fbpx Upřímně ze zákulisí šamanské praxe: Jak mi tygr pomohl se seminářem - Šamanka z města

Upřímně ze zákulisí šamanské praxe: Jak mi tygr pomohl se seminářem

V sobotu měl premiéru seminář zaměřený na Návrat ztracené části duše, což je jedna z pokročilejších léčivých technik. Zatímco můj osvědčený seminář na propojení s duchovními průvodci bych s klidem dala i kdyby mě někdo probudil o půlnoci, tak teď jsem byla nervózní. Pořád jsem ho promýšlela, ladila se na něj, říkala si, jestli je to dost.

Neustále jsem byla ve svojí hlavě a vyčerpávalo mě to. Sobotní ráno před probuzením jsem měla i noční můru, vzbudila jsem se unavená a nevyspalá. Jela jsem do svého prostoru, kde se seminář odehrával, o pár hodin dřív, abych se naladila a vyladila místo. Byla jsem docela vyždímaná a už v autobuse jsem myslela na to, že se vlastně nejvíc těším na moment, kdy se odpoledne vrátím domů a po sprše si otevřu si Birella. A dost. Tohle byla poslední kapka.

Přišla jsem do prostoru, udělala základní očistu, vytvořila oltář, připravila místnost i fyzicky a jako správná kovářova kobyla jsem až po tom celém procesu tvoření semináře šla poprosit duchy o pomoc. Předtím jsem se spojenců ptala jenom na to, co má na semináři být a jak má probíhat. Ale tak nějak jsem zapomněla na péči o sebe. Vyšla jsem na balkon, stoupla si čelem ke slunci a poprosila o sílu a vedení na celou dobu semináře. Přišla medicína tygra, velmi intenzivní, přímočará, jasná až syrová.

silové zvíře tygr
Přišla tygří medicína a s ní síla.

Konečně se do mě vlila energie a přišla jasná zpráva, že toto šamanské léčení se má nést ve znaku jednoduchosti. Budeme vedeni jít přímo k jádru věci, žádné zbytečné omáčky a přemýšlení okolo. Musela jsem předělat oltář, který byl předtím docela „načančaný“. Růžovou svíčku jsem vyměnila za oranžovou na podporu tygří medicíny, křišťál a peříčka jsem vyměnila za tygří oka a pár dalších jednoduchých kamenů.  

Dokonce jsem našla i tričko s tygrem, které jsem celý den měla na sobě. Konečně jsem se začala na průběh dne těšit a celý proces podpořila skvělá sestava účastníků semináře. Plynule jsme procházeli z jedné šamanské cesty do druhé, dopoledne bylo náročnější, odpoledne interaktivnější. Tygří energie nás krásně vedla a nikde jsme se zbytečně nezasekli. Ve finále se seminář povedl a už se moc těším, až se opět bude na podzim opakovat!

Osobní semináře chystám na podzim, pokud vás ale čtení o tygrovi zaujalo, podívejte se na možnost online semináře, nebo se domluvíme na osobní sezení. Já i duchové se na vás už těšíme!

silové zvíře tygr 1


Kategorie: Práce se spojenci, Více o mně

Publikováno: 17:15 30. 7. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog