fbpx Každý máme svou superschopnost: Znáte svůj dar? - Šamanka z města

Každý máme svou superschopnost: Znáte svůj dar?

Blíží se Vánoce a je čas ocenit dary, které máme v sobě a nevědomky či vědomky je předáváme jiným, léčíme jimi, uklidňujeme, pomáháme ostatní posouvat dopředu, nebo je zbavujeme zatěžujících entit a energií.

A ano, minimálně jeden z těchto darů máme všichni, ať na nich pracujete nebo ne. Jsou dary, které si vaše duše přinesla na tento svět, které vyzařujete, jsou ve vašem energetickém poli a působí.

Abych vám dala příklad, tak třeba já jsem takový urychlovač. Pokud jsem v přítomnosti někoho, kdo by rád udělal zásadní změnu v životě, ale třeba se bojí a má stále pochybnosti, tak já ho „dokopu“ tuhle změnu provést rychleji. Pokud samozřejmě dotyčný chce a po změně touží. Stačí moje přítomnost. Nemusíme spolu daný problém probírat, dokonce spolu nemusíme ani mluvit.

Nejvíce jsem tuhle svoji superpower začala vnímat v práci, kde byl třeba roky ustálený kolektiv. Stačilo pár týdnů či měsíců mé přítomnosti a začaly padat výpovědi. Kolegové si chodili plnit své sny a odcházeli ze svého bezpečného rybníčku. Když jsem si šla zapálit ven cigaretu, tak se často stávalo, že za mnou z ničeho nic přišel téměř cizí kolega z druhé strany open spacu a začal mi vyprávět, co by chtěl ve skutečnosti dělat, jaký je jeho dream job, že tuhle práci má jenom kvůli hypotéce apod.

V té době jsem vůbec netušila, proč to říká proboha zrovna mě. A vůbec, co otravuje? Copak nemá svoje kámoše z kanclu? A tak jsem jenom přikyvovala a myslela v duchu na svoje záležitosti. Ani mě pak nezajímalo, že dotyčný kolega po pár měsících opravdu odešel, hypotéka, nehypotéka.

Když jsem se začala blíže zajímat o šamanismus a duchovní záležitosti celkově, tak jsem si začala být svého daru víc vědomá a sledovala jsem ho. V předposlední práci jsem tu energii už vysílala vědomě. Šéfredaktorka a moje bývalá spolužačka v jednom si přes dva roky v kuse nevybrala v práci dovolenou. Výpověď dala ještě před koncem mojí zkušební doby. Když jsem pak z téhle práce odcházela, šli se mnou další dva redaktoři a uklízečka. V poslední kancelářské práci jsem potkala kolegyni, která tam pracovala 12 let a neměla „koule“ na to odejít. Asi vám po předchozím textu nemusím říkat, jak to dopadlo…

A teď dost o mně. Jaké můžou být tyto dary duše?

Bezpodmínečná láska

Z někoho vyzařuje bezpodmínečná láska. S takovým člověkem se cítíme dobře a dokonce začnete mít rádi víc sebe sama, když cítíte, že vás někdo přijímá takového, jaký jste. Z takových lidí vyzařuje (to je můj pracovní název) babičkovsko-ježíšovská energie.

Takovou léčivou energii mi často posílají spojenci, aby skrze mě prošla na klienta v rámci šamanského léčení. Určitě si vybavujete někoho, z koho cítíte vřelost i při jednoduchých úkonech. Třeba ze způsobu, jakým vám udělá čaj a přinese vám ho. A opět-nemusí vůbec nic říkat, žádná hluboká terapeutická slova-prostě tam je pro vás a s tou největší láskou vám připraví šálek čaje a naslouchá vám.

Cítit svobodu

S jiným lidmi máte pocit, že se můžete chovat volně, přirozeně. Nemusíte si na nic hrát, dostáváte se v jejich přítomnosti hlouběji do sebe, objevujete se beze strachu, že vás někdo bude soudit nebo hodnotit. Přináší vám svobodu ducha a rozvoj.

Inspirátoři

Tihle lidé vám dovolují podívat se mimo vaše omezení, za hranice, které jste si dali sami. Ukazující novou cestu, kam můžete vykročit. Dodají vám sílu zkoumat další možnosti.

Síla ve vlastních rukou

S takovými lidmi máte pocit, že vám všechno půjde hladce. Že zvládnete i nejtěžší úkoly, žádná výzva není dost velká. Odcházíte s pocitem, že všechno je možné a limity neexistují. A opravdu se pouštíte do těžké práce, na kterou jste si netroufnuli.

Koloběh života

Dokonce jsou tu s námi i lidé, díky kterým se vyrovnáme lépe se smrtí svých milovaných. Tito lidé, tak jak jsou, sami ztělesňují koloběh života a my z nich cítíme, že tak je to v pořádku. Že je nad námi vyšší řád, který musíme respektovat.

Viktor čistič

To jsou lidé, kteří vás nekompromisně zbaví těžkých a unavujících energií. Dokážou pročistit své okolí bez toho, aby to ohrozilo jejich energii či zdraví. Prostě tyto těžké energie či dokonce entity dokážou semlít a odhodit. Něco podobného dělám já v rámci extrakce, ale s pomocí mých spojenců. Od takových lidí odcházíte s pocitem, že se „můžete znovu volně nadechnout“ nebo že vám „spadl kámen ze srdce.“

Takto bych mohla pokračovat dlouho. Těchto darů je plno – ale jedno mají většinou společné:

Lidé je berou jako samozřejmost. Neuvědomují si svou jedinečnost a to, co svou přítomností přináší do světa. Zkuste se na své dary naladit, vzpomenout si, co vám říkají ostatní.

Začnete tyto své schopnosti brát jako vzácné dary a využívat je pro sebe i pro ostatní. Můžete je použít v práci, v cestě seberozvoje, v rámci hledání své vize a samozřejmě být otevření ostatním.

Nebo-znáte někoho, u koho dar cítíte? Řekněte mu to. Řekněte, proč je vám s takovým člověkem dobře a co dokáže. Určitě to ocení a bude mít radost. Sdílení a povzbuzení ostatních v jejich schopnostech je další krásný dar, který můžete dát někomu k Vánocům.

Když cítíte, že chcete ve svém životě změnu a máte strach z její realizace, tak mi napište a domluvíme si sezení.

Přivítám, pokud se bude text šířit a dostávat dál. Avšak prosím o zachování původního změní, mého autorství a také odkaz na webové stránky samanka-z-mesta.cz

Děkuji, Martina Gita Pašingerová


Kategorie: Nezařazené, S láskou k sobě

Publikováno: 11:02 3. 12. 2020

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog