Léčivý příběh pro duši

• Píšu léčivé příběhy pro duši •

Každá duše si vybírá příběh, jaký chce prožít – a to ještě před tím, než se objeví na tomto světě. Nese si semínko příběhu, který zasadí v našem těle a skrze život ho pomalu nechá rozkvétat. Každý člověk přichází s vlastním, nezaměnitelným, originálním příběhem.

Jaký příběh si potřebuje vyslechnout vaše duše?

Jenomže někdy zabloudíme, sejdeme z cesty, nebo duše část příběhu zapomene. A v takovém případě vám potřebnou část mozaiky přinesu zpátky a doplním. Může to být formou rady od vašich spojenců, předků, nebo prastarého příběhu, který si duše potřebuje připomenout a znovu prožít. Příběhy si nevymýšlím, jsou mi předány duchovními průvodci.

•Příběhy, mýty a pohádky mě fascinují od mala a vím, jakou sílu dokážou přinést, pokud jsou předány ve správný moment•

A právě to chci dělat. Najít pro vás na šamanské cestě takový příběh, jaký vaše duše potřebuje doplnit. Díky takovému příběhu se lépe pochopíte, dovolí vám se posunout dál. Takový příběh má léčivý charakter a může značně pomoci. Člověk se lépe pozná a dovede ho to k celistvosti.

Tyto léčivé příběhy jsou určeny hlavně pro duši a srdce. Nemá tolik smysl o nich přemýšlet v hlavě nebo je složitě interpretovat. Duše si s nimi poradí sama. Mají zaznít a pak jemně působit.

Pokud chcete, abych přinesla váš osobní příběh, můžete mi napsat na email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Práci lze provádět na dálku a domluvíme se na detailech.

•Můžete nechat na spojencích, co vám chtějí předat, nebo předem napsat, jaké téma chcete řešit•

Cena je 350,-

Velké a malé mýty

Máme tu velké mýty o stvoření světa a o tom, jak fungují věci okolo nás. A pak jsou tu naše vlastní mýty každodenního života. Velké i menší mýtu jsou důležitou součástí našeho světa a fungování. Mají stejnou důležitost a jsou spojeny. Člověk je sám o sobě vesmírem a jeho příběh je příběh všech lidí. Jaký je ten váš?

Autorka: Taryn Knight

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak napište či zavolejte.

Telefon: 723 720 442
Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Blog