěvu


Kategorie: Duše a my

Publikováno: 9:51 7. 6. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog