fbpx Důkaz v hmotě po léčení na šamanské cestě - Šamanka z města

Důkaz v hmotě po léčení na šamanské cestě

Když na svých seminářích mluvím s účastníky o práci s vnitřním kritikem a jak na něj, tak vždycky říkám, že nejvíc tento kritický a pochybovačný hlas přesvědčí důkaz v hmotě.

I po letech praxe jsem ráda, když se takový důkaz objeví, můj vnitřní kritik taky neustále vše zpochybňuje. A nádherný důkaz mi přišel nedávno. V únoru jsem si zopakovala úvodní seminář Cesta šamana v Bratislavě, kde se učí naprosté základy. Potřebovala jsem se vrátit ke kořenům a ke Kruhu, která mám ráda.

V rámci šamanských cest v nevšední realitě jsem zpod kamenů vybrala zlaté srdce. Očistila ho a dala si ho na krk. Měla jsem ho pak na sobě na všech cestách podniknutých o seminářovém víkendu. Na všech šamanských cestách mělo svůj účel a pomáhalo. Napadlo mě si srdce koupit ve hmotě, ale brzy jsem na to zapomněla.

Střih, po třech týdnech zpět v Praze mi volá máma. Že si mám u nich konečně vyzvednout svoje zlaté srdíčko, přívěšek, který mám od dětství, možná od narození. Naposledy jsem ho nosila jako malá, pak přišlo dospívaní a moje gotické období, kdy malé zlaté srdíčko nebylo rozhodně cool. Pak už zůstalo roky a roky zapomenuté na dně krabice u našich.

A najednou mi poté době kvůli němu máma volá a chce mi ho dát. Teď je ten správný čas. Na svoje zlaté srdce jsem skoro zapomněla a dostalo se mi připomenutí, že ho mám a bude mi pomáhat i zde, v hmotě. Nádherný důkaz, jak se dění v jiných světech překlopí do toho našeho.

Láká vás šamanské léčení nebo šamanismus obecně? Přijďte na konzultaci, nebo třeba na propojení se silovým zvířetem.

Já i duchové se na vás už těšíme!


Kategorie: Práce se spojenci, S láskou k sobě

Publikováno: 18:01 22. 3. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog