fbpx Individuální sezení na zjištění Příběhů a darů duše - Šamanka z města

Individuální sezení na zjištění Příběhů a darů duše

Neláká vás seminář, raději pracujete sami a jsou pro vás energie ostatních lidí rušivé? Nebo se chcete domluvit se svými přáteli a přijít ve vámi vybraný termín společně? V tom případě je pro vás vhodné individuální sezení.

Příběhy a dary své duše můžete zjistit i individuálně a na míru vašim potřebám. Sezení je vhodnější pro ty, kteří už umí přijímat informace během meditací a šamanských cest. Pokud cítíte, že takové napojení zatím nemáte, vyzkoušejte seminář propojení s duchovním průvodcem, kde se všechno naučíte.

Co vám seminář přinese?

Do jakých příběhů se podíváme, jaké budou naše hlavní záměry?

Spojení s duchovním průvodcem – specialistou na toto téma

Hned v úvodu si najdeme duchovního průvodce, který vás bude celým seminářem provázet. Je to z toho důvodu, abyste se měli na koho obracet při vašich dalších cestách. Svému průvodci budete moci klást dotazy a nechat si pomoci. Může se vám ukázat například andělská bytost, předek, silové zvíře aj.

Naplněný lidský život

Jaký byl váš lidský život, který jste prožili v naplnění a spokojenosti? V jaké jste byli krajině, zemi, co jste dělali za činnost? Jaké lidské činnosti vás dělaly šťastnými? Kde a kdy jste se cítili šťastní ve svém těle, znali jste své poslání a věděli, proč jste přišli na Zem?

Naplněný duchovní život

Tady se ukazuje příběh, který si duše nemusela prožít pouze na této planetě. Jakou duchovní práci jste prováděli? Spolupracovali jste s hvězdami, bylinami, symboly, vytvářeli portály, zpívali, byli jste vypravěči těch nejstarších příběhů? Jak jste léčili sebe a svou komunitu? V čem jste se cítili nejlépe?

Propojení s vaším kmenem

Váš kmen mohl kdysi dávno existovat zde v hmotě, nebo máte svůj kmen v nevšední realitě. Ať je to první nebo druhá varianta, je to místo, kde můžete čerpat inspiraci, sílu a nové vize. Jsou tam vaše spřízněné duše, které znáte napříč životy.

Když znovu naleznete místo ve svém kmeni a sedneme si do kruhu podporujících bytostí, pocítíte podporu, můžete získat léčení, nové vhledy a informace.

Co vám seminář přinese?


Pamatujte, že na tento život jste se připravovali a školili celé jiné životy.

Délka semináře: 4 hodiny, delší pauza na oběd nebude.

Cena:

Všední den: 4000,-

Víkend: 4500,-

Pokud se domluvíte s přáteli, můžete dorazit na seminář společně a rozdělit si náklady. Maximální počet osob je 5.

Zaujala vás některá nabídka? Napište mi na email konzultace@samanka-z-mesta.cz a domluvíme si setkání.

Chcete si pročíst o některých darech duše? Tady jsou příběhy od klientů.

Bytost božského zpěvu

Převoznice

Léčitelka samoty duše

Pavoučnice

Práce s energií Matky země

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog