fbpx Příběhy duše - Šamanka z města

Příběhy duše

Každá duše má svůj dlouhý příběh. Takový, který přesahuje tento život a svět, jaký známe. Příběh z jiných životů a realit. S částí tohoto dlouhého příběhu se spojím a nechám si ho od duše vyprávět.

Napojovat se budu se záměrem na těchto 5 příběhů:

Naplněný lidský život

Jaký byl váš lidský život, který jste prožili v naplnění a spokojenosti? V jaké jste byli krajině, zemi, co jste dělali za činnost? Jaké lidské činnosti vás dělaly šťastnými? Kde a kdy jste se cítili šťastní ve svém těle, znali jste své poslání a věděli, proč jste přišli na Zem?

Naplněný duchovní život

Tady se ukazuje příběh, který si duše nemusela prožít pouze na této planetě. Jakou duchovní práci jste prováděli? Spolupracovali jste s hvězdami, bylinami, symboly, vytvářeli portály, zpívali, byli jste vypravěči těch nejstarších příběhů? Jak jste léčili sebe a svou komunitu? V čem jste se cítili nejlépe?

Traumata/strachy duše

Co náročného si duše prožila? Co si stále pamatuje a těžko se s tím vyrovnává? Většinou je to něco, co vás trápí i v tomto životě. Duše si to chce znovu prožít, aby se tentokrát vyléčila. Může to být ale i něco, o čem na vědomé úrovni netušíte a stejně vás to podvědomě trápí. Strach a smutek, který neumíte přiřadit.

 Pojďme tohle téma vytáhnout na povrch, ať se neschovává ve stínech a vy se mu můžete pořádně podívat na zoubek a poléčit ho. Součástí tohoto příběhu bude i šamanské léčení na dálku, pokud bude potřeba.

Jeden z darů duše

Podíváme se na příběh spjatý s darem duše, který můžete používat i v tomto životě.

Výzva do tohoto života

Co je pro vás výzvou? Jakou náročnější situaci tady, v tomto životě, máte zpracovat? Týká se vašeho rodu, vašeho strachu, užití darů? Co vám aktuálně pomůže, abyste se pohnuli dál, a otevře dveře k vašemu poznání a rozvoji? Od toho je tento příběh duše.

Co vám to přinese?

Pamatujte, že na tento život jste se připravovali a školili celé jiné životy.

Cena: 2000,-

Na příběh duše budu pro lepší napojení potřebovat: Datum a místo narození a fotku ideálně takovou, kde je vám vidět do očí.

Napsat mi můžete na email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Zajímají vás, jaký typ příběhů či darů to může být? Zde se můžete podívat na příklady:

Bytost božského zpěvu

Léčitelka samoty duše

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog