Jak to bude probíhat

Ráda bych vám popsala, kde se sejdeme, co si řekneme před šamanskými cestami a jaká je cena.

Místo

Potkáme se v mé moderní hostivařské šamanské „chaloupce“, ukryté v bílé novostavbě. Adresu upřesním po dohodnutí sezení.

Práce na dálku

Pokud nejste z Prahy, nebo se zatím z jakéhokoliv důvodu necítíte na osobní setkání, můžete spolu pracovat na dálku. Více informací o práci na dálku se dozvíte v tomto odkazu.

Co se bude dít?

Nejdřív si řekneme, jaká máte od sezení očekávání. Jestli chcete řešit něco konkrétního, nebo si jenom vyzkoušet, jestli má pro vás takový styl práce smysl.

Můžete mi říct jenom to, co chcete a na co se cítíte. Já si na základě našeho rozhovoru udělám šamanskou diagnostickou cestu a poté vám řeknu, co mi vzkázali duchovní spojenci a jaké další kroky podnikneme. To mám detailně popsáno v sekci Šamanské léčení.

Doba sezení je zhruba 90 minut. Na sebe si vezměte nejlépe pohodlné oblečení a ideálně si na zbytek dne neplánujte náročné aktivity či bujaré oslavy. S sebou si můžete vzít oblíbený kámen, amulet, fotku předka, který vám drží palce na vaší cestě, či oblíbeného plyšáka z dětství. Zkrátka cokoliv, co vám dodá sílu nebo klid během sezení.

Pokud vám bude příjemné, nebo cítíte, že vás může uklidnit můj čtyřnohý šamanský asistent, tak stačí napsat, aby se sezení také zúčastnil.

Jak pracuji a proč dostanete písemný výstup?

Během šamanské cesty se dostávám do rozšířeného stavu vědomí a vaší situaci naciťuji ze všech pohledů a směrů. Už během této diagnostiky probíhá část léčení. Informace přijímám celým tělem a vyhodnocuji je postupně.

Po tomto procesu ještě mnoho věcí potřebuje uzrát a ukotvit se, i ve mně. Proto si chci nechat čas na zpracování a hlavně sdílení informací s vámi. Nechci na nic zapomenout, a proto vám napíšu výstup z celého našeho setkání. K tomu doplním různé další informace, tipy, případně odkazy na zajímavé přednášky, které se týkají vašeho problému apod.

Budete tak mít mou šamanskou cestu na papíře a kdykoliv se k ní můžete vracet, čerpat inspiraci a mít všechny tipy a rady pohromadě.

Cena: 1500,-

Níže se můžete podívat na vzor výstupu.

Kdy si budeme rozumět?

Na základě vlastních zkušenosti vím, že pokud se rozhodnete jít hlouběji do sebe a s někým spolupracovat, tak si zkrátka musíte sednout. Rozhodla jsem se nastínit pár bodů, které vás můžou utvrdit ve vašem rozhodnutí mě navštívit.

Budeme si rozumět pokud:

a v neposlední řadě, i když si nemyslím, že na šamanismu je něco nadpřirozeného…

… chcete ve svém životě trochu víc kouzel a magických okamžiků

Kdy jít jinam?

Budu moc ráda, když se rozhodnete přijít ke mně, nicméně jsou témata, kterým se nevěnuji a bude pro obě strany lepší, když si na ně najdete jiného specialistu. Neposkytuji následující služby:

Děkuji za pochopení a těším se na vás!

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Blog