fbpx Postavy románu - Šamanka z města

Postavy románu

S kým se v románu setkáte? Nemůžu prozrazovat vše, ale pro lepší nacítění zde najdete charakteristiku klíčových postav. (Obrázky jsou generované pomocí AI.)

Nora

Hrdinka Nora je ve svém životě už dlouho nešťastná a její vnitřní prázdnota se rozpíná čím dál tím víc. Vnímá stesk po něčem, co neumí pojmenovat. Necítí se dobře ve své práci, ani v bytě a především v sobě samé. Ráda by udělala změnu, ale po tolika letech, kdy popírala své potřeby a snažila se vyhovět pouze ostatním, je naprosto vyčerpaná.

Hlavní hrdinka Nora

Propadla se do situace, kdy je schopná zařídit jenom to nejnutnější a veškerý volný čas tráví sledováním seriálů a sociálních sítí. Její duše si začne volat o pomoc, což Noře otevře portál do tajemného antikvariátu v centru Staré Prahy, kde nalézá kouzelnou knihu léčení. Setkává se s Karlem, mluvícím holubem, který učí Noru i čtenáře šamansky cestovat. Vstupuje do jiných realit, kde si hledá své silové zvíře, navštěvuje pražská energeticky silná místa a potkává své anděly a spojuje se s vnitřními archetypy.

Postupně se učí nastavovat hranice a léčí se. Nepočítá však s tím, že Vesmír má s námi své plány a pro jejich urychlení dokáže otočit život vzhůru nohama. Duchovní probuzení a transformace na Noru dopadnou plnou silou. Jak se s tím vyrovná?

Karel

Nořin první duchovní průvodce. Karel – mluvící holub. Poprvé se setkávají v antikvariátu, i když holub má svou svěřenkyni pod svými ochrannými křídly už delší dobu. Karel není typický jemný a hvězdný průvodce a Noře dává zabrat. Miluje kvalitní červené víno, latté s ovesným mlékem a koláčky všeho druhu.

Karel ve svém přirozeném prostředí.

Noru a čtenáře učí šamanskému cestování a dalším léčivým technikám. Karel býval v minulých životech bohémem i duchovním, má tedy dostatek lidských i spirituálních zkušeností, aby ostatním pomáhal na jejich cestě. I když nyní „povýšil“ na duchovního spojence, tak si některé ryze lidské vlastnosti neodpustí. Proto je pod dohledem andělů. Neodpouští si vtípky a Noru popichuje, ale zároveň se za svěřence umí postavit a být jim oporou, kterou při duchovním probuzení potřebují.

Oki

Je Nořino silové zvíře, vlčice, se kterou se propojuje na své šamanské cestě. Záměrem knihy je, aby takové propojení zažil i čtenář a mohl se spojit se silou soucitného průvodce, který mu bude pomáhat. Oki dává své svěřenkyni klíčové, avšak ne vždy příjemné otázky. Zároveň jí drží prostor pro rozvoj a léčení.

Oki je soucitná, ale nekompromisní průvodkyně.

Doprovází ji cestách nevšední realitou a Nora se na ni obrací kdykoliv, když potřebuje pomoci. Vlčice symbolizuje spojení s divokostí Matky Země a léčí spodní čakry. Hrdince pomáhá s rozvojem intuice a učí ji větší vnímavosti a napojení na své tělo a potřeby. Nabádá hrdinku k vykročení do tmy a zkoumání vlastních stínů tak, aby je mohla využít v dalším rozvoji.

Praha

Významnou podporou je i hrdinčino rodné město. Duchové Prahy podporují její rozvoj a přivolávají si ji na silně energetická místa.

magická praha
Praha-město portálů, které se otevírají v okamžicích, kdy to čekáme nejméně.

Archanděl Michael

Jak bude probíhat jejich setkání a jaké sdělení pro hrdinku archanděl má? Proč vypadá jako rocková hvězda? To se dozvíte v knize!

archanděl michael
Co přinese jejich setkání?

Paní Černá

Kdo je tajemná dáma s červenými vlasy a kocourem v náručí?

paní Černá
Tajemná žena z antikvariátu

Toto jsou některé postavy, se kterými se v románu setkáte. Zaujaly vás?

KNIHU SI MŮŽETE KOUPIT V NAKLADATELSTVÍ GRADA.

Chcete si nacítit energii románu přes hudbu? Poslechněte si playlist, který jsem vytvořila.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog