fbpx Jakým lidem šamanské (a zřejmě ani jiné) léčení nepomůže? Část II. - Šamanka z města

Jakým lidem šamanské (a zřejmě ani jiné) léčení nepomůže? Část II.

Z vlastní praxe jsem dala dohromady typy klientů, kterým šamanské léčení moc nepomůže.  První část jsem už publikovala tady, ale to není všechno, bloků při léčení může být ještě víc, tak se na to zase pojďme podívat.

1. Prostě se nechtějí vyléčit

Pro mě největší šok a vlastně jsem se s takovými lidmi setkala ještě i „běžném“ životě před šamanskou praxí. Rodina, kamarádi, sousedé… Jsou zkrátka lidé, a není jich málo, kteří se prostě nechtějí vyléčit. Chtějí si stěžovat, chtějí obviňovat ostatní, touží, abyste je litovali. Někdy mají i ze svého neutěšeného stavu různé výhody v tom, že je ostatní nechávají být – nechtějí po nich plnění jejich povinností, dostává se jim úlev nebo výhod.

Obvykle je to ten typ lidí, kteří při setkání s vámi udělají z dialogu ihned monolog a mluví jenom o sobě, stěžují si, doslova na vás vylejou svůj kbelík sraček a pak vesele odejdou. Samozřejmě bez toho, aby udělali ve svém životě reálnou změnu. Vy jste po setkání s nimi unavení, bez energie, ve špatné náladě.

Pokud se s takovými lidmi setkáváte, podívejte se na můj článek Jak chránit svou energii.

2. Nepodnikají kroky v hmotě a všechno vědí

Tito lidé chodí nadšeně na semináře, sezení, ale neberou si vlastně k srdci nic, co se dozvěděli. Mají rady, tipy, ale v hmotě neudělají ani jednu změnu. Po sezení ještě říkají věci jako: „Já to všechno vím.“ nebo „To, co mi tady říkáte, pro mě není žádná novinka, já to všechno vím…“

To je hezké, že někdo něco ví, ale pokud mu to duchové na mém sezení zopakují, tak s největší pravděpodobností pro to, že to sice ví, ale pořád nežije.

3. Očekávají změnu ve všech oblastech po jednom sezení

„Já bych si chtěla najít partnera, vyčistit rodové linie, zjistit své životní poslání, svoje dary a najít si silové zvíře.“ Když napíšu, co z toho je priorita a že za hodinu a půl tohle všechno fakt nezvládneme, tak následuje ticho po pěšině a klientka se už neozve.

Popřípadě přijde klient s jedním tématem a při rozhovoru si najde dalších 5 velkých k řešení. Co k tomu dodat? Samozřejmě, že některá témata se můžou prolínat – klasicky partnerské vztahy a rod, zkušenosti ve vlastní rodině, ale vyřešit celý svůj život na jedno sezení opravdu nelze. Aspoň já vám něco takového slibovat nebudu.

4. Lhaní  

Tohle je těžké. Klient přijde k někomu cizímu poprvé na sezení a najednou se mu má svěřit s něčím, co tají půlku života. Nebo neřekl ani nejbližším. Musí se odhalit a sdílet. Naprosto to chápu, taky se hned neumím naplno otevřít. Osobně si také nějakého terapeuta (budu používat tohle označení pro všechny možné oblasti léčení) musím „oťukat.“ Kolikrát jsme i navštívila někoho, kdo mi nesedl a zůstalo to u jedné návštěvy.

Mám třeba problém říkat něco úplně naplno, dokud dotyčnému nevěřím, ale nelžu. Před pár měsíci se mi stalo, že mi klientka lhala a výsledkem bylo, že jsem na šamanské cestě skoro nikam nedostala, nic se mi neukázalo, protože byla naprosto uzavřená. Lhát nemá smysl, klient se nikam neposune, je to pro něj ztráta peněz za sezení a moje velká ztráta energie.

Díky za pozornost, a pokud vás šamanské léčení zajímá víc, napište mi na email konzultace@samanka-z-mesta.cz a domluvíme si osobní sezení

Pokud vás více zajímají semináře, podívejte, na které můžete přijít!

Těším se na vás!


Kategorie: S láskou k sobě

Publikováno: 10:53 26. 5. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog