fbpx Jak pracovat s předky, za které se stydíte? - Šamanka z města

Jak pracovat s předky, za které se stydíte?

Práce s rodem může být náročná už sama o sobě. Co když se ale chcete propojit s předky na hlubší úrovni, ale je tam někdo, za koho se stydíte? Koho nechcete přijmout jako svého příbuzného. Na koho byste nejraději zapomněli.

Může to být babička, která krutě trestala a bila svoje děti. Strýček, který okradl půlku rodiny a utekl. Nebo někdo, kdo znásilňoval, zneužíval, zabíjel. Tohoto předka můžete znát osobně, nebo o něm víte z vyprávění a nechcete s někým takovým vytvářet žádný vztah, co se rodu týče. Brání vám v tom, abyste se spojili se svým dědictvím.

Co se dá v takovém případě dělat a jaké jsou možnosti při práci s takovým předkem?

1. Prostě ho pojmenovat

Nikdo nás nesmí nutit naše předky respektovat, pokud to necítíme ze srdce. Jednou z možností, jak pracovat s předkem, je prostě ho pojmenovat. To je vše.

„Honza Novák byl můj praděda.“

Víc nic. Dáte jim tak místo a pojmenování ve vaší linii, doplníte kontext, poukážete na jejich existenci. Ale víc prostoru jim dávat nemusíte.

2. Zkusit najít něco pozitivního

Možná se chcete soustředit na něco pozitivního a dát předkovi uznání, i když se nechoval v jiných oblastech nejlépe. Můžete si vybrat vlastnost či dovednost, na kterou jste u něj hrdí a tu pozvednout ve své práci s ním a myšlenkách, které svým předkům věnujete.

„Obdivuji svého pradědu Honzu Nováka, za to, že svým dětem dopřál vzdělání, na které on nikdy nedosáhl.“

nebo obšírněji:

„Můj praděda Honza Novák byl šikovný řemeslník, který pomohl mnoha lidem ve svém okolí.“

Amber Alexander, Pinterest

3. Vzít mu moc

Uvědomit si, že nyní jste tu vy, kteří můžete udělat hlavní změnu ve svém okolí. Chovat se jinak, neopakovat chyby svých předků, převzít kontrolu nad budoucím životem a vaším rodem. Nejste v zajetí starých rodinných vzorců. Vy jste tvůrci a jdete vlastní cestou, za kterou se nemusíte stydět.

„Honzo Nováku, můj pradědo, stydím se za to, co jsi prováděl jako člen mého rodu. Znám tvoje přečiny a opovrhuji jimi. V mojí moci je udělat všechno pro to, aby se tyto skutky v našem rodu neopakovaly. Nedovolím, aby stejné chování postihlo moje potomky a rodinu.“

Doufám, že vám předchozí tipy pomohou s vaší prací s rodem. Pokud se chcete na některé rodinné záležitosti podívat hlouběji a pomůže vám přítomnost průvodce, napište mi na email konzultace@samanka-z-mesta.cz a domluvíme si sezení. V tento magický čas – před Dušičkami, je na to ideální chvíle.  

A pokud se chcete spojit s předkem, poslechněte si mou meditaci. Setkáte se předkem či předkyní, který vám aktuálně má předat sdělení, které potřebujete slyšet či procítit.


Kategorie: Práce se spojenci, S láskou k sobě

Publikováno: 17:31 26. 10. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog