fbpx Článek v časopisu Glanc - Šamanka z města

Článek v časopisu Glanc

Jsem moc ráda, že se téma šamanismu a jeho využití pro dnešního člověka mohlo objevit i v mainstreamových médiích.

Myslím, že naše současná doba se těmto tématům bude otevírat čím dál tím více, až jednoho dne bude zcela přirozené se radit se svými spojenci, předky, respektovat přírodu, naciťovat silová místa, konat pravidelně ceremonie a postupně se tak vracet sami k sobě a svým darům.

Šamanské léčení a cestování (nebo jakkoliv to chceme nazývat) je blízké nám všem a všichni jsme toho schopní. Nepotřebujeme žádné speciální dary.

Je to nejstarší způsob, jakým si lidé pomáhali a nyní je čas se vrátit k tomu, co umíte, co si duše hluboko pamatuje. Doufám, že se vám článek bude líbit.


Kategorie: Více o mně

Publikováno: 9:25 1. 7. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog