fbpx Jak můžu uctít své předky? - Šamanka z města

Jak můžu uctít své předky?

1. Zajít na hřbitov

Začneme tím nejtypičtějším. Zkuste návštěvu hřbitova pojmout trochu obřadněji. Donést na hrob třeba květiny, o kterých víte, že je měl dotyčný předek nebo předkyně v oblibě. Zapálit aromatickou svíčku, kterou by ocenili. Vytvořit jim dekoraci vlastníma rukama, dát do toho svou lásku a energii. Chvilku tam s nimi pobýt, a pokud máte soukromí, můžete si s nimi i popovídat.

2. Napsat dopis

Máte předka, se kterým jste se nestihli pořádně rozloučit? Zůstalo mezi vámi něco nevyřčeno? Něco, co potřebujete vnitřně uzavřít, abyste nalezli klid? Nebo chcete něco sdělit předkovi či předkyni, kterého jste neměli šanci poznat osobně, ale z vyprávění k němu cítíte náklonnost? Možná vás i někdo naštval a chcete mu přeci jen sdělit, protože vás to trápí. Psaní dopisů je skvělá forma na uzavření otevřených témat. Dopis napište, ozdobte a můžete ho obřadně spálit, aby se vaše sdělení dostalo do éteru a doputovalo až k tomu, ke komu má.

3. Vytvořit mandalu v přírodě s obětinami

Chcete něco vytvořit pro celý svůj rod? Krásná mandala jako poděkování je také jedna z možností. Je to uzemňující práce v přírodě. Můžete použít materiály, které jsou aktuálně k dispozici – kaštany, podzimní listí, sušené květiny, ale třeba i cukr, jablíčka, přidat vonné tyčinky a zvolit i nějakou obětinu pro předky. Tradičně to bývá kořalka, ale volba je samozřejmě na vás. Avšak by se mělo jednat o přírodní materiály, které nijak nenaruší místo, kde mandalu tvoříte.

4. Vytvořit si doma oltář

Co na oltář? To je čistě na vašem uvážení a nacítění. Svíčky, krystaly a fotky. Pokud nemáte fotky starších předků, můžete dát na oltář předmět, symbol, který je bude zastupovat. Dobré by bylo dát si meditaci s tímto záměrem a zeptat se, co má tyto bytosti reprezentovat.

5. Projít si staré rodinné fotografie

Zkuste obejít svou rodinu a zeptat se, jestli se nemůžete společně podívat na staré fotografie. Nechte si vyprávět o jednotlivých lidech na fotkách. Poznávejte je aspoň skrze obraz, vyslechněte si jejich příběhy.

Pokud se chcete na práci s předky, nebo jiné aktuální téma, které právě řešíte, podívat blíže, napište mi email a domluvíme si sezení. Budu se moc těšit na setkání,

Martina Gita, Šamanka z města

V tomto článku najdete rady pro situaci, kdy se za své předky stydíte.

Pokud se s někým chcete setkat, vyzkoušejte mou meditaci za předkem.


Kategorie: Práce se spojenci, S láskou k sobě

Publikováno: 18:38 27. 10. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog