fbpx Vyrážíme na cestu léčení - Šamanka z města

Vyrážíme na cestu léčení

Pojďme se společně vydat do světů mimo prostor a čas. Představte si toto léčení jako takovou cestu napříč časoprostorem. Nic nás neomezuje a my můžeme proplouvat tam, kam je potřeba. Vydáme se do světů nevšední reality a poprosíme naše silová zvířata, předky a další průvodce, aby nám na naší cestě pomohli.

Necháme dobré a soucitné duchy, a vaši duši, aby ukázala, co je potřeba léčit. Záměrem je vystoupit mimo naše vědomí a nechat k sobě promlouvat symboly, mýty, pohádky a archetypy. Dosáhnout do míst, kam mysl nemůže, a přinést zpátky to, co aktuálně potřebujete k tomu, abyste se dostali do rovnováhy.

Co se může ukázat?

Klasicky se na začátku cestu objeví nějaký dobrý a soucitný duch v podobě zvířete, předka, anděla, či někoho dalšího. Ten dá klientovi rady a sdělení. Poté vyrazíme dál, kde se může ukázat náročný příběh duše. Příběh, který duši ovlivnil natolik, že si ho zranění táhne mnohými dalšími životy. Tento starý příběh léčíme a přepíšeme tak, aby byla duše spokojená a klient nebyl omezován.

Klientovi průvodci mohou zprostředkovat také energetickou očistu, která je v tu chvíli potřeba. Obvykle se zaměřením na konkrétní čakry a bloky. Další zastávkou je obvykle i návrat ztracené části duše. (Obsáhlé informace o technice najdete v odkazu.) Ta se týká především dětského věku, kdy je duše nejcitlivější.

Může se ukázat i kratší léčivý příběh plný archetypů, symbolů a snových situací. Ten také dokáže nastartovat léčivý proces, nová uvědomění a vhledy. Nepracujeme na úrovni racionální, ale získáváme informace z nevšedních realit a nevědomí.

Cesta je zakončena přijetím všech léčivých aspektů a energií. K ukotvení pak dochází pomocí chřestidla a v závěru provádím ještě finální očistu pomocí vykuřovadla.  

Láká vás tato léčivá cesta? Napište mi na email konzultace@samanka-z-mesta.cz.

šamanské léčení

Pro koho je léčení vhodné?

Během své praxe vnímám, kde je moje síla a kdy nechat téma jinému šamanskému praktikantovi, léčiteli či průvodci. Kdy vám mohu pomoci?

Kdy jít jinam?

Budu moc ráda, když se rozhodnete přijít ke mně, nicméně jsou témata, kterým se nevěnuji a bude pro obě strany lepší, když si na ně najdete jiného specialistu. Neposkytuji následující služby:

Děkuji za pochopení a těším se na vás!

andělské léčení

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog