fbpx Návrat ztracené části duše: Stesk sám po sobě - Šamanka z města

Návrat ztracené části duše: Stesk sám po sobě

Takhle klient nazval svou ztrátu části duše a s jeho svolením můžu tyhle pocity sdílet. Už jsem tady psala, že část duše může odejít v případě, kdy se nám děje trauma, máme pocit studu nebo strach. Nejčastěji se to děje v dětství nebo pubertě, kdy jsme obzvlášť citliví. Můžete se podívat i na ztrátu duše pohledem psychologie.

Část duše ale můžeme ztratit i v momentech, kdy jdeme proti sobě. Kdy se kvůli druhým potlačíme natolik, že nám samotným to není příjemné. Když „upíšeme duši ďáblu“ a vzdáme se sami sebe výměnou za klid, popularitu, krátkodobý benefit. Přitom ale ztratíme kus sebe.

Duše se chodí schovat do bezpečnějších míst, která navštěvuji během své praxe.

Příběh klienta

Podobnou zkušenost měl právě klient, který za mnou přišel s tím, že pociťoval „stesk sám po sobě.“ Po dvacátém roce začal prožívat stavy rozšířeného vědomí, aktivovaly se mu jasnosmysly. Viděl energie, dokázal u lidí načítat informace. Najednou to ale bylo moc. Do toho začalo i nějaké náročnější období v osobním životě a místo intuice nastoupila hlava, která všechny dary uzavřela, aby byl klid.

Potlačení této jeho části se projevilo po letech, kdy klient pociťoval stesk a byl připraven na návrat ztracené části. Ten jsme provedli, aby se znovu mohl opět lépe napojit sám na sebe a své schopnosti.

Pokud vás zajímá o tomto tématu víc, tak v odkazu mám popsány příznaky ztráty části duše. Situace se dá řešit pomocí šamanského léčení.

Ze svých seminářů i vím, že spoustě lidí se tato ztracená část spontánně vrací při šamanském cestování. To se můžete naučit v mém online kurzu, link najdete v biu.

Duchové i já se vás už těšíme!


Kategorie: Duše a my, S láskou k sobě

Publikováno: 12:17 10. 12. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog