Jak to bude probíhat

Ráda bych vám popsala, kde se sejdeme, co si řekneme před šamanskými cestami a jaká je cena.

Místo

Aktuálně pracuji ve své šamanské světnici ve Strašnicích. Adresu si řekneme po dohodnutí sezení.

Práce na dálku

Pokud nejste z Prahy, nebo se zatím z jakéhokoliv důvodu necítíte na osobní setkání, můžete spolu pracovat na dálku. Jsou tam určité limity, ale vše záleží na individuální dohodě a na tom, jaká máte přání.

Co se bude dít?

Nejdřív si řekneme, jaká máte od sezení očekávání. Jestli chcete řešit něco konkrétního, nebo si jenom vyzkoušet, jestli má pro vás takový styl práce smysl.

Můžete mi říct jenom to, co chcete a na co se cítíte. Já si na základě našeho rozhovoru udělám šamanskou diagnostickou cestu a poté vám řeknu, co mi vzkázali duchovní spojenci a jaké další kroky podnikneme. To mám detailně popsáno v sekci Šamanské léčení.

Doba sezení je zhruba 90 minut. Na sebe si vezměte nejlépe pohodlné oblečení a ideálně si na zbytek dne neplánujte náročné aktivity či bujaré oslavy. S sebou si můžete vzít oblíbený kámen, amulet, fotku předka, který vám drží palce na vaší cestě, či oblíbeného plyšáka z dětství. Zkrátka cokoliv, co vám dodá sílu nebo klid během sezení.

Cena

600,- korun za sezení

800,- korun v případě, že chcete ze sezení písemný výstup, ve kterém pro vás sepíšu celý průběh cesty doplněný obrázky, které co nejblíže budou odpovídat tomu, co jsem viděla.

Níže se můžete podívat na vzor výstupu.

Kdy si budeme rozumět?

Na základě vlastních zkušenosti vím, že pokud se rozhodnete jít hlouběji do sebe a s někým spolupracovat, tak si zkrátka musíte sednout. Rozhodla jsem se nastínit pár bodů, které vás můžou utvrdit ve vašem rozhodnutí mě navštívit.

Budeme si rozumět pokud:

a v neposlední řadě, i když si nemyslím, že na šamanismu je něco nadpřirozeného…

… chcete ve svém životě trochu víc kouzel a magických okamžiků

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak napište či zavolejte.

Telefon: 723 720 442
Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Blog