fbpx Příběh klienta Toma - tanec se silovým zvířetem - Šamanka z města

Příběh klienta Toma – tanec se silovým zvířetem

Tanec se silovým zvířetem je úžasný způsob, jak se spojit se svým spojencem.

Tom mi toto spojení popsal a napsal, že ho můžu sdílet s ostatními.

Jako hudební podklad si Tom vybral acid tekno. To píšu proto, abyste se neomezovali pouze na zvuky bubnů, ale vybrali si hudební styl, který s vámi souzní a dobře se vám u něj uvolní.

„Pustil jsem basový reproduktor naplno a začal jsem si vydupkávat kolečko po místnosti. Po chvíli jsem zavřel oči a dupkal si dál svoje kolečko, kroutil se do rytmu. Asi po dvaceti minutách, kdy se ve mně vše uklidnilo, jsem přizval silové zvíře k tanci a spojení se mnou.

Za chvíli jsem začal cítit energii, která vznikla za krkem a tam se rozplynula-celkem třikrát. Chvíli na to jsem cítil, jak mi pravá ruka od lokte po konečky prstů ztěžkla. Takový pocit, jak kdyby se odkrvila, nebo něco takového.

Má mysl byla klidná, bylo to příjemné a neutrální. Tak jsem si dupkal dál, kroutil se a cítil jsem, věděl jsem, že na mém pravém předloktí je omotaný had, který je propojený s mými prsty.

Pak přišel jasný obraz, objevil jsem se na louce, kde jsem si dupkal. S každým dupnutím se ze mě vytvořila vlna energie. Úplně stejně, jako když padne kamínek do vody. Šly ze mě viditelné vlny energie. Pak mě to vytáhlo do vesmíru, nad naši Zemi a ty vlny se tvořily dál. Cítil jsem se v tom volný jak na Zemi, tak ve Vesmíru. S každou vlnou říkal můj vnitřní hlas: Slyš mě, vrátil jsem se.

Byl to obrovsky silný pocit, který ani nedokážu popsat. Pak tahle vize skončila a já byl přítomen v zpět v místnosti, kde jsem poděkoval svému silovému zvířeti za jeho přítomnost a za tanec. Rozloučil jsem se s úctou a respektem a nechal jsem ho odejít.

Tohle bylo v mém životě poprvé, co jsem to takto nacítil. Byl to silný a moc krásný zážitek.“

Zajímá vás téma silových zvířat a celkově duchovních průvodců více? Doporučuji vám můj online seminář Sám sobě šamanem.

Navštívit můžete i osobní semináře nebo si domluvit individuální sezení. Ať už na propojení s duchovním průvodcem, nebo šamanské léčení.

silové zvíře

Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 14:46 20. 1. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog