fbpx Jak to bude probíhat - Šamanka z města

Jak to bude probíhat

Ráda bych vám popsala, kde se sejdeme a co si řekneme před šamanskými cestami.

Místo

Potkáme se v mé moderní hostivařské šamanské „chaloupce“, ukryté v bílé novostavbě. Adresu upřesním po dohodnutí sezení.

Práce na dálku

Pokud nejste z Prahy, nebo se zatím z jakéhokoliv důvodu necítíte na osobní setkání, můžete spolu pracovat na dálku. Více informací o práci na dálku se dozvíte v tomto odkazu.

Co se bude dít?

Nejdřív si řekneme, jaká máte od sezení očekávání. Jestli chcete řešit něco konkrétního, nebo si jenom vyzkoušet, jestli má pro vás takový styl práce smysl a šamanismus je vaše cesta.

Můžete mi říct jenom to, co chcete a na co se cítíte. Já si na základě našeho rozhovoru udělám šamanskou diagnostickou cestu a poté vám řeknu, co mi vzkázali duchovní spojenci a jaké další kroky podnikneme. To mám detailně popsáno v sekci Šamanské léčení.

Doba sezení je zhruba 90 – 120 minut. Na sebe si vezměte nejlépe pohodlné oblečení a ideálně si na zbytek dne neplánujte náročné aktivity či bujaré oslavy. S sebou si můžete vzít oblíbený kámen, amulet, fotku předka, který vám drží palce na vaší cestě, či oblíbeného plyšáka z dětství. Zkrátka cokoliv, co vám dodá sílu nebo klid během sezení.

Dále papír/notes, na který si můžete zapsat informace a své vhledy z léčení. Můžete si vzít i vlastní šátek na oči.

Pokud vám bude příjemné, nebo cítíte, že vás může uklidnit můj čtyřnohý šamanský asistent, tak stačí napsat, aby se sezení také zúčastnil.

Jak pracuji?

Během šamanské cesty se dostávám do rozšířeného stavu vědomí a vaší situaci naciťuji ze všech pohledů a směrů. Už během této diagnostiky probíhá část léčení. Informace přijímám celým tělem a vyhodnocuji je postupně.

První část je bubnovací, kdy se za zvuku bubnu ponoříme se spojenci hluboko do minulosti a podíváme se na těžký zážitek duše, který mohl odstartovat celý problém. Obvykle se dostáváme do starých minulých životů a podívám se, co se tam stalo a jak nyní můžeme tuto náročnou zkušenost vyřešit.

Dále se během bubnování mohou ukázat dary nebo přání duše.

V další části přichází na řadu energetická očista a přepis starého příběhu duše za nový, léčivý. Dojde k návratu uniklé životní esence nebo síly. Poslední fází léčení je náhled na vaše spojence a uniklé části duše. Závěrečná část se týká už vašeho současného života. V samotném závěru vás čeká očista vykuřovadlem a uzemnění.

Během šamanského léčení můžete mít sami vlastní vjemy – vidět obrazy, obrazce, slyšet informace, vnímat energie, brnění na těle… nebo vás to naopak může „vypnout“ a vy celou proceduru prospíte.

Pokud budete mít zájem, za poplatek vám připravím z našeho sezení i výstup, ve kterém budou informace ze sezení a různé další tipy. Všechny informace najdete v sekci Cena.

Níže se můžete podívat na vzor výstupu.

Kdy si budeme rozumět?

Na základě vlastních zkušenosti vím, že pokud se rozhodnete jít hlouběji do sebe a s někým spolupracovat, tak si zkrátka musíte sednout. Rozhodla jsem se nastínit pár bodů, které vás můžou utvrdit ve vašem rozhodnutí mě navštívit.

Budeme si rozumět pokud:

a v neposlední řadě, i když si nemyslím, že na šamanismu je něco nadpřirozeného…

… chcete ve svém životě trochu víc kouzel a magických okamžiků

Kdy jít jinam?

Budu moc ráda, když se rozhodnete přijít ke mně, nicméně jsou témata, kterým se nevěnuji a bude pro obě strany lepší, když si na ně najdete jiného specialistu. Neposkytuji následující služby:

Děkuji za pochopení a těším se na vás!

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog