fbpx Co všechno můžete podniknout s duchovními průvodci? - Šamanka z města

Co všechno můžete podniknout s duchovními průvodci?

Díky skvělé odezvě na první článek Jak se spojit se svým duchovním spojencem či průvodcem, jsem se rozhodla toto téma nadále rozvádět. Článek je určen nejen pro ty, kteří už svého průvodce mají, ale i pro, kteří se o téma zajímají hlouběji a chtějí zjistit, co všechno jim spojenectví může přinést.

Ráda bych v úvodu reagovala na některé podněty, které mi od prvního článku, přišly. Týkaly se hlavně toho, že žádosti o pomoc, pokud se nejedná nejvyšší nouzi nebo extrémně nějaký závažný problém, berou spojenci jako obtěžování. Dále se vyskytlo téma navázání práce se spojencem, jemuž jsme se roky neozývali, např. z období dětství a následné výčitky, že byl průvodce tak dlouho ignorován a potlačen.

Obojí představy a pocity jsou liché. Průvodci se opravdu těší na to, až vám budou moci pomáhat. Jsou to bytosti soucitné a dobré. Neexistuje pro ně uraženost, koncept něco-za-něco. Pomáhání berou jako svou přirozenost. Vidí celé naše společné bytí jako jeden celek.

Pokud oni pomohou vám, vy začnete zlepšovat svůj život, budete veselejší, radostnější, šířit lepší náladu okolo a tím měnit i vnímání ostatním. Přispějete svým kouskem spokojenosti a radosti k celku, tedy i duchovních bytostí. Naše hmotné i nehmotné světy jsou spojeny. Navíc nám připadají roky, kdy jsme průvodcům nevěnovali pozornost, jak dlouhá doba. Ovšem v jejich světě čas neexistuje, co jsou pro vás roky, je pro ně pouhý okamžik.

silové zvíře

Proto se na spojence neváhejte obrátit i v případě, že si myslíte, že je to malichernost či hloupost a nemějte vůbec žádné výčitky nebo pocit, že jim musíte něco nahrazovat.

A teď k možnostem, co se spojenci můžete podniknout:

Vážnější záležitosti:

Pokládání otázek

Se spojenci můžete probírat cokoliv, co vás napadne. Můžete jim pokládat různé otázky, pokud chcete jejich vzhled nebo vysvětlení. Připravte se na však na to, že jejich odpovědi nebudou nikdy úplně konkrétní. Můžou odpovědět metaforou, obrazem, znamením.

 Spojenci vám nechávají svobodnou vůli a prostor, abyste k poznání dospěli sami. Spíše vás navedou, než odpoví přímo. Pamatujte, že spojenců se můžete zeptat, ale rozhodnutí je pak vždy jen na vás. To, co říkají průvodci, není dogma. Nebudete nijak potrestáni, když se nakonec zařídíte podle sebe. Na duchovní průvodce nikdy nemůžeme převádět svou odpovědnost.

meditace

Místo síly

Máte toho plné kecky, jste vyčerpaní, potřebujete si odpočinout a hledáte únik před všemi vysilujícími podněty naší reality? Poproste spojence, ať vás vezmou na místo, kde si budete moct dobít baterky. Vytvoří pro vás ostrůvek klidu, kde do vás obvykle naperou co nejvíc světla a očistné energie.

 Ať to bude někde uprostřed jezera, pod sluncem, krásným stromem, uprostřed hvězdného nebe. Můžou kolem vás létat květy, nebo vás bude čistit laskavá energie. Každé místo síly vypadá jinak a spojenci vás vezmou přesně tam, kam potřebujete nejvíc. Dostanete zkrátka takové duchovní SPA.  Až procedura skončí, nezapomeňte se vědomě vrátit do těla se vší silou, která vám byla poskytnuta.

Poproste o léčení

Něco vás trápí, bolí vás hlava, trpíte chronickými problémy, cítíte tíži na duši nebo na těle. Poproste spojence o léčení. Popř. se jich dále zeptejte, co pro zlepšení stavu můžete udělat zde, ve fyzickém světě. Co můžete vylepšit, jestli za problémem stojí špatný stav životní styl, nebo se jedná o hlouběji ukryté záležitosti, jejíchž řešení neustále odsouváte.

Asi není potřeba připomínat, že takové léčení nenahrazuje klasickou lékařskou péči. Samozřejmě je velkým pomocníkem, pokud se vaše problémy opakují a doktoři si neví tak úplně rady. Léčení se spojenci je prevenci před tím, aby se problémy zhoršily a kumulovaly. Spojenci vám mohou prozradit, jaký problém řeší duše, co vám chce fyzickou bolestí ukázat, v jaké oblasti zmizela harmonie.

silové zvíře

Poslání síly

Máte před náročnou zkouškou ve škole, pohovorem v potencionální práci, stresující pracovní schůzkou nebo nepříjemnou návštěvou doktora? Před všemi těžkými okamžiky ve vašem životě můžete spojence poprosit i poslání síly. Nemusíte kvůli tomu dělat žádné rituály, stačí klidně požádat pár minut před tím, než má situace nastat.

A teď z veselejšího soudku

Za svými spojenci nemusíte jenom v době, kdy od nich něco potřebujete, nebo se cítíte slabí. Moc rádi vás uvidí „jen tak“, kdy se aspoň budete moci více vzájemně seznámit. Co všechno může navrhnout?

Hraní her

Zvláště zvířecí spojenci jsou velmi hraví a ocení legraci. Klidně se jich zeptejte, jaká je jejich oblíbená hra, co by chtěli dělat. Možností je spousta. S mým silovým zvířetem třeba postupně společně tvoříme léčivou energetickou kouli a tu vzájemně kutálíme, čímž se zvětšuje a sílí. Nakonec si z ní oba bereme sílu a léčení.

Klábosení a piknik

Se svým průvodcem můžete jít na procházku, nebo připravit piknik, kde mu řeknete, jak se máte, co jste nového zažili, co vás zaujalo. Samozřejmě se zeptáte i na jeho život, protože i průvodce má vlastní život a své záležitosti. Průvodce vám může ukázat jeho oblíbené místo, nebo třeba i své známé.

silové zvíře

Zpěv a tanec

Kromě toho, že s průvodcem můžete mluvit, tak mu můžete i zazpívat píseň, která vás chytila za srdce. Dále s ním můžete i tancovat, a to i ve vaší realitě. Pozvete ho k sobě a společně si můžete zatančit, čímž skvěle pročistíte sebe, i místo, ve kterém žijete.

Závěrem

Možností, co dělat se spojencem, je velké množství. Neomezujte se jenom na seriozní záležitosti a řešení vašich spirituálních problémů. I oni se rádi baví, milují vtípky a legraci našeho světa. Tak je o ni neochuzujte. A vlastně ani sebe. Duchovní cesta není o omezování, utrpení a odříkání.

silové zvíře

Přivítám, pokud se bude text šířit a dostávat dál. Avšak prosím o zachování původního změní, mého autorství a také odkaz na webové stránky samanka-z-mesta.cz

Děkuji, Martina Gita Pašingerová


Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 13:05 14. 6. 2020

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog