fbpx Důkaz v hmotě po léčení na šamanské cestě - Šamanka z města

Důkaz v hmotě po léčení na šamanské cestě

Když na svých seminářích mluvím s účastníky o práci s vnitřním kritikem a jak na něj, tak vždycky říkám, že nejvíc tento kritický a pochybovačný hlas přesvědčí důkaz v hmotě.

I po letech praxe jsem ráda, když se takový důkaz objeví, můj vnitřní kritik taky neustále vše zpochybňuje. A nádherný důkaz mi přišel nedávno. V únoru jsem si zopakovala úvodní seminář Cesta šamana v Bratislavě, kde se učí naprosté základy. Potřebovala jsem se vrátit ke kořenům a ke Kruhu, která mám ráda.

V rámci šamanských cest v nevšední realitě jsem zpod kamenů vybrala zlaté srdce. Očistila ho a dala si ho na krk. Měla jsem ho pak na sobě na všech cestách podniknutých o seminářovém víkendu. Na všech šamanských cestách mělo svůj účel a pomáhalo. Napadlo mě si srdce koupit ve hmotě, ale brzy jsem na to zapomněla.

Střih, po třech týdnech zpět v Praze mi volá máma. Že si mám u nich konečně vyzvednout svoje zlaté srdíčko, přívěšek, který mám od dětství, možná od narození. Naposledy jsem ho nosila jako malá, pak přišlo dospívaní a moje gotické období, kdy malé zlaté srdíčko nebylo rozhodně cool. Pak už zůstalo roky a roky zapomenuté na dně krabice u našich.

A najednou mi poté době kvůli němu máma volá a chce mi ho dát. Teď je ten správný čas. Na svoje zlaté srdce jsem skoro zapomněla a dostalo se mi připomenutí, že ho mám a bude mi pomáhat i zde, v hmotě. Nádherný důkaz, jak se dění v jiných světech překlopí do toho našeho.

Láká vás šamanské léčení nebo šamanismus obecně? Přijďte na konzultaci, nebo třeba na propojení se silovým zvířetem.

Já i duchové se na vás už těšíme!


Kategorie: Práce se spojenci, S láskou k sobě

Publikováno: 18:01 22. 3. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog