fbpx Léčivý příběh pro duši - Šamanka z města

Léčivý příběh pro duši

• Píšu léčivé příběhy pro duši •

Každá duše si vybírá příběh, jaký chce prožít – a to ještě před tím, než se objeví na tomto světě. Nese si semínko příběhu, který zasadí v našem těle a skrze život ho pomalu nechá rozkvétat. Každý člověk přichází s vlastním, nezaměnitelným, originálním příběhem.

Jaký příběh si potřebuje vyslechnout vaše duše?

Jenomže někdy zabloudíme, sejdeme z cesty, nebo duše část příběhu zapomene. A v takovém případě vám potřebnou část mozaiky přinesu zpátky a doplním. Může to být formou rady od vašich spojenců, předků, nebo prastarého příběhu, který si duše potřebuje připomenout a znovu prožít. Příběhy si nevymýšlím, jsou mi předány duchovními průvodci.

•Příběhy, mýty a pohádky mě fascinují od mala a vím, jakou sílu dokážou přinést, pokud jsou předány ve správný moment•

A právě to chci dělat. Najít pro vás na šamanské cestě takový příběh, jaký vaše duše potřebuje doplnit. Díky takovému příběhu se lépe pochopíte, dovolí vám se posunout dál. Takový příběh má léčivý charakter a může značně pomoci. Člověk se lépe pozná a dovede ho to k celistvosti.

Tyto léčivé příběhy jsou určeny hlavně pro duši a srdce. Nemá tolik smysl o nich přemýšlet v hlavě nebo je složitě interpretovat. Duše si s nimi poradí sama. Mají zaznít a pak jemně působit.

Pokud chcete, abych přinesla váš osobní příběh, můžete mi napsat na email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Práci lze provádět na dálku a domluvíme se na detailech.

•Můžete nechat na spojencích, co vám chtějí předat, nebo předem napsat, jaké téma chcete řešit•

Proč zvolit léčivý příběh?

Léčivý příběh se dostane k jádru vašich skrytých strachů, pochybností a vynese je na povrch. Tak s nimi budete moci lépe pracovat a zbavit se jich. Přináší léčení a prolomení negativních programů.

Je to šamanské léčení, v rámci kterého už s vámi na dálku pracuji. Často odstraňuji těžké energie z vašeho pole, čistím a celkově dělám vše pro to, abyste se cítili lehčeji a lépe nalezli cestu sami k sobě.

Často k příběhu přidávám i text s přenastavením starých programů a nepotřebných záznamů. Ten si můžete opakovat jako afirmaci k lepšímu účinku samotného příběhu.

Součástí mohou být i přímo rady a tipy od spojenců, co můžete udělat v běžném životě a zlepšit tím své léčení.

Léčivý příběh vám pomůže pokud:

Člověk je sám o sobě vesmírem a jeho příběh je příběh všech lidí. Jaký je ten váš?

Autorka: Taryn Knight

Příběhy pro léčení kolektivního vědomí:

Léčení zranění čarodějek

Chcete si nějaký náročný příběh zkusit přepsat sami? Podívejte se na můj článek ohledně přepisu náročné události.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog