fbpx Tanec se silovým zvířetem - Šamanka z města

Tanec se silovým zvířetem

Kromě šamanské cesty či meditace existuje další způsob, jak navštívit své silové zvíře. Můžete si společně zatančit. Ne vždycky má člověk náladu na meditaci, někdy potřebujeme aktivní propojení spojené s pohybem. U mě osobně je to hodně dáno cykličností, kdy se první dva týdny po menstruaci cítím nabitá a rozhodně nemám náladu dlouho sedět, naopak si chci vychutnat plynutí v pohybu. Jak se tedy můžeme spojit se svým silovým zvířetem díky tanci? Jsou tři možnosti:

1. Kopírujte jeho pohyby

Pozvěte si svého silového průvodce k sobě, do místnosti, kde se právě nacházíte a naciťte ho. Můžete ho vidět svým vnitřním zrakem, nebo vnímat podle toho, jak jste zvyklí a podle svého dominantního smyslu. Začněte tancovat (můžete si k tomu pustit hudbu podle vaší nálady-Solfeggio frekvence, bubnování, zvuky přírody, Shakiru…) a poproste spojence, ať tančí s vámi. Vy pak kopírujete jeho pohyby, abyste ho lépe pochopili, propojili se s ním. Zjistíte o něm více, lépe se na něj naladíte.

2. Pozvete silové zvíře do sebe

Druhou možností je zavolat své silové zvíře a říci, že vás může provázet rovnou uvnitř vás. Váš průvodce si aspoň skrze vás užije hmotu, vy nový typ léčení. Obvykle i děláte pohyby mimo váš běžný rozsah, takže si skvěle procvičíte a uvolníte zatuhlé a nepoužívané části těla. Silové zvíře vám přinese svou přítomností léčení a energii. Po skončení tance se rozloučíte a vědomě odpojíte. Klidně můžete udělat krok zpět, abyste si rozdělení a konec práce uvědomili.

3. Kombinace výše zmíněného

Další možností je chvíli sledovat a napodobovat pohyby vašeho průvodce a pak ho pozvat k sobě. Zkombinovat výše uvedené metody. Nezapomeňte se po skončení znovu odpojit a rozloučit. Dát najevo, že tato vaše práce je hotova a vrátit se do své reality.

Zajímá vás téma silového zvířete a spojenců jako takových více? Podívejte se na můj šamanský seminář zabývající se propojení s duchovním průvodcem, nebo si můžeme domluvit individuální šamanské léčení.

Těším se na vás.


Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 18:03 23. 2. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog