Příběhy duše

Každá duše má svůj dlouhý příběh. Takový, který přesahuje tento život a svět, jaký známe. Příběh z jiných životů a realit. S částí tohoto dlouhého příběhu se spojím a nechám si ho od duše vyprávět. Při napojení poprosím o tu část, která má pro vás největší smysl v tomto životě a aktuálním dění.  

Přinesu vám takové příběhy, které duše zažila a vy si je potřebujete připomenout i na vědomé úrovni. Abyste se dostali k darům duše, ale i strachům, traumatům, které zažila. Ale naopak i ke šťastně prožitým a inspirativním událostem. Naše duše má mnoho zkušeností z (pra)dávných věků.

Inspirace pro současný život

Chcete si je připomenout a nechat se inspirovat v tomto životě? Chcete dostat zase o krok blíž k darům a síle duše? Připomenout si, že máte svou hvězdnou rodinu a jaké světelné bytosti vás podporují?

Obvykle od spojenců přijmu 5 příběhů a pokud je potřeba provést i šamanské léčení v rámci traumatického zážitku, tak ho provedu. Výstup vám pošlu ve formě pdf.

Na příběh duše budu pro lepší napojení potřebovat: Datum a místo narození a fotku ideálně takovou, kde je vám vidět do očí.

Napsat mi pak můžete na email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Zajímají vás, jaký typ příběhů či darů to může být? Zde se můžete podívat na příklady:

Bytost božského zpěvu

Léčitelka samoty duše

Upozornění: Tato služba bude dostupná pouze do konce léta 2021. Poté budu svoji pozornost a energii soustředit jinam. Pokud se tedy chcete objednat, tak neváhejte.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Blog