fbpx Zákulisí vzniku knihy: 3 část – Jak mi pomáhali duchové?   - Šamanka z města

Zákulisí vzniku knihy: 3 část – Jak mi pomáhali duchové?  

Už jsem vám napsala, jak jsem se zbavila zásadního bloku, který mi zabraňoval psát a také jsem s vámi sdílela, jak vznikala kompozice románu. Teď se podíváme, jaké slovo měl v mé knize Nora zachraňuje svoji duši šamanismus, duchové, duchové Prahy a andělé. Rovnou můžu říct, že velké.

Pojďme ale začít nejvíce uzemňujícím prvkem v knize – holubem Karlem. Karel je duchovní průvodce v holubím těle, který má za sebou tisíce let zkušeností v různých inkarnacích. Býval bohém i duchovní, proto má skvělé předpoklady provázet člověka duchovním probuzením a být mu podporou. Karel ještě v šedesátých letech jako člověk zkoušel ceremonie s ayahuascou a ve dvacátých letech druhého tisíciletí se vrátil jako duchovní průvodce ve fyzickém těle. Konkrétně v holubím, neboť má svěřence po celém světě v různých časoprostorech.

Nora zachraňuje svoji duši 1
Karel má hluboké lidské i duchovní zkušenosti.

Karel hrdince knihy i čtenářům vysvětluje šamanské cestování a různé léčivé techniky, zároveň ale dokáže pořádně uzemnit a hlavně pobavit. Miluje červené víno, koláčky a vtípky. Jeho postava se vyvíjela velmi spontánně a věřím, milá čtenářko a čtenáři, že si Karla oblíbíš.

Při psaní knihy mi samozřejmě pomáhalo i šamanské cestování. Na poradu s duchy jsem se vydala vždy, když jsem si potřebovala něco ujasnit nebo se vyskytl zádrhel. Zároveň jsem se naučila hodně vnímat a přijímat informace už během samotného psaní. Prostě zavřít oči a nechat prsty psát, co je zrovna potřeba. (Naštěstí od střední školy umím psát všemi deseti a poslepu, což značně usnadňuje proces.) Duchové pomáhali s léčivým příběh a také s napojením na moudrost předků, což jsou aktivační texty, které v knize najdete. Je to přímý channeling. Korektorka mi pak řekla, že tyto pasáže byly jediné naprosto bez chyb, což tedy znamená, že duchové umí pravopis a stylistiku mnohem lépe než já. Ehm.

V knize Nora zachraňuje svoji duši jsem popsala i konkrétní šamanské cesty, jakými procházíme s účastníky mých seminářů. Čtenář si také může vyzkoušet tyto techniky a od Karla dostane návod, jak na to. Jeden ze záměrů knihy bylo do ní dostat co nejvíc zkušeností a znalostí, které jsem v rámci šamanského cestování a vedení seminářů získala já.

Nora zachraňuje svoji duši 2
Karel vám vše vysvětlí.

Velkou pomocí mi byli i duchové Prahy. Od první procházky a nápadu na umístění tajemného antikvariátu v Řetězové ulici jsem věděla, že nádherná Stověžatá bude jednou z postav knihy. Hrdinka Nora prochází různými silovými místy, ladí se na energie a informace. Praha pomáhala i mě a vždy si mě přitáhla na místa, která v tu chvíli měla něco předat. Ve volných chvílích jsem si v létě 2023 dopřávala procházky po městě, objevovala další kavárničky a krásné uličky. Inspirace se jenom hrnula.

Pokračování příště

Nora zachraňuje svoji duši 3
Praha je jednou z postav.

Kategorie: S láskou k sobě, Síla a magie města

Publikováno: 14:34 24. 4. 2024

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog