fbpx Příběh duše - Pavoučnice - Šamanka z města

Příběh duše – Pavoučnice

Se svolením klientky sdílím jeden z příběhů její duše. Doufám, že pro ty, kterých se to týká, bude tento příběh aktivační a inspirující v jejich tvorbě. Takto jsem příběh přijala:

„V jednom ze svých životů jste energii slov a příběhů dokázala zaplétat. Nevyjadřovala jste se tedy pouze pomocí textů či verbálně, ale vše jste zaplétala do magických předmětů, které bychom dnes mohli nazvat macramé, lapače snů, technika drhání…

Vytvářela jste jakoby pavučiny. V nich byla energie, symboly, mělo to léčivý potenciál. Vytvářela jste je pro lidi, kteří potřebovali amulet, talisman, ochranu, léčení, ochranu dětí, zvířat, domu… 

Nyní si duše chce na další úrovni zopakovat tuto zkušenost, využít tento dar. Jste vybízena k tomu, abyste takto tvořila ve hmotě. Makramé, závěsy z kamenů, lapače, nemusíte se omezovat na známé, dejte prostor své fantazii. Do všech těchto předmětů můžete zaplést svůj záměr. Svoje sdělení, léčení. Převést sílu slov záměrů, léčivý aspekt do toho, co vyrábíte.

Léčení pomocí energií vpletených.

Nejdřív se samozřejmě budete učit technickou stránku věci, ale pak můžete přejít k tomu, že budete tvořit intuitivně. Nemusíte nutně hledět na estetický prvek, důležité je se naladit a nechat se vést vyšším vedením.

V tom životě, ve kterém jste to už prováděla, vás vidím jako nějakou léčitelku, která tyto předměty vyráběla. Po jejich vyrobení to celé doladila tím, že do předmětu vdechla tu prosbu či modlitbu k tomu, jak má předmět fungovat. Lidé této ženě přezdívali „pavoučí žena“ či „pavoučnice“ protože splétala své léčivé ochrany jak do pavučiny. I její domov vypadal podobně-plné různých „vláken“ a ozdob. Vidím jí jako vysokou a dlouhovlasou ženu.

Někdy pracovala sama a někdy tyto ochrany vyráběla v přítomnosti daného člověka, kdy se ladila na jeho energie a na to, co nejvíc potřebuje. A pak přijímala informace od vyššího vedení. Říkala své vjemy nahlas, jak to k ní přicházelo.

K této ženě nedokážu přiřadit kulturu nebo zemi, kde takto působila. Její práce byla respektována, žila v poklidu, nic se jí nestalo.

Chcete také poznat příběhy své duše? Přijďte na můj seminář Příběhy duše.

Začínáte a ještě si nejste jistý, zda umíte přijít informace z jemněhmotných světů? Přijďte na seminář Propojení s duchovním průvodcem, kde se vše naučíte.

Podívejte se na další příběhy duše:  

Duše zpěvu

Duše harmonie domova


Kategorie: Duše a my

Publikováno: 9:15 5. 4. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog