fbpx Individuální sezení na zjištění Příběhů a darů duše - Šamanka z města

Individuální sezení na zjištění Příběhů a darů duše

Neláká vás seminář, raději pracujete sami a jsou pro vás energie ostatních lidí rušivé? Nebo se chcete domluvit se svými přáteli a přijít ve vámi vybraný termín společně? V tom případě je pro vás vhodné individuální sezení.

Příběhy a dary své duše můžete zjistit i individuálně a na míru vašim potřebám. Sezení je vhodnější pro ty, kteří už umí přijímat informace během meditací a šamanských cest. Pokud cítíte, že takové napojení zatím nemáte, vyzkoušejte seminář propojení s duchovním průvodcem, kde se všechno naučíte.

Do jakých příběhů se podíváme, jaké budou naše hlavní záměry?

Naplněný lidský život

Jaký byl váš lidský život, který jste prožili v naplnění a spokojenosti? V jaké jste byli krajině, zemi, co jste dělali za činnost? Jaké lidské činnosti vás dělaly šťastnými? Kde a kdy jste se cítili šťastní ve svém těle, znali jste své poslání a věděli, proč jste přišli na Zem?

Naplněný duchovní život

Tady se ukazuje příběh, který si duše nemusela prožít pouze na této planetě. Jakou duchovní práci jste prováděli? Spolupracovali jste s hvězdami, bylinami, symboly, vytvářeli portály, zpívali, byli jste vypravěči těch nejstarších příběhů? Jak jste léčili sebe a svou komunitu? V čem jste se cítili nejlépe?

Traumata/strachy duše

Co náročného si duše prožila? Co si stále pamatuje a těžko se s tím vyrovnává? Většinou je to něco, co vás trápí i v tomto životě. Duše si to chce znovu prožít, aby se tentokrát vyléčila. Může to být ale i něco, o čem na vědomé úrovni netušíte a stejně vás to podvědomě trápí. Strach a smutek, který neumíte přiřadit.

Léčivá cesta a přepsání příběhu

Po této cestě ke strachům duše se podíváme na možnosti léčení. Zjistíte, proč se vám tento život ukázal v kontextu toho vašeho současného. Naladíme se na to, co duše potřebuje k léčení a tento náročný příběh přepíšeme. Tím se i v rámci semináře naučíte techniku návratu ztracené duše.  

Dar duše

Na závěr se Podíváme se na příběh spjatý s darem duše, který můžete používat i v tomto životě.

Po celou dobu vás bude doprovázet váš duchovní průvodce na toto téma, kterého si najdeme na začátku sezení.

Co vám seminář přinese?


Pamatujte, že na tento život jste se připravovali a školili celé jiné životy.

Seminář je spíše vhodnější pro ty, kteří už umí přijímat informace během meditací a šamanských cest. Pokud cítíte, že takové napojení zatím nemáte, vyzkoušejte seminář propojení s duchovním průvodcem, kde se všechno naučíte.

Délka semináře: 7-8 hodin podle délky sdílení, včetně delší pauzy na oběd.

Cena:

Všední den: 6000,-

Víkend: 7500,-

Pokud se domluvíte s přáteli, můžete dorazit na seminář společně a rozdělit si náklady. Maximální počet osob je 5.

Zaujala vás některá nabídka? Napište mi na email konzultace@samanka-z-mesta.cz a domluvíme si setkání.

Chcete si pročíst o některých darech duše? Tady jsou příběhy od klientů.

Bytost božského zpěvu

Převoznice

Léčitelka samoty duše

Pavoučnice

Práce s energií Matky země

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog