fbpx Ke komu mají snadný přístup temné bytosti? - Šamanka z města

Ke komu mají snadný přístup temné bytosti?

Jedna z prvních mých otázek před šamanským cestováním byla, jestli mě nemůžou ovlivňovat nějaké temné bytosti, co mi budou dávat škodlivé rady a budou se na mě energeticky vyživovat. Na to mi všichni odpovídali, že pokud jsou moje záměry čisté a moje práce bude probíhat pro podporu světla, tak se ke mně „temňáci“ nedostanou.

Je to pravda, na druhou stranu proč si i neříct, ke komu se temné bytosti mohou snadno dostat a negativně ho nebo ji ovlivňovat na cestě. Tento typ lidí jsem párkrát potkala v rámci své praxe, v horších případech jsou známi z dokumentů a médií.

Koho temné bytosti dokážou lehce zmanipulovat?

Ve zkratce se dá říct, že temné bytosti mají úspěch u lidí, kteří si už od začátku myslí, že jsou lepší, než ostatní a zaslouží si něco víc:

Co říkají tito lidé u mě?

Moji klienti jsou obvykle úžasné bytosti a těch s výše zmíněnými vlastnostmi jsem měla málo. Každopádně, konkrétně u šamanských cest je spojuje následující:

Temná bytost maskující se za Ježíše? Není problém.

Jak temné bytosti pracují?

Temňáci zachytí tenhle pocit výlučnosti a falešné výjimečnosti a dál ho hezky krmí. A krmí a krmí.

Temné bytosti se krmí zoufalstvím, smutkem, strachem.

Dokumenty podle skutečných událostí

Tento scénář a taktiky temňáků najdeme například ve dvou nedávno uvedených dokumentech na Netflixu.

První je Keep Sweet: Pray and Obey. V českém překladu Modlit se, poslouchat, neodmlouvat. Dostává nás do zákulisí mormonské církve, která se zvrhla v obludné společenství pod vedením vůdce a proroka Warrena Jeffse. Nebudu zde psát celý děj, podrobně zpracovaný článek doporučuji na webu Náboženského infoservisu v tomto odkazu.

Teď budu spoilerovat, ale v závěru se policii podařilo dostat do tajné místnosti chrámu, který si nechal Jeffs postavit. Tento svatostánek spíš působil jako nedobytná pevnost, kam se dostalo pár vyvolených a nejvěrnějších. Tou dobou už byl hlavní prorok obviněn z organizování svateb nezletilých, dětských nevěst. Sám měl desítky manželek, mnohé taktéž nezletilé.

Vybraní muži v sektě měli desítky manželek, mladí muži pracovali zadarmo na stavbách a vydělávali svému prorokovi.

„Bůh mi řekl, že mám mít další mladou nevěstu,“ říká na své nahrávce Jeffs, který si svoje channelingy s „bohem“ nahrával. Stejně tak si nahrával i svoje svatební noci a temné sexuální rituály s dvanáctiletými dívkami. Místo, kde se to dělo, pojmenoval jako nebeskou místnost. Nahrával si zvukové záznamy přímo u znásilnění, kde byly přítomny jeho další manželky, které stály v kruhu okolo postele, kde se všechno dělo.

Mluvil Jeffs s bohem? Asi těžko. Byla to pořádně temná bytost vydávající se za boha? Rozhodně.

Dalším dokument se jmenuje Hříchy naší matky a už jsem o něm psala. Trojnásobná matka Lori Vallow si myslí, že rozmlouvá s bohem a jeho anděly. Nakonec zabije svoje děti, protože jí tito „andělé“ řekli, že se jedná o démony. Nechá zabít i svého manžela, aby se mohla dát dohromady s dalším narcisem – Chadem Daybellem. Ten zase zavraždí svou manželku, aby mu nepřekážela ve vztahu s Lori.

hříchy naší matky
Lori a Chad.

Oba dostávají zprávy od temných bytostí. Prý jsou vyvoleným párem, který má po apokalypse nastolit nové pořádky na zemi. Mezitím mají zabít různé démony, které mají dokonce rozdělené do různých kategorií. Mezi těmito démony byli i jejich nejbližší.

Jejich krutost za sebou nechala hlubokou ránu nejen v jejich rodinách, ale celých komunitách. Přesně to, co se temným bytostem, pasoucím se na zoufalství, smutku a bolesti, tak líbí.

Závěrem

Tímto článkem nechci nikoho děsit, akorát chci specifikovat, jaký typ lidí je lákadlem pro temné bytosti, které jimi mohou lehce manipulovat. A má být i varováním, pokud se ocitnete v přítomnosti někoho takového. Hlavně, pokud působí jako duchovní průvodce.

Šamanské cestování a setkání s průvodci je nádherná zkušenost, u které se vám dostane léčení, poznání a nových vhledů.

Pokud vás toto téma zajímá víc, podívejte se na můj online seminář Sám sobě šamanem – Setkání s duchovními průvodci.

Pokud dáváte přednost osobními setkání, sledujte mé semináře.

Pokud cítíte potřebu individuální péče, podívejte se na šamanské léčení.

Já i duchové se na vás už těšíme!

silové zvíře 20
Stačí otevřít své srdce a dostanete léčení i rady.

Kategorie: Duše a my, S láskou k sobě

Publikováno: 17:54 2. 1. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog