fbpx Kruh šamanov - Šamanka z města

Kruh šamanov

Kurzy s organizací The Foundation for Shamanic Studies byly první, kterých jsem se v rámci svého výcviku účastnila. Některé kurzy jsou v Praze, ale mnohem více se jich koná v Bratislavě, kde působí skvělý Kruh šamanov.

Slovenští šamanští lektoři organizují několik kurzů do roka, což je samo o sobě skvělé. Nicméně na těchto kurzech umí opravdu vytvořit atmosféru přijetí, laskavosti a jemného vedení. Ani na svých prvních kurzech jsem si tam nikdy nepřipadala jako někdo méněcenný, jako někdo, kdo ví mnohem méně a měl jenom sedět a poslouchat.

Všechny kurzy jsou vedeny profesionálně, obvykle až třemi lektory. Jednotlivé semináře jsou tematicky rozděleny a vždy se v nich lze naučit mnoho nového.

Opravdu doporučuji sledovat aktuální informace na jejich webových stránkách a připojit se do FB skupiny Šamanizmus.

.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog