fbpx Silové zvíře jako společník napříč více životy - Šamanka z města

Silové zvíře jako společník napříč více životy

Přišel mi zajímavý dotaz ohledně silového zvířete – a to jestli nás může doprovázet napříč více životy, třeba i těmi, které nebyly na této planetě. Jak to je?

Odpověď je ano. Některým klientům se to stává. Člověk a jeho silové zvíře byli spojeni jeden nebo několik životů. Obvykle se jednalo o nějaký život, který byl pro člověka naplněn lidsky nebo duchovně.  

Častokrát spolu silové zvíře a daný člověk aktivně pracovali a tento průvodce v současném klientově životě přišel, aby tato tvůrčí spolupráce pokračovala. Přichází právě proto, že pomáhá otevřít potenciál darů, jaký má duše. Pomáhá člověku si rozpomenout, jakou sílu má a jak své dary může využít v současném světě.

silové zvíře
Lucy Campbell, zdroj: Pinterest

Častokrát během naší lidské historie totiž takové použití síly nebo darů nebo nebezpečné. Znamenalo by trest, někdy až smrt. Vybočení z tehdejšího náboženského systému nebylo žádáno a nějaká vlastní síla už vůbec ne.

Nyní spojenec cítí, že je jiná doba, kdy „jeho“ člověku nebude hrozit nebezpečí nebo perzekuce. Proto silové zvíře opět přichází připomenout, co bylo zapomenuto a postupně dostává tyto zkušenosti a vědomosti na povrch.

Jaké je vaše silové zvíře? Chcete o něm zjistit více? Podívejte se na seminář, nebo se propojte během šamanského léčení.

Lucy Campbell, zdroj: Pinterest

Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 13:05 8. 2. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog