fbpx Tip do vaší praxe: Léčení napříč časem a životy - Šamanka z města

Tip do vaší praxe: Léčení napříč časem a životy

Tohle je metoda, kterou sama praktikuji docela často. Posílám si sílu, uklidnění a šamanské léčení napříč různými obdobími z tohoto života, i mezi životy. Nechávám si tam různé vzkazy a indicie, případně si převezmu ty, které mi nechalo moje minulé já.

Léčení minulosti se odrazí v současnosti

Zní to možná složitě, ale můžete se na to naladit i vy. Léčení minulosti se pak odrazí ve vašem životě v současnosti. Vzpomínáte si třeba na nějakou náročnou životní situaci? Situaci, která způsobila strach, stres, nesnáze? Cítili jste se jako v pasti? Zkuste se na toto svoje já z minulosti naladit. Obejmout ho a ujistit, že jste to zvládli a překonali. Poslat mu světlo a bezpodmínečné přijetí. Nebo zkrátka emoci/pocit, který cítíte, že jste v tu chvíli nejvíce potřebovali.

léčení minulosti
Jaké dědictví vám zanechalo vaše zkušené minulé já?

Co vám posílá vaše minulé já?

To samé můžete udělat ve chvíli, kdy cítíte prožívání zážitku z minulého života. Byla tam náročná situace? Třeba jste si dali nějakou smlouvu duše, která vám ale v tomto životě způsobuje bloky? To je příležitost tyhle smlouvy zrušit a poslat do celé situace světlo.

Z minulých životů si můžete ale přebírat nejen traumata, ale i vzkazy a indicie, které vám tam vaše minulé já, znalé nesmrtelnosti duše, nechalo. Třeba vám předá tipy, na co máte talent, co máte dělat, na jaké místo si dojít pro energetické léčení, jaký váš příběh máte znát. Poproste si o tyto vzkazy, ať se znovu posunete na vaší cestě. Čas a lineární způsob plynutí času neexistuje. Nebojte se cestovat napříč časovými osami pro léčení a poznání.

Pojďme se na to podívat blíž!

Pokud se na téma chcete podívat blíže a vstoupit mimo prostor a čas, přijďte na můj seminář Propojení s duchovními průvodci, kde se naučíte šamansky cestovat, nebo na Příběhy duše, kde se podíváte na vaše životy. Já i duchové se na vás těšíme!

Své silové zvíře nebo duchovního učitele můžete potkat i díky online semináři Sám sobě šamanem.


Kategorie: Duše a my, S láskou k sobě

Publikováno: 10:26 11. 9. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog