fbpx Jak se spojit se svým duchovním průvodcem? - Šamanka z města

Jak se spojit se svým duchovním průvodcem?

Doba se mění a lidé se vracejí k tomu, co dělali už za dávných časů-navazují kontakt se svými duchovními spojenci a průvodci, kteří jim pomáhají v životě. Tyto bytosti jsou připraveny nám pomáhat v praktických záležitostech všedních dní, poskytují léčení duše a těla, pomáhají nám se vyrovnat s nepříjemnou situací a vracejí člověka do harmonického bytí v souladu se sebou samým i Matkou zemí. Jak se tedy spojit se svým duchovním průvodcem?

silové zvíře 
vlk 
duchovní spojenec
duchovní průvodce
Zvířata patří mezi časté průvodce

Spojení s duchovním průvodcem

Hned na začátku bych ráda řekla, že takové bytosti jsou s námi neustále. Jsou nám po boku, snaží se nám pomáhat. Jenom čekají, až si na ně vzpomeneme a poprosíme je o pomoc. Není to tak, že nad někým by průvodci zlomili hůl a nechali ho samotného.

S jakým duchovním průvodcem se spojit?

Vím, že se chci navázat kontakt se svým duchovním průvodcem, ale jak ho najít? Jedna možnost je, že tušíte, s kým chcete spojit.

Tak skvělé, víte přesně, koho hledat.

Další možnost je ta, že nevíte, koho oslovit. V tomto případě je nejlepší si formulovat záměr a poprosit, aby za vámi přišel průvodce, který s vámi tento záměr bude řešit. Takže záměr si můžeme říci: „Prosím o propojení s průvodcem, který:

anděl
světelná bytost 
duchovní spojenec
Anděl nemusí být baculatá postavička s křídly, jak ho znáte z kostelů. Znají je kultury po celém světě a nazývají je „světelnými bytostmi“.

Jak navázat spojení s duchovním průvodcem?

Každý z nás je jiný. Někdo má silnou vizualizaci, jiný se umí naladit mentálně, někdo zase prociťuje tělem. Nečekejte tedy hned, že průvodce se najednou zhmotní a bude si s vámi povídat na gauči. (I když to je možné taky.) Pojďme se podívat na další možnosti, jak navázat spojení s duchovním průvodcem.

V rámci prvních pokusů o komunikaci doporučuji vybrat si klidné místo, kde nebudete rušeni. Můžete sedět, ležet, tancovat… co je vám příjemné a přirozené. A pak říci svůj záměr. Nahlas nebo v duchu. A co dál?

Podstatou část komunikace vidím v používání všech smyslů, tedy především nečekat tolik od zraku a vidění spojence „na vlastní oči“. Soustředit se na to, jak se cítíme, co se kolem nás mění, když se s ním chceme spojit. Je nám najednou dobře, cítíme se příjemně? Cítíme někde na těle bezpečné teplo, nebo nás naopak ovanul příjemná vánek?

Poslouchat podněty nejen fyzicky ušima, ale snažit se naladit i na mentální vjemy. Třeba najednou uslyšíme v hlavě krásnou melodii, nebo myšlenku, zprávu. Zacítíme příjemnou vůni, nebo zavřeme oči a můžeme na věci pohledět vnitřním zrakem. A opět-nemusíme vidět konkrétní bytost, ale třeba barvu, určitý obraz, symbol, vycítit emoci…

silové zvíře 
duchovní spojenec 
vlk

Představme si dobu, kdy bytosti mezi sebou nekomunikovaly pomocí slov. Dávné časy, když byli předchůdci lidi naladěni na přírodu a propojeni s Matkou Zemí. Změny vnímali všemi smysly, řídili se intuicí a dokázali nacítit okolní energie.

Pokud nevnímáte tolik tělem a mentálně, můžete zkusit vizualizace. Zavřít oči a pomalu nechat, ať se vám skládají obrazy do sebe. Můžete vidět třeba jenom část těla vašeho spojence.

Nezapomeňte, že v těchto chvílích začne protestovat váš rozum. Bude remcat, že si to jenom vymýšlíte, že je to vaše fantazie, že se ve skutečnosti nic neděje. Nebojujte proti své hlavě. Představte si, že když se taková myšlenka vynoří, tak ji lehce odvane příjemný vítr.

Můžete si u toho pustit příjemnou hudbu s léčivými frekvencemi a pojmout to celé jako meditaci. Netlačte na pilu a pojměte to celé jak hru. Duchovní spojenci mají rádi legraci, uvolnění a bezprostřednost.

Jak si připravit prostor

Rozhodně nemusíte mít obří oltář, nebo speciálně pro určitého anděla shánět bílou svíčku s modrým koťátkem, protože někde psali, že to má rád a jinak nepřijde. Utvořte si prostor tak, jak se v něm sami cítíte dobře, aby vás nic nerozptylovalo a neznervózňovalo. Doporučuji vypnout telefon a notebook, pokud z něj tedy zrovna neposloucháte v rámci propojování muziku.

duchovní spojenec 
myška 
pohádka
Příjemné prostředí je základ

Kdy je nejlepší doba

Podle mé zkušenosti je v začátcích spojování s průvodci nejlepší provádět tuto činnost v momentech, kdy máme vyčištěnou hlavu, např. po nějaké stereotypní práci, při které nenamáháme mozek (úklid), nebo po lehčím cvičení či procházce.

Denní doba je na vás. Někomu vyhovuje brzy ráno, jinému později večer před spaním.

Nepřivolám si temnou bytost?

Pokud se svým průvodcem chcete spojit s čistým záměrem, s láskou a pokorou k sobě i ostatním, tak k vám temná bytost nepřijde ani nemá šanci se k vám dostat.

Pokud chcete spojence k tomu, abyste mohli někomu ubližovat, škodit, posílat špatné energie, drancovat zemi apod. tak k vám nic dobrého nepřijde.

Co pro spojence musím dělat?

Nemusíte dělat nic. Tyto bytosti nefungují na principu „Něco za něco“. Nebudou na vás uraženi, pokud zrovna nemáte čas s nimi delší dobu pracovat. Nemusíte jim slibovat věci typu „Když mi pomůžeš, tak pošlu peníze na charitu.“ Jsou to bytosti dobré, soucitné a chápající. Neuráží se, ani nebudou dělat drahoty, nebo se před vámi schválně schovávat.

Nemusíte jim dávat obětiny, ale pokud to dělá radost vám i jim, tak na druhou stranu proč vaši spolupráci takto nepodpořit? Rituál utvrzuje záměr. A opět nemusíte vymýšlet složité věci. Pokud chcete od spojenců třeba pomoci se sebeláskou, dejte si na stůl/oltář věc, která ji pro vás symbolizuje. Ať je to květina, nebo třeba růženín.

jednorožec 
duchovní spojenec 
silové zvíře
Tyto bytosti se na vás neurazí, ani po vás nebudou nic chtít za své služby.

Je to napořád?

Některé spojence máme napořád (anděl strážný, silové zvíře) jiní nám pomáhají v nějaké životní fázi a pak jdou zase dál. Proto nebuďte smutní, když se s vámi nějaký rozloučí. Místo něj přijde další, který ví lépe, jak v novém životním období pomoci.

Co když mi to nejde?

Zkoušejte dál. Většinou máme tendence si takové věci blokovat rozumem. Jsme takto vychováváni roky, takže je jasné, že někdy to nejde za 10 minut meditace. Mějte trpělivost, nebo mně také můžete kontaktovat a provedeme spolu rituál propojení s vaším silovým zvířetem či jiné šamanské léčení. Nebo také můžete využít můj online seminář Sám sobě šamanem, kde je celý proces pečlivě popsán.

lev 
silové zvíře 
duchovní spojenec
Silové zvíře patří ke klasickým průvodcům.

Co říci závěrem?

 Sama cítím, že toho téma není vyčerpané a budu ho rozvádět. Berte to prosím jako úvod a zároveň jednu z možností, jak lze spojení navázat. Co člověk, to jiná zkušenost! Já píšu ze zkušenosti své, svých přátel a klientů. Doufám, že jste zde našli dostatek inspirace a informací na to, jak se spojit se svým duchovním průvodcem.

Přeji vám krásnou spolupráci s vašimi průvodci plnou objevování, léčení a nových vhledů na život a svět.

duchovní spojenec 
duchovní průvodce
Podoba průvodců nezná hranic. Můžou vypadat jako zvířata, lidské bytosti, květiny, světelné bytosti, živly…

Zajímá vás téma silového zvířete a spojenců jako takových více? Podívejte se na můj šamanský seminář zabývající se propojení s duchovním průvodcem, nebo si můžeme domluvit individuální šamanské léčení.

Pokud si průvodce chcete najít sami, ale neláká vás skupina, zkuste individuální sezení na propojení s duchovním průvodcem.

Pokud jste vlci samotáři a nikam se vám nechce, tak se podívejte na můj online seminář, kde se naučíte šamansky cestovat u sebe doma.

Těším se na vás.

Přivítám, pokud se bude text šířit a dostávat dál. Avšak prosím o zachování původního změní, mého autorství a také odkaz na webové stránky samanka-z-mesta.cz

Děkuji, Martina Gita Pašingerová


Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 11:05 16. 4. 2020

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog