fbpx Když vás staré programy a démoni nechtějí pustit na léčení - Šamanka z města

Když vás staré programy a démoni nechtějí pustit na léčení

Někdy se klienti na sezení prostě vykašlou, protože je to až tak nezajímá, nebo zapomněli. (Proto jsem začala vyžadovat platbu předem.) Často se ale stává, že staré programy nebo vnitřní démoni udělají všechno proto, aby dotyčná nebo dotyčný nemohl dorazit.

Mně se to stalo během úvodního, mého úplně prvního šamanského semináře pod nadací The Foundation For Shamanic Studies, na který jsem se těšila. Pár dní předtím to vypadalo, že budu nemocná – bolest v krku, plný nos. Řekla jsem si, že tohle ne. Dopovala jsem se céčkem, vývary a pořídila si i homeopatika. Naprosté odhodlání vyrazit. Rýmička odezněla, ale v den semináře mě hned ráno přivítala pekelná migréna, která se stupňovala.

Proč mě staré programy nechtěly pustit?

První den jsem to nějak ustála, ten druhý den semináře jsem ale jela na autopilota. Absolutní zombie. Z druhého dne jsem si skoro nic nepamatovala, všechno přehlušila bolest hlavy. Tenkrát prostě moje staré programy dělaly všechno pro to, abych tuhle cestu vzdala. Abych se neléčila. Moc dobře věděli, že cesta šamanismu pro změní můj starý život.

Protože přejít do něčeho nového je náročné. Změnit svoje návyky a celý starý život je náročné. Je to krok do neznáma, kterému se část našeho já zuby nehty brání. Čeká nás plno těžkých a nových situací, které neznáme a nevíme, jak se chovat. Nebo naopak přijde situace, na kterou jsme zvyklí, ale my vnitřně víme, že už na ní musíme reagovat nově. Zvolit nový úhel pohledu a nadhled, abychom opět neuvízli ve staré reakci, ve svém starém já, které už nám neslouží. Které už není součástí naší budoucnosti.

Říká se, že peklo, které známe, je pořád jistější a příjemnější, než ráj, který je v neznámu.  

Příběh odvážné klientky  

Takže staré programy nás drží pěkně v peklíčku. V pekle, ale známém. Smrádek, ale teploučko. K napsání tohoto článku mě inspiroval i nedávný příběh klienty. Potřebovala se zbavit něčeho z minulosti a já už od naší emailové komunikace tušila, že to bude síla. První setkání pár dní před sezením klientka odvolala kvůli nemoci. Bylo mi jasné, že programy a démoni pracují.

V den setkání mi pak volala, že jede pozdě, neboť se jí ten den pokazilo všechno, co mohlo. Taky klasika. Poslední zoufalé činy starých programů, které pracují do poslední vteřiny.  Po příchodu se ale vše změnilo, duchové začali s podporou, dokonce i zpomalili čas, takže jsme i po pozdním příchodu stihly všechno, co jsme měly.

„Já si říkala, že se k vám dneska doplazím i po čtyřech, kdyby na to mělo přijít,“ řekla mi po příchodu klientka a já obdivovala její odhodlání, navíc celé sezení zvládla naprosto skvěle.

Během zbavování se starého budeme nejspíš muset zažít i fázi Poustevníka a trávit více času sami se sebou.

Komu léčení nepomůže?

V týdnu před naším setkáním jsme měla přednášku o městském šamanismu na Karlově univerzitě, katedře antropologie. Jedna studentka se mě ptala, jestli nejsem často unavená, když klientům provádím očistu od těžkých energií. Já jsem jí odpověděla, že je to není tak o tom, co si člověk donese, ale s jakým nastavením přijde. Pokud je klient pevně odhodlán ke změně a léčení, tak to pak jde skoro samo.

Pokud chce být klient pořád v roli oběti, nebo svoje zranění považuje za to, co ho dělá výjimečným a zajímavým, tak k léčení nedojde, ani kdyby do něj Zdroj pumpoval 3 hodiny božského světa v kuse a sekundoval u toho Ježíš s Hekaté dohromady.

Dobrá intuice nebo staré programy?

A jak rozeznat, kdy vám intuice říká, že nemáte k někomu chodit, a kdy na vás působí jenom staré programy a strachy? Já to nejvíc poznám podle pocitů. Když mi odpadne něco, kam nechci já, kam mě nevede intuice, tak se mi obvykle dost uleví. Zatímco když mě to pořád nepouští tam, kam chci, tak jsem spíš zklamaná a pořád hledám nové způsoby, jak se tam dostat.

Takže pokud se chystáte a vnitřně se těšíte třeba na nějaké sezení, seminář, cokoliv léčivého, a vždycky se rozjede vír náhod a nehod, které vás tam nepustí, tak si můžete být z 90% jistí, že jsou to snahy vašeho vnitřního sabotéra, starých programů a démonů držet v „bezpečí“ tedy omezeném, ale známém prostou. Musí ale přijít čas, kdy z tohoto peklíčka vystoupíte a posunete se dál.

Cesta šamanismu

Mě v léčení nejvíce pomohla a stále pomáhá šamanismus. Pokud cítíte, že je to vaše také vaše cesta, tak vás zvu, ať se na ni také vydáte. Můžeme se domluvit na šamanském léčení, případně se můžete naučit šamansky cestovat do jiných realit na mých seminářích, individuálních setkáních či v online programu Sám sobě šamanem. Ať si vyberete jakoukoliv variantu, já i duchové se na vás už těšíme!


Kategorie: Duše a my, S láskou k sobě

Publikováno: 9:50 19. 3. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog