fbpx Extrakce - Šamanka z města

Extrakce

Šamanská teorie o zdraví a nemoci je založená na osobní síle každého z nás. Tato síla by měla být v co největší harmonii a pokud se výrazně vychýlí, může nás ovládnout nemoc. Jak k takové disharmonii dochází a jak může pomoci extrakce?

Jednoduše řečeno – buď máme síly málo, nebo naopak vlastníme sílu, která nám nepatří.

Šamanismus tyto cizí energie v našem těle a energetickém centru nerozlišuje na dobré či špatné. Říká jim jednoduše těžké energie a úkolem šamana je tyto „vetřelce“ rozpoznat, lokalizovat a z těla klienta vytáhnout.

Každý šaman má své metody doporučené svými duchovními průvodci či se řídí zvyklostmi svého kmene. Někdo používá pouze ruce, jiný různé předměty a hudební nástroje, další tanec, někteří šamani vysávají vetřelce z těla klienta svými ústy a jiní používají svůj hlas. K poslední skupině patřím i já.

Co všechno můžou být nezvaní vetřelci?

Jak energetický vetřelec vypadá?

Šaman provádí diagnostiku ve změněném stavu vědomí a vidí klientovo tělo a energetické pole v jiné realitě. Nemoci se mu mohou ukázat např. jako sliz, temná těžká tekutina, roj hmyzu a další ne oku libé obrazy.

Co se bude při extrakci dít?

Vy budete ležet nebo sedět a já si nejdříve udělám tzv. diagnostickou cestu, ve které mi moji a vaši spojenci prozradí, co je potřeba řešit a kde se těžké energie nacházejí. Poté se nechám nabít silou svých ochránců a skrze mě bude tato síla proudit, aby odstranila nežádoucí těžké energie.

Jak už jsem zmiňovala, v mém případě to bude pomocí hlasu, tedy různých písní, zvuků a skřeků. Nebudu vám tedy předávat svou sílu. To bylo kontraproduktivní, protože byste opět vlastnili něco, co vám nepatří.

šamanismus
léčení 
magie

Co budete při extrakci cítit?

Tohle je opět velmi individuální záležitost. Sensitivní jedinci vycítí změny hned v průběhu léčby a opravdu mají pocit, jakoby z nich šaman něco tahal. Někomu se uleví až po skončení a prohlásí, že se mu třeba lépe dýchá či má pocit volnosti. Pokud došlo k odstranění nepotřebného psychického vzorce, tak výsledek může přijít třeba až za několik dní.

Vyřeší jedna extrakce všechny fyzické a psychické problémy?

To bohužel slibovat nemůžu. Z mého pohledu vypadá tato léčba jako loupání cibule. Nejdříve se odstraní aktuální problémy a postupně, čím více se klientovi ulevuje a zbavuje se nepotřebného „bordelu“ se dá jít do hlubšího čištění.

šamanismus
medvěd 
fantasy art 
duchovno

Pokud vás zajímá, jak vypadá tradiční léčení, můžete se podívat na tuto raritní nahrávku zachycující šamanku Essie Parrish z kmene Pomo při léčení svého manžela.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog