fbpx Šamanský vercajk - základ - Šamanka z města

Šamanský vercajk – základ

Pojďme se podívat na to, co vám může usnadnit šamanské cestování, když se ještě necítíte na větší investice do svého vybavení k praxi. Předměty, které používáte během šamanské práce, se stávají silovými, měli byste se s nimi seznamovat, sžívat se s nimi, studovat je a pochopit jejich fungování, k čemu jsou, jak vám mohou pomoci a co pro ně můžete udělat vy. Jsou vaší součástí a součástí léčení, které provádíte pro sebe nebo pro ostatní.

Je dobré se na tyto své spojence v hmotném světě naladit a nacítit, co chtějí oni. Kde se jim třeba v prostoru bude líbit? Kde je nechávat, když s nimi nebudete pracovat? Jakou obětinu poskytnout duchu těchto předmětů? Budou chtít nějaké speciální vykuřovadlo, jak je budete očišťovat? Budou volně, nebo je třeba po práci zabalíte do látky?

1. Chřestidlo

Jedna z hlavních pomůcek šamana. Rytmické chřestění vám pomáhá v udržení záměru i přechodu do jemněhmotných světů. Je to prastarý zvuk, který nás vrací zpět do dob kmenových uspořádání a staré moudrosti.

Podle indiánské tradice se chřestěním, zpěvem a tancem přivolávají duchové. Dáváte svým pomocným duchům a předkům vědět, že se k nim brzy chystáte, tak ať za vámi v tuto chvíli přijdou.

Moji pomocníci

Jaké si vybrat?

 Je dobré si vyzkoušet chřestidla osobně a vybrat si zvuk, který vás nebude iritovat, ale zároveň nebude tak jemný, abyste u šamanské cesty padli do stavu nekontrolovatelného snění (nevytuhli jste). Zvuk by měl jasný a příjemný.

Chřestidlo si můžete koupit nebo vyrobit. Já osobně používám etická chřestidla z nekožených materiálů. Mám tady chřestidlo z makovice, z ořechových skořápek a jinak miluji zvonkohry a rolničky, takže tady mám dvoje rolničky a duchy si volám i zvonkohrou.

Výroba a improvizace

2. Svíčka

Tohle není žádné překvapení, svíčka pomáhá v přípravě posvátného prostoru pro šamanské cesty nebo meditace. Pokud přijde klient, nebo vím, že budu procházet očistou, zapálím si ještě vedle bílou svíčku se záměrem, aby všechny těžké energie, které budou vycházet, odvedla do světla.

Had je velký pomocník při léčení.

3. Krystal

 Je nějaký krystal, díky kterému se vám lépe přijímají informace z jemněhmotných světů? Šup s ním do ruky nebo na oltář během vaší duchovní praxe. Dokonce možná zjistíte, že každý krystal působí jinak – některý vám pomáhá při léčení, jiný při napojení na spojence, další pro přijímání informaci, atd.

Zajímá vás o šamanismu a šamanském cestování víc? Pokud chcete individuální péči, domluvíme se na osobním sezení a šamanském léčení.

Zajímá vás seminář a práce ve skupině? Tady jsou témata semináře:

Propojení s vašimi duchovními průvodci

Příběhy duše.

Napište mi na email konzultace@samanka-z-mesta.cz, těším se na vás!


Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 15:26 1. 4. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog