fbpx Jak na vnitřního kritika? - Šamanka z města

Jak na vnitřního kritika?

Téma vnitřního kritika řeším hodně na svých seminářích a rozhodla jsem se ho přidat i sem. Typický příklad-jste na šamanské cestě nebo meditaci. Dostáváte mnoho vhledů, informací, všechno do sebe zapadá, ukazují se i duchovní průvodci ve všech možných formách. Několik okamžiků všechno klape, ale najednou se začne ozývat ten nepříjemný hlásek:

„Stejně si to všechno jenom vymýšlíš.“

„Do jiných světů ses nedostal/a. Je to jenom tvoje představivost.“

„O tomhle se ti včera zdálo, takže je to pouze tvoje projekce.“

„Nefunguje to. Jenom si to namlouváš.“

Zatočte se svým vnitřním kritikem!

První krok je přiznat si, že vnitřní kritik je normální. Jsme vychovávání ve světě, kde všechno musí být vědecky dokázáno, změřeno, mít nějakou logiku a vědecké vysvětlení. Naše intuice a představivost jsou od určitého věku nekompromisně potlačovány. Až do bodu, kdy už neumíme naslouchat ani svému tělu, natož sami sobě, svým pocitům, srdci a vhledům.

Vědci po dlouhé době přichází s „objevy“, které potvrzují tisícileté pravdy, akorát jejich slova jsou jiná. Ale zpět k vnitřnímu kritikovi na vašich šamanských cestách, a možná vlastně při veškeré vaší činnosti, do které má tendence vám kecat.

Existují národy, pro které je přechod mezi jednotlivými světy, mezi realitami, zcela přirozený. Keltové říkali těmto návštěvám do nevšedních realit „Další svět“ a třeba domorodí Australané popisují tuto zkušenost jako „Dobu snění“. Spolupráce s duchy je pro mnoho lidí přirozená a informace z těchto světů mají stejnou, ne-li větší důležitost, než informace z našeho fyzického světa.

zatočte se svým vnitřním kritikem
A kam cestujete vy?

Praktická rada na uvolnění vnitřního kritika

Určitě je mnoho taktik, jak se vyrovnat s vnitřním kritikem. Já navrhuji následující: Poproste tento váš hlas, tohoto kritika, ať zůstane v místnosti, kde se nacházíte, zatímco vy se vydáváte na šamanské cesty či vedené meditace za poznáním. Řekněte tomuto hlasu, že nyní se vydáváte do míst mimo čas a prostor a on tyto situace nebude chápat. Návštěva těchto míst přesahuje i vaši zkušenosti a znalosti, proto nemá cenu, aby tam šel tento vnitřní kritik s vámi. Stejně to nepochopí. Poproste ho, aby zůstal v místnosti, kde praxi provádíte, ale dál vás nedoprovází. Co ale důležité!

Tenhle hlas vás bude prudit pořád. Proto vnitřnímu kritikovi slibte, že PO návratu s ním všechno proberete.  Ale až poté, co vaše cesta skončí. Během cesty se ale nenechte obtěžovat.

Vizualizace

Na mém semináři byla slečna, která s vnitřním kritikem vyrovnala skvěle. Tento hlas jí neustále obtěžoval. A tak si vizualizovala tohoto kritika a představila si, jak ho před šamanskou cestou zavřela do skříně. Klíček si s sebou vzala a po návratu, než se vrátila naplno k sobě, mu otevřela dveře a znovu ho k sobě přizvala, aby to tedy mohli probrat.

Chcete důkaz?

Chcete se na kritika podívat blíž? Chcete zjistit, jaké to vůbec je šamansky cestovat? Jaké vjemy můžete cítit a jaký druh léčení to přináší? Přijďte na moje semináře Propojení s duchovním spojencem, kde potkáte svoje silové zvíře a duchovního učitele, nebo Příběhy duše.

Pokud máte zájem o individuální šamanské léčení, neváhejte mi také napsat. Těším se na vás!

vnitřní kritik
Pojďme společně vyrazit do jiných světů.

Kategorie: S láskou k sobě

Publikováno: 20:00 13. 5. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog