fbpx Tanec se silovým zvířetem - Šamanka z města

Tanec se silovým zvířetem

Kromě šamanské cesty či meditace existuje další způsob, jak navštívit své silové zvíře. Můžete si společně zatančit. Ne vždycky má člověk náladu na meditaci, někdy potřebujeme aktivní propojení spojené s pohybem. U mě osobně je to hodně dáno cykličností, kdy se první dva týdny po menstruaci cítím nabitá a rozhodně nemám náladu dlouho sedět, naopak si chci vychutnat plynutí v pohybu. Jak se tedy můžeme spojit se svým silovým zvířetem díky tanci? Jsou tři možnosti:

1. Kopírujte jeho pohyby

Pozvěte si svého silového průvodce k sobě, do místnosti, kde se právě nacházíte a naciťte ho. Můžete ho vidět svým vnitřním zrakem, nebo vnímat podle toho, jak jste zvyklí a podle svého dominantního smyslu. Začněte tancovat (můžete si k tomu pustit hudbu podle vaší nálady-Solfeggio frekvence, bubnování, zvuky přírody, Shakiru…) a poproste spojence, ať tančí s vámi. Vy pak kopírujete jeho pohyby, abyste ho lépe pochopili, propojili se s ním. Zjistíte o něm více, lépe se na něj naladíte.

2. Pozvete silové zvíře do sebe

Druhou možností je zavolat své silové zvíře a říci, že vás může provázet rovnou uvnitř vás. Váš průvodce si aspoň skrze vás užije hmotu, vy nový typ léčení. Obvykle i děláte pohyby mimo váš běžný rozsah, takže si skvěle procvičíte a uvolníte zatuhlé a nepoužívané části těla. Silové zvíře vám přinese svou přítomností léčení a energii. Po skončení tance se rozloučíte a vědomě odpojíte. Klidně můžete udělat krok zpět, abyste si rozdělení a konec práce uvědomili.

3. Kombinace výše zmíněného

Další možností je chvíli sledovat a napodobovat pohyby vašeho průvodce a pak ho pozvat k sobě. Zkombinovat výše uvedené metody. Nezapomeňte se po skončení znovu odpojit a rozloučit. Dát najevo, že tato vaše práce je hotova a vrátit se do své reality.

Zajímá vás téma silového zvířete a spojenců jako takových více? Podívejte se na můj šamanský seminář zabývající se propojení s duchovním průvodcem, nebo si můžeme domluvit individuální šamanské léčení.

Těším se na vás.


Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 18:03 23. 2. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog