fbpx Jakým lidem šamanské (a zřejmě ani jiné) léčení nepomůže? Část I. - Šamanka z města

Jakým lidem šamanské (a zřejmě ani jiné) léčení nepomůže? Část I.

Z vlastní praxe jsem dala dohromady typy klientů, kterým šamanské léčení moc nepomůže.  Dokonce si troufám říct, že takovým lidem nepomůže ani jiný druh léčení od ostatních průvodců.  Všeobecně se dá říci, že je to neochota měnit cokoliv v současném životě a spoléhání se na vnější okolnosti.

 Já se přiznám, že jsem dlouho nechtěla na svém životě vůbec nic změnit a tak nějak jsem čekala na zázrak v podobě mávnutí kouzelného proutku… Všechny rady jsem brala jako kritiku své osoby a ještě se víc se v sobě uzavřela a utvrdila se v tom, jak jsou všichni proti mně.

Pojďme se na to podívat podrobněji.

1. „Já jsem oběť a musí se změnit svět venku.“

Takový člověk má pocit, že s ním je všechno v pořádku, ale trpí kvůli vnějším okolnostem. Odmítá se postavit do role tvůrce a od léčení čeká, že po odchodu ze sezení se jako mávnutím kouzelného proutku změní všechno, kromě něj. Že vstoupí do světa, který je pro něj přívětivější.

Takhle to nefunguje. Léčení má pomoci k tomu, aby člověk mohl pochopit určité okolnosti, nabral sílu a vrhl se do tvorby svého vlastního života, do psaní vlastního příběhu.

2. „Nic mi nepomáhá.“

Pokud o tom klienti nezačnou mluvit sami, tak se ptám, jestli mají za sebou jiný druh léčení, případně terapie, cokoliv. Pokud nemají, je to v pořádku a jsem ráda, že začali. Pokud ano, tak moje další otázka směřuje k tomu, jaký byl vývoj v léčení. Co jim terapie/seminář/konstelace/regrese… pomohly si uvědomit?

Pokud se dozvím, že ty roky to byly nepravidelné návštěvy a žádný posun, ani jedno JEDINÉ uvědomění, že je potřeba si zpracovat si nějaký program, rodové zranění, změnit životní styl, jít u nějakého tématu do hloubky… Tak už tuším, jak dopadne i to naše sezení.

Pokud si dotyčný odmítl odnést absolutně cokoliv z jiných setkání, tak to moje bohužel nebude výjimka.

3. „Čím víc seminářů, tím víc duchovno.“

Jeden týden šamanské léčení, další regrese, za pár dní zasvěcení do reiki a hned potom kineziologie. Do toho si nechat vypracovat dary duše, rozbor human desingu a přihlásit se na několik víkendových seminářů. Ideálně hned za sebou, proč ztrácet čas?

Tak vypadá, že když se tlak na výkon, kterému v dnešním světě všichni čelíme, přenese do duchovní sféry. Zvlášť tady je ale potřeba nechat všechny změny pořádně ukotvit. O to víc, že se to děje na energetické úrovni. Při skákání z léčení do léčení lidem pak plno věcí nemá šanci „dojet“. Nemají čas si uvědomit důležité informace, nechat léčení pracovat, dostávat se k sobě.

Po šamanském léčení u mě doporučuji klientům dopřát si alespoň 21 dní pauzu od podobných sezení, aby se vše mohlo v klidu ukotvit.

4. „Nic měnit nebudu.“

Ať se jedná o jakékoliv léčení, tak odpovědí na klientův problém může být provedení určité změny životního stylu. Vyřadit nějaké jídlo, věnovat se více svému tělu, víc se pohybovat, najít si méně stresující práci, pracovat na vytvoření osobních hranic a nenechat se využívat od ostatních, udělat ze svého bytu útulnější domov… zkrátka cokoliv.

Někdy ale slyším, že to NEJDE. Nejde si najít 15 minut denně na cvičení. Nejde se pomalu porozhlédnout po jiné práci nebo pronájmu…

Bude to znít drsně, ale dřív nebo později si duše (ostatně i tělo) najde způsob, jak si o změnu říct. A může to být mnohem drsnější formou, mnohem většími problémy, s mnohem větším důrazem, než je v té současné situaci.

Díky za pozornost, a pokud vás šamanské léčení zajímá víc, napište mi na email konzultace@samanka-z-mesta.cz a domluvíme si osobní sezení

Pokud vás více zajímají semináře, podívejte, na které můžete přijít!

Těším se na vás!


Kategorie: S láskou k sobě

Publikováno: 9:00 19. 5. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog